Výsledky zápasů 4.kola1. Kostelec – Broumov 0:0 0
2. Rychnov – Č. Kostelec 2:0 1
3. Opočno – Náchod B 4:2 1
4. Albrechtice – Černíkovice 2:0 1
5. Zdelov – Borohrádek 6:0 1
6. Ohnišov – Lípa 3:0 1
7. Vamberk – Lukavice 2:0 1
8. Javornice – Deštné 4:0 1
9. L Lhota – Častolovice 2:2 0
10. Čermná – Dobré 1:3 2
Supertrefa: V deseti zápasech padlo 33 branek.

Prosíme vítězku, na kterou čeká dárkový balíček pivovaru Tambor, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0090 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 14 27
RK0077 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 27
RK0035 Lukáš Jech, Semily 11 24
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška 11 24
RK0058 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 11 24
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 24
RK0019 Petr Buryan, Opočno 8 21
RK0051 Jan Krejčí, Solnice 8 21
RK0081 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 21
RK0065 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 2 21
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0070 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 18
RK0082 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 2 18
RK0083 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 2 18
RK0014 Lucie Šmídová, Hřibiny 11 15
RK0030 Josef Albrecht, Týniště n. O. 5 15
RK0032 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 15
RK0054 František Kroš, Javornice 5 15
RK0064 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 5 15
RK0008 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 15
RK0069 Josef Plachetka, Houdkovice 5 15
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0080 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 15
RK0079 Josefa Suchánková, Potštejn 5 15
RK0067 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 15
RK0045 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 2 15
RK0024 Alena Danihelková, Ohnišov 2 15
RK0059 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 15
RK0009 Jaroslav Macek, Dobruška 2 15
RK0037 Miroslav Nuska, Týniště n. O. -1 15
RK0095 Milena Koblicová, Vamberk 11 13
RK0012 Petr Hellinger, Dobruška 11 12
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0061 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 11 12
RK0075 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 12
RK0071 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 12
RK0088 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 5 12
RK0029 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 12
RK0028 Martin Sosna, Dobruška 5 12
RK0076 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 12
RK0050 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 2 12
RK0033 Pavel Provazník, Týniště n. O. 2 12
RK0078 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 12
ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)
RK0055 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -1 12
RK0002 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -1 12
RK0094 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 10
RK0085 Martin Nosek, Solnice 2 10
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 10
RK0091 Vladimír Beran, Týniště n. O. 5 9
RK0040 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 9
RK0062 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 9
RK0044 Aleš Kupka, Čánka 5 9
RK0038 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 9
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0005 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 9
RK0001 František Vacek, Dobruška 5 9
RK0026 Vladimír Gutler, Dobruška 2 9
RK0010 Milan Koty, České Meziříčí 2 9
RK0046 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 9
RK0066 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 9
RK0089 Jiří Fišer, Týniště n. O. -1 9
RK0063 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 9
RK0084 Božena Šulcová, Rychnov n. K. -1 9
RK0036 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. -1 9
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0041 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 7
RK0072 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 8 6
RK0053 Stanislava Krejčová, Solnice 5 6
RK0011 Juraj Jirásek, Sněžné 2 6
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice -1 6
RK0034 Ladislav Provazník, Týniště n. O. -1 6
RK0017 Bohuslav Šolín, Val -1 6
RK0096 Jan Koblic, Vamberk 5 5
RK0093 Miloslav Šulc, Rychnov n. K. 2 4
RK0025 Milan Jirásek, Křovice 2 3
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0006 Milan Koleno, Dobruška 2 3
RK0023 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 3
RK0047 Josef Černý, Jílovice -1 3
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory -1 3
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška -1 3
RK0027 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -1 3
RK0007 Luboš Kratěna, Opočno -1 3
RK0073 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -4 3
RK0016 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 5 0
RK0013 Jan Hellinger, Dobruška 5 0
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 95. místo)
RK0074 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 0
RK0056 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 0
RK0004 Petr Kain, Dobruška -1 0
RK0049 Ladislav Procházka st., Jílovice -1 0
RK0068 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 0
RK0060 Pavel Marek, Javornice -4 0
RK0039 Lukáš Beran, Týniště n. O. -7 0
RK0086 Pavel Nosek, Solnice 0 -1
RK0022 Roman Izák, Opočno 0 -3
RK0087 Radek Hanuš, Ještětice -1 -3
RK0043 Jaroslav Šitina, Byzhradec 5 -6
RK0052 Bořek Krejčí, Solnice -1 -6
RK0018 Radek Hofman, Dobruška -4 -6
RK0057 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -9
RK0003 Pavel Vacek, Dobruška -4 -9
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)
RK0015 Dominik Hellinger, Dobruška -1 -15