VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem 11. kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Zdeněk Bachura z Olešnice v O.

Rychnov n. K. – Vítězem jedenáctého kola jarní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Zdeněk Bachura z Olešnice v O. h. (RK0042), který získal – stejně jako dalších pět soutěžících – sedmnáct bodů. O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě. V čele průběžného pořadí zůstala Lucie Šmídová z Hřibin (88 bodů). Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Zdeňka Bachuru, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.⋌(re)

11.6.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

1. Rychnov n. K. – Dobruška            ⋌7:2              1
2. Kostelec n. O. – Nové Město          0:5            2
3. Albrechtice n. O. – Deštné              ⋌5:2             1
4. Vamberk –  Černíkovice       ⋌2:0             1
5. Přepychy –  Borohrádek         ⋌1:7             2
6. Solnice – Zdelov             ⋌ 2:1              1
7. Lípa n. O. – K. Lhota               ⋌  7:1              1
8. Křovice –  Doudleby n. O. B            ⋌1:1             0
9. Olešnice – Voděrady B          ⋌2:3             2
10. Lípa n. O. B – Labuť             ⋌3:1              1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 53 branek.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0001    Lucie Šmídová, Hřibiny    11    88
RK0009    Bohuslav Šolín, Val    11    82
RK0052    Ladislav Procházka, Jílovice    14    79
RK0010    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    14    76
RK0045    Miroslav Dostálek, Rychnov    14    76
RK0081    Alena Danihelková, Ohnišov    5    74
RK0046    Libuše Dostálková, Rychnov    14    73
RK0029    Lukáš Beran, Týniště    11    73
RK0014    Miloš Šenkýř, Dobruška    11    73
RK0072    Jaroslav Beránek, Rychnov    14    70

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0023    Jiří Budula, Týniště    17    67
RK0061    Oldřich Kubec, Rychnov    14    64
RK0051    Zdeňka Procházková, Jílovice    14    64
RK0083    Vladislav Kuchař, Rychnov    8    62
RK0042    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    17    61
RK0053    Ladislav Procházka st., Jílovice    14    61
RK0066    Václav Vaněček st., Houdkovice    14    61
RK0011    Jaroslav Macek, Dobruška    5    61
RK0080    Milan Koty, České Meziříčí    17    59
RK0076    Kateřina Filipová, Rychnov    5    59

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0039    Pavel Marek, Rychnov    14    58
RK0047    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    11    58
RK0028    Darina Borisová, Týniště    8    58
RK0048    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    8    58
RK0033    Jana Jirušková, Čestice    5    58
RK0067    Ludmila Dohnálková, Rychnov    2    58
RK0074    František Kroš, Javornice    11    55
RK0035    Josef Albrecht, Týniště    8    55
RK0068    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    55
RK0049    Aleš Kupka, Čánka    5    55

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0064    Kateřina Vaněčková, Houdkovice                          5                   55
RK0055    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    55
RK0087    Josef Plachetka, Houdkovice    14    54
RK0022    Václav Procházka, Týniště    8    54
RK0008    Libor Hladík, Nový Hrádek    0    54
RK0082    Pavel Konvalinka, Vamberk    14    53
RK0012    Juraj Jirásek, Sněžné    17    52
RK0057    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    52
RK0016    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    49
RK0075    Michaela Filipová, Rychnov    11    47

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0079    Milan Kotyška, České Meziříčí                          5                   47
RK0077    František Pašta, Solnice    5    47
RK0036    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    17    46
RK0004    Petr Hellinger, Dobruška    14    46
RK0015    Vladimír Gutler, Dobruška    8    46
RK0044    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    46
RK0056    Josefa Suchánková, Potštejn    2    46
RK0084    Miroslav Jedlinský, Rychnov    5    44
RK0032    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    14    43
RK0013    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    11    43
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0021    Petr Buryan, Opočno                                                    8                   43
RK0043    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    8    43
RK0071    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    17    41
RK0054    Lukáš Spáčil, Ostrava    8    41
RK0027    Zdeněk Lohniský, Týniště    0    41
RK0034    Vladimír Jiruška, Čestice    11    40
RK0002    Jan Hellinger, Dobruška    8    40
RK0088    Pavel Marek, Javornice    5    39
RK0078    Zdeněk Sýkora, Týniště    11    38
RK0063    Jana Vaněčková, Houdkovice    8    37

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0030    Miroslav Koroptvička, Týniště                          5                   37
RK0065    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    37
RK0020    Milan Koleno, Dobruška    11    34
RK0073    Jaroslav Šitina, Byzhradec    8    34
RK0005    Radek Hofman, Dobruška    5    34
RK0003    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    34
RK0060    Josef Černý, Jílovice    11    31
RK0040    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    31
RK0017    Martin Sosna, Dobruška    8    31
RK0069    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.    2    31

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0037    Stáňa Krejčová, Solnice                                       2                   31
RK0086    Milena Koblicová, Vamberk    5    29
RK0018    Lilia Ščerbaková, Opočno    0    29
RK0085    Iva Dohnálková, Rychnov    5    26
RK0090    Martin Nosek, Solnice    5    26
RK0031    Vladimír Beran, Týniště    11    25
RK0006    Kateřina Ficencová, Chábory    11    25
RK0062    Věra Kubcová, Rychnov    5    25
RK0038    Bořek Krejčí, Solnice    8    22
RK0091    Milan Nosek, Solnice    8    22

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0024    Pavel Provazník, Týniště                                       8       22
RK0089    Jan Krejčí, Solnice    5    21
RK0007    Josef Ficenec, Dobruška    5    19
RK0070    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    16
RK0041    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    16
RK0058    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    11
RK0059    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    11
RK0019    Roman Izák, Opočno    0    8
RK0026    Lukáš Jech, Semily    2    7
RK0025    Ladislav Provazník, Týniště    -1    7

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (91. místo)

RK0050    Miroslav Filip, Rychnov    -7    -2

Autor: Leoš Dragúň

11.6.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.
AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Krajský přebor ve fotbale: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - FK Vysoká nad Labem.
7

Čermák: „Prošli jsme si klasickou kocovinkou“

Dohrávku začalo lépe Opočno, Jičín udeřil „slepenými“ góly

Opočno - V dohrávaném utkání jedenáctého kola Krajské ligy hokejisté Opočna podlehli lídrovi z Jičína 1:4. V neděli 17. prosince se Baroni střetnou se stejným soupeřem, tentokrát na jičínském ledě.

Pocta Miloši Formanovi: Hoří, má panenko slaví padesátiny na Střelnici

Královéhradecko, Vrchlabí - „Na Vrchlabí nedám dopustit. Pro mě je to hned po Praze nejdůležitější město,“ vyslovil Miloš Forman svůj vztah k Vrchlabí. V pátek se stane jeho významnou osobností.

Pázler: „Nejsem jen druholigový střelec"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Byl světlým bode v šedém hradeckém fotbalovém podzimu. Jan Pázler, nejlepší střelec druhé ligy, nasázel dvanáct gólů, přesto je stále přesvědčen: „Mohlo to být lepší.“

Aulu školy zaplní tóny lesních rohů

Rokytnice v Orlických horách - Adventní koncert Hubertových trubačů rozezní v pátek v 18 hodin aulu rokytnické základní školy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT