Výsledky zápasů 2. kola  
1. Dobruška – Provodov 1:0 1
2. Rychnov – Chlumec 4:3 1
3. Lípa – Ohnišov  8:0 1
4. Albrechtice – Č. Meziříčí 2:1 1
5. Opočno – Doudleby  0:0 0
6. Petrovice – Zdelov 0:2 2
7. Přepychy – Borohrádek4:1 1
8. Dobré – Voděrady 4:0 1
9. Doudleby B – Vamberk B
3:0 1
10. Domašín – Olešnice 1:0 1
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 34 branek

O jeho triumfu rozhodlo, že byl blíže Supertrefě. V čele průběžného pořadí je Vladimír Gütler z Dobrušky (25 bodů).
Prosíme vítěze, na kterého čeká dárkový balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. č. 602 687 661 ohledně termínu převzetí ceny.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0020 Vladimír Gütler, Dobruška 14 25
RK0056 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 17 22
RK0023 Petr Buryan, Opočno 14 22
RK0009 Václav Procházka, Týniště n. O. 11 22
RK0021 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 14 19
RK0055 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 14 19
RK0013 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 14 19
RK0058 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 11 19
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 19
RK0093 Milena Koblicová, Vamberk 17 17
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 14 16
RK0008 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 14 16
RK0062 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 14 16
RK0019 Milan Koleno, Dobruška 11 16
RK0026 Milan Koty, České Meziříčí 11 16
RK0018 Jaroslav Macek, Dobruška 11 16
RK0074 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 16
RK0077 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 16
RK0076 Josefa Suchánková, Potštejn 11 16
RK0039 Václav Vaněček ml., Houdkovice 11 16
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 8 16
RK0064 Aleš Kupka, Čánka 8 16
RK0065 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 16
RK0091 Jiří Klossowski, Dobruška 14 14
RK0036 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 14 13
RK0034 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 13
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 11 13
RK0054 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 11 13
RK0028 Juraj Jirásek, Sněžné 11 13
RK0073 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 13
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 11 13
RK0041 Václav Vaněček st., Houdkovice 11 13
RK0043 Jana Vaněčková, Houdkovice 11 13
RK0067 Josef Černý, Jílovice 8 13
RK0031 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 13
RK0063 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 8 13
RK0017 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 13
RK0044 Miroslav Šulc, Rychnov n. K. 5 13
RK0016 Alena Danihelková, Ohnišov 2 13
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 2 13
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0089 Darina Borisová, Týniště n. O. 11 11
RK0092 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 11
RK0094 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 11 11
RK0080 Radek Hanuš, Ještětice 11 11
RK0086 Dominik Hellinger, Dobruška 11 11
RK0078 Lucie Šmídová, Hřibiny 11 11
RK0072 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 11 10
RK0033 Jaroslav Šitina, Byzhradec 11 10
RK0059 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 10
RK0027 Milan Jirásek, Křovice 8 10
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0029 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 8 10
RK0069 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 8 10
RK0006 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 8 10
RK0007 Pavel Provazník, Týniště n. O. 8 10
RK0022 Martin Sosna, Dobruška 8 10
RK0045 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 8 10
RK0005 Lukáš Jech, Semily 5 10
RK0070 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 10
RK0068 Martin Nosek, Solnice 5 10
RK0066 Ladislav Procházka, Jílovice 5 10
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0088 Libor Beran, Albrechtice 8 8
RK0082 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 8 8
RK0095 Martina Filipová, Rychnov n. K. 8 8
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška 8 8
RK0081 Petr Hellinger, Dobruška 8 8
RK0090 Petr Kain, Dobruška 8 8
RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 7
RK0035 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 8 7
RK0046 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 7
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 8 7
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0037 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 7
RK0015 Pavel Vacek, Dobruška 5 7
RK0014 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 7
RK0084 Petra Čtvrtečková, Náchod 5 5
RK0087 Jiří Fišer, Týniště n. O. 5 5
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 0 5
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 11 4
RK0004 Maty Beranová, Týniště n. O. 5 4
RK0010 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 4
RK0032 Josef Plachetka, Houdkovice 5 4
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0003 Láďa Beran, Týniště n. O. 2 4
RK0061 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 4
RK0025 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 4
RK0060 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 4
RK0038 Martin Střihavka, Voděrady -1 4
RK0002 Lukáš Beran, Týniště n. O. 5 1
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 2 1
RK0083 Petra Čtvrtečková, Náchod 0 0
RK0085 Dominik Hellinger, Dobruška 0 0
RK0049 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 0 -1
PRALESNÍ LIGA (91. – 95. místo)
RK0075 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 -2
RK0024 Roman Izák, Opočno -4 -2
RK0071 Pavel Marek, Javornice -4 -2
RK0001 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 -4
RK0096 Michaela Filipová, Rychnov n. K. -4 -4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)
RK0048 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 0 -7