O jeho prvenství rozhodlo, že byl blíže Supertrefě. Vítěz tipoval, že padne 35 gólů, zatímco L. Sršeň 31. V čele průběžného pořadí je Martin Horký z Týniště nad Orlicí (47 bodů). Prosíme vítěze Jaroslava Suchánka, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

TIPOVAT výsledky fotbalových zápasů 5. kola TIP LIGY ČTENÁŘŮ DENÍKU můžete prostřednictvím kuponů zveřejňovaných od pondělí do pátku v Rychnovském deníku nebo na adrese www.denik.cz/tipliga.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

RK0086    Martin Horký, Týniště    11    47
RK0087    Ladislav Sršeň, Týniště    14    44
RK0023    Jaroslav Suchánek, Potštejn    14    38
RK0088    Jirka Kotfald, Týniště    11    38
RK0072    Juraj Jirásek, Sněžné    11    32
RK0053    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    8    29
RK0075    Věra Kubcová, Rychnov    8    29
RK0014    Vladislav Kuchař, Rychnov    8    29
RK0052    Petr Moravec, Křovice    8    29
RK0009    Zdeňka Procházková, Jílovice    5    29

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

RK0064    Radka Moravcová, Křovice    8    26
RK0046    Josef Černý, Jílovice    8    23
RK0068    Milan Koty, České Meziříčí    8    23
RK0025    Jaroslav Suchánek, Choceň    8    23
RK0085    Josef Albrecht, Týniště    2    23
RK0049    Jan Krejčí, Solnice    -1    23
RK0104    Aleš Kupka, Čánka    11    21
RK0056    Josef Podolský, Dobruška    0    21
RK0020    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    8    20
RK0033    Renata Holubářová, Slatina    8     20

I. LIGA (21. – 30. místo)

RK0036    Miroslav Charvát, Čestice  8     20
RK0035    Jan Charvát, Čestice    8    20
RK0034    Miroslav Charvát ml., Čestice    8    20
RK0028    Michaela Mazurová, Doudleby    8    20
RK0065    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    20
RK0012    Tomáš Klicpera, Otovice    5    20
RK0078    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    5    20
RK0080    Miroslav Nuska, Týniště    5    20
RK0048    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    20
RK0082    Lukáš Beran, Týniště    -1    20

II. LIGA (31. – 40. místo)

RK0006    Petr Mach, Přepychy    0    18
RK0083    Darina Borisová, Týniště    8    17
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    17
RK0008    Ladislav Procházka, Jílovice    8    17
RK0058    Martin Sosna, Dobruška    8    17
RK0037    Jana Vaněčková, Houdkovice    8    17
RK0038    Jana Vaněčková ml., Houdkovice    8    17
RK0077    Aleš Hašek ml., Dobruška    5    17
RK0073    Roman Kubíček, Solnice    5    17
RK0060    Jaroslav Macek, Dobruška    5    17

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)

RK0069    Bohuslav Šolín, Val    5    17
RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    17
RK0074    Oldřich Kubec, Rychnov    2    17
RK0013    Marie Kuchařová, Rychnov    2    17
RK0066    Václav Vágner, Dobruška    2    17
RK0061    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    17
RK0007    Roman Izák, Opočno    -1    17
RK0105    Jiří Bruder, Týniště    8    15
RK0055    Ludmila Podolská, Dobruška    0    15
RK0019    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    8    14

DIVIZE (51. – 60. místo)

RK0003    Milena Koblicová, Vamberk  8     14
RK0044    Vladimír Stára, Rychnov    8    14
RK0057    Vladimír Gutler, Dobruška    5    14
RK0070    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    14
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    5    14
RK0093    Zdenek Lohniský, Týniště    2    14
RK0042    Václav Vaněček, Houdkovice    2    14
RK0016    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    14
RK0098    Jiří Vyšehrad, Týniště    5    12
RK0022    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    11

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)

RK0021    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.   5   11
RK0031    Jana Mazurová, Doudleby    5    11
RK0067    Marie Vágnerová, Dobruška    5    11
RK0043    Jaroslav Zahradník, Houdkovice    5    11
RK0063    Petr Hellinger, Dobruška    2    11
RK0018    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    2    11
RK0041    Josef Plachetka, Houdkovice    2    11
RK0026    Josefa Suchánková, Potštejn    2    11
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    -1    11
RK0089    Radek Boris, Týniště    -4    11

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)

RK0001    Iva Dohnálková, Rychnov   -4      11
RK0005    Kateřina Přibylová, Dobruška    -4    11
RK0071    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    8    10
RK0108    Leoš Hlavsa, Výrava    5    10
RK0101    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    9
RK0095    František Pašta, Solnice    -1    9
RK0027    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    8
RK0062    Jan Hellinger, Dobruška    2    8
RK0011    Ladislav Procházka st., Jílovice    -1    8
RK0106    František Kroš, Javornice    2    7

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)

RK0097    Miroslav Dostálek, Rychnov    -1    6
RK0081    Vladimír Beran, Týniště    5    5
RK0010    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    5
RK0110    Jaroslav Zeman, Albrechtice    5    5
RK0054    Milan Koleno, Dobruška    2    5
RK0030    Matěj Mazura, Doudleby    2    5
RK0039    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    5
RK0040    Kačka Vaněčková, Houdkovice    2    5
RK0004    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -1    5
RK0047    Pavel Marek, Rychnov    -1    5

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)

RK0032    Jaroslav Šitina, Byzhradec   -1    5
RK0099    Josef Hanyk, Vamberk    0    4
RK0102    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    8    3
RK0084    Leoš Romanovský, Vamberk    2    3
RK0096    Libuše Dostálková, Rychnov    -4    3
RK0017    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    2
RK0109    Petr Dekov, Přepychy    0    2
RK0107    Petr Loprais, Chlumec n. C.    0    2
RK0079    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    -1    2
RK0050    Stáňa Krejčová, Solnice    -1    2

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (101. – 107. místo)

RK0103    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    -1    0
RK0051    Bořek Krejčí, Solnice    2    -1
RK0024    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    -1
RK0029    Milan Mazura, Doudleby    -4    -1
RK0094    Miroslav Filip, Rychnov    -1    -6
RK0002    Miloš Dohnálek, Rychnov    -7    -10
RK0100    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    -4    -12

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (108. a 109. místo)

RK0076    Aleš Hašek st., Dobruška    2    -13
RK0015    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -1    -13

Výsledky zápasů 4. kola

1. Č. Kostelec – Rychnov      5:0        1
2. Kostelec n. O. – Vrchlabí    1:1        0
3. Doudleby – Deštné           0:1        2
4. Č. Meziříčí – Opočno          2:1        1
5. Třebeš – Častolovice         2:1         1
6. Vamberk – Albrechtice       2:2         0
7.  Křivice –  Solnice               1:0         1
8. Dobré –  Dobruška C        6:3         1
9. AlbrechticeB  – Opočno B  1:2         2
10. Domašín – Olešnice         7:0         1

Supertrefa

V deseti zápasech padlo 38 branek.