Prosíme vítěze, na kterého čeká balení šesti plechovkových piv Gambrinus, aby kontaktoval naší sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí Tip ligy po 11. kole zůstal Zdeněk Kotyza z Pekla nad Zdobnicí, který má na kontě 121 bodů.

Týmové soutěži stále vévodí Ticket team (327 bodů), druzí jsou Konečáci (303 bodů).

Výsledky zápasů 11. kola

 1. N. Bydžov – Rychnov (3:0) 1
 2. Libčany – Kostelec (3:0) 1
 3. Týniště – Nový Hradec (2:2) 0
 4. Opočno – Lípa (1:2) 2
 5. Častolovice – Č. Meziříčí (2:2) 0
 6. Solnice – Vamberk (4:2) 1
 7. Javornice – Černíkovice (3:2) 1
 8. Deštné – Zdelov (5:0) 1
 9. Slatina – Dobruška B (2:3) 2
10. Lípa B – Čermná (2:1) 1

Supertrefa: v 10 zápasech padlo 41 gólů.

Průběžné pořadí po 11. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 10 121
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 13 118
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 13 118
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 16 115
RK0002 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 13 112
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 13 112
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 16 110
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 10 109
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 10 109
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 16 106

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 16 106
RK0081 Martin Nosek, Solnice 10 106
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 13 104
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 10 104
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 10 103
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 16 100
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 13 100
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 100
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 10 100
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 19 97

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 16 97
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 13 97
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 13 97
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 16 94
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 16 94
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 13 94
RK0091 Iva Nosková, Polom 13 91
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 16 88
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 13 88
RK0050 František Pašta, Solnice 13 88

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 10 88
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 7 88
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 13 85
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 10 85
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 10 85
RK0086 Aleš Kupka, Čánka 13 84
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 19 82
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 13 82
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 10 82
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 10 82

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 82
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 7 82
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 7 82
RK0079 Radek Horák, Dobruška 16 81
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 13 81
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 16 76
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 13 76
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 13 76
RK0054 Pavel Marek, Javornice 13 76
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 13 76

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 10 76
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 76
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 7 76
RK0023 František Vlasák, Zdelov 7 76
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 11 75
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 10 73
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 10 73
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 7 73
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 7 73
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 7 73

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 7 73
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 4 73
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 7 72
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 72
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 10 71
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno 13 70
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 10 70
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 4 70
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 13 69
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 13 67

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 7 67
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 7 66
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 0 66
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 10 65
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 10 64
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 63
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 62
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov 4 62
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 10 61
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 16 58

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 7 58
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 58
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. -2 58
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 10 57
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 1 55
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 52
RK0012 Petr Kain, Dobruška 1 49
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 7 44
RK0011 Michal Kain, Dobruška 10 37
RK0094 Milan Nosek, Solnice 7 37
RK0075 Roman Izák, Opočno 4 31
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 12

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TÝMŮ
Ticket team 39 327
Konečáci 45 303
Matadors Týniště 48 276
Rakeťáci 45 271
Rumcajs Ole 36 267
Šipkaři 30 264
Houdkovice team 27 249
Trávník 27 231
Sibiř 27 222
Zdelováci 18 220
Prochteam 39 216
Lukavice team 24 216
Krajka 12 213
Bandaska 15 204
Dukla 27 183