Výsledky zápasů 3.kola1. Týniště – Kostelec 4:2 1
2. Rychnov – Trutnov B 2:2 0
3. Č. Meziříčí – Třebechovice 0:5 2
4. Solnice – Opočno 1:4 2
5. Náchod B – Doudleby 4:0 1
6. Borohrádek – Kostelec B 3:0 1
7. Častolovice – Javornice 0:1 2
8. Křivice – K. Lhota 2:7 2
9. Dobré – Lípa B 5:0 1
10. Labuť – Čermná 2:3 2
Supertrefa: V deseti zápasech padlo 47 branek.

O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě. Prosíme vítěze, na kterého čeká dárkový balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0065 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 8 19
RK0077 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 19
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 19
RK0083 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 8 16
RK0082 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 5 16
RK0081 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 16
RK0037 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 2 16
RK0024 Alena Danihelková, Ohnišov 8 13
RK0002 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 13
RK0035 Lukáš Jech, Semily 8 13
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0055 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 13
RK0019 Petr Buryan, Opočno 5 13
RK0090 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 13
RK0059 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 13
RK0070 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 13
RK0045 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 2 13
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška 2 13
RK0051 Jan Krejčí, Solnice 2 13
RK0009 Jaroslav Macek, Dobruška 2 13
RK0058 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 13
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 10
RK0030 Josef Albrecht, Týniště n. O. 5 10
RK0076 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 10
RK0063 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 10
RK0054 František Kroš, Javornice 5 10
RK0050 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 5 10
RK0069 Josef Plachetka, Houdkovice 5 10
RK0084 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 10
RK0067 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 10
RK0032 Jiří Budula, Týniště n. O. 2 10
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0089 Jiří Fišer, Týniště n. O. 2 10
RK0064 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 2 10
RK0008 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 2 10
RK0033 Pavel Provazník, Týniště n. O. 2 10
RK0080 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 10
RK0079 Josefa Suchánková, Potštejn 2 10
RK0036 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 2 10
RK0078 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 10
RK0085 Martin Nosek, Solnice 0 8
RK0039 Lukáš Beran, 8 7
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice 8 7
RK0046 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 7
RK0041 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 5 7
RK0034 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 7
RK0066 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 7
RK0071 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 2 7
RK0026 Vladimír Gutler, Dobruška 2 7
RK0010 Milan Koty, České Meziříčí 2 7
RK0029 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 7
RK0017 Bohuslav Šolín, Val 2 7
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0073 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 7
RK0088 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. -1 7
RK0028 Martin Sosna, Dobruška -1 7
RK0075 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 5 4
RK0007 Luboš Kratěna, Opočno 5 4
RK0060 Pavel Marek, Javornice 5 4
RK0001 František Vacek, Dobruška 5 4
RK0047 Josef Černý, Jílovice 2 4
RK0040 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 4
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 2 4
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0027 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 4
RK0062 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 4
RK0011 Juraj Jirásek, Sněžné 2 4
RK0044 Aleš Kupka, Čánka 2 4
RK0038 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 2 4
RK0005 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 4
RK0091 Vladimír Beran, Týniště n. O. -1 4
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška -1 4
RK0014 Lucie Šmídová, Hřibiny -1 4
RK0023 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 3
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0095 Milena Koblicová, Vamberk 2 2
RK0094 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 2 2
RK0093 Miloslav Šulc, Rychnov n. K. 2 2
RK0056 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 1
RK0053 Stanislava Krejčová, Solnice 5 1
RK0012 Petr Hellinger, Dobruška 2 1
RK0068 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 1
RK0061 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. -1 1
RK0025 Milan Jirásek, Křovice -1 1
RK0006 Milan Koleno, Dobruška -1 1
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 94. místo)
RK0049 Ladislav Procházka st., Jílovice -1 1
RK0004 Petr Kain, Dobruška -4 1
RK0086 Pavel Nosek, Solnice 0 -1
RK0087 Radek Hanuš, Ještětice 2 -2
RK0018 Radek Hofman, Dobruška -1 -2
RK0074 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. -1 -2
RK0072 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -7 -2
RK0022 Roman Izák, Opočno 0 -3
RK0013 Jan Hellinger, Dobruška 2 -5
RK0057 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -5
RK0016 Oldřich Čtvrtečka, Náchod -1 -5
RK0003 Pavel Vacek, Dobruška -1 -5
RK0052 Bořek Krejčí, Solnice -4 -5
RK0043 Jaroslav Šitina, Byzhradec -4 -11
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (95. místo)
RK0015 Dominik Hellinger, Dobruška -7 -14