Výsledky zápasů
4. kola
1. Dobruška – Hořice ⋌1:3 2
2. Provodov – Kostelec⋌ 3:3 0
3. Broumov – Rychnov ⋌ 0:4 2
4. Vamberk – Č. Meziříčí ⋌1:0 1
5. Lípa – Doudleby⋌ 2:0 1
6. Solnice – Černíkovice ⋌4:1 1
7. Lukavice – Zdelov ⋌2:1 1
8. Přepychy – Javornice ⋌1:4 2
9. Opočno B – Křovice ⋌1:2 2
10. Domašín – K. Lhota B⋌6:1 1
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 40 branek

O jeho triumfu rozhodlo, že byl blíže Supertrefě. V čele průběžného pořadí je houdkovické duo Václav Vaněček st. a Kateřina Vaněčková se ziskem pětatřiceti bodů.
Prosíme vítěze, na kterého čeká balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

LIGA MISTRŮ (1. - 10. místo)
RK0041 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 35
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 35
RK0055 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 29
RK0058 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 29
RK0039 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 29
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 14 26
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 11 26
RK0074 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 26
RK0077 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 26
RK0076 Josefa Suchánková, Potštejn 11 26
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0023 Petr Buryan, Opočno 8 26
RK0016 Alena Danihelková, Ohnišov 8 26
RK0028 Juraj Jirásek, Sněžné 8 26
RK0013 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 8 26
RK0017 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 26
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 5 26
RK0065 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 26
RK0056 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 2 26
RK0020 Vladimír Gutler, Dobruška 2 26
RK0019 Milan Koleno, Dobruška 8 23
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0026 Milan Koty, České Meziříčí 8 23
RK0018 Jaroslav Macek, Dobruška 8 23
RK0022 Martin Sosna, Dobruška 8 23
RK0033 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 23
RK0062 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 23
RK0009 Václav Procházka, Týniště n. O. 2 23
RK0043 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 23
RK0087 Jiří Fišer, Týniště n. O. 11 21
RK0089 Darina Borisová, Týniště n. O. 8 21
RK0010 Jiří Budula, Týniště n. O. 14 20
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 20
RK0073 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 20
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 8 20
RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 20
RK0072 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 5 20
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 5 20
RK0064 Aleš Kupka, Čánka 2 20
RK0044 Miroslav Šulc, Rychnov n. K. -1 20
RK0091 Jiří Klossowski, Dobruška 5 19
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 8 18
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0078 Lucie Šmídová, Hřibiny 8 18
RK0088 Libor Beran, Albrechtice 2 18
RK0067 Josef Černý, Jílovice 8 17
RK0070 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 17
RK0007 Pavel Provazník, Týniště n. O. 8 17
RK0036 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 5 17
RK0031 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 17
RK0025 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 17
RK0021 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 17
RK0066 Ladislav Procházka, Jílovice 2 17
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0063 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 17
RK0034 Milda Bartoš, Kostelec n. O. -1 17
RK0084 Petra Čtvrtečková, Náchod 5 15
RK0094 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 5 15
RK0081 Petr Hellinger, Dobruška 5 15
RK0086 Dominik Hellinger, Dobruška 5 15
RK0068 Martin Nosek, Solnice 5 15
RK0092 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 15
RK0095 Martina Filipová, Rychnov n. K. 2 15
RK0093 Milena Koblicová, Vamberk -1 15
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0014 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 14
RK0060 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 14
RK0003 Láďa Beran, Týniště n. O. 5 14
RK0037 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 14
RK0006 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 14
RK0045 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 14
RK0054 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 14
RK0069 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 14
RK0008 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 2 14
RK0080 Radek Hanuš, Ještětice 5 12
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška 5 12
RK0090 Petr Kain, Dobruška 5 12
RK0004 Maty Beranová, Týniště n. O. 5 11
RK0005 Lukáš Jech, Semily 2 11
RK0046 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 11
RK0038 Martin Střihavka, Voděrady 2 11
RK0082 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 2 9
RK0032 Josef Plachetka, Houdkovice 8 8
RK0061 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 8
RK0071 Pavel Marek, Javornice 5 8
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0015 Pavel Vacek, Dobruška 2 8
RK0027 Milan Jirásek, Křovice -1 8
RK0096 Michaela Filipová, Rychnov n. K. 5 6
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 0 6
RK0029 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 0 6
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 0 6
RK0059 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -4 5
RK0049 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 3
RK0001 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 2 3
RK0097 Milan Nosek, Solnice 2 2
PRALESNÍ LIGA (91. – 94. místo)
RK0035 Josef Hejhal, Kostelec n. O. -4 2
RK0024 Roman Izák, Opočno 5 -1
RK0075 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 -1
RK0002 Lukáš Beran, Týniště n. O. 2 -4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (95. místo)
RK0048 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 -9