V čele průběžného pořadí je duo Ladislav Sršeň a Martin Horký z Týniště se ziskem 89 bodů. Prosíme vítěze Jirku Kotfalda, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)

RK0087    Ladislav Sršeň, Týniště    14    89
RK0086    Martin Horký, Týniště    5    89
RK0088    Jirka Kotfald, Týniště    17    83
RK0052    Petr Moravec, Křovice    11    80
RK0072    Juraj Jirásek, Sněžné    8    68
RK0064    Radka Moravcová, Křovice    8    68
RK0009    Zdeňka Procházková, Jílovice    2    62
RK0085    Josef Albrecht, Týniště    8    56
RK0014    Vladislav Kuchař, Rychnov    5    56
RK0023    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    56

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

RK0104    Aleš Kupka, Čánka    11    54
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    11    53
RK0057    Vladimír Gutler, Dobruška    8    53
RK0058    Martin Sosna, Dobruška    8    53
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    14    50
RK0018    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    8    50
RK0075    Věra Kubcová, Rychnov    5    50
RK0080    Miroslav Nuska, Týniště    2    50
RK0022    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    47
RK0078    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    47

I. LIGA (21. –  30. místo)

RK0065    Miloš Šenkýř, Dobruška   8     47
RK0012    Tomáš Klicpera, Otovice    5    47
RK0073    Roman Kubíček, Solnice    5    47
RK0001    Iva Dohnálková, Rychnov    2    47
RK0055    Ludmila Podolská, Dobruška    8    45
RK0041    Josef Plachetka, Houdkovice    5    44
RK0069    Bohuslav Šolín, Val    2    44
RK0066    Václav Vágner, Dobruška    2    44
RK0053    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    -1    43
RK0033    Renata Holubářová, Slatina    5    42

II. LIGA (31. – 40. místo)

RK0021    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    41
RK0011    Ladislav Procházka st., Jílovice    8    41
RK0007    Roman Izák, Opočno    5    41
RK0025    Jaroslav Suchánek, Choceň    5    41
RK0008    Ladislav Procházka, Jílovice    -1    41
RK0063    Petr Hellinger, Dobruška    -4    41
RK0106    František Kroš, Javornice    5    40
RK0034    Miroslav Charvát ml., Čestice    2    39
RK0068    Milan Koty, České Meziříčí    2    39
RK0048    Pavel Konvalinka, Vamberk    8    38

ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)

RK0047    Pavel Marek, Rychnov   8      38
RK0017    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    38
RK0042    Václav Vaněček, Houdkovice    8    38
RK0089    Radek Boris, Týniště    -1    38
RK0031    Jana Mazurová, Doudleby    14    36
RK0019    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    8    36
RK0035    Jan Charvát, Čestice    -1    36
RK0006    Petr Mach, Přepychy    5    35
RK0026    Josefa Suchánková, Potštejn    5    35
RK0046    Josef Černý, Jílovice    2    35

DIVIZE (51. – 60. místo)

RK0067    Marie Vágnerová, Dobruška     2      35
RK0038    Jana Vaněčková ml., Houdkovice    2    35
RK0037    Jana Vaněčková, Houdkovice    -1    35
RK0020    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    5    34
RK0028    Michaela Mazurová, Doudleby    5    34
RK0105    Jiří Bruder, Týniště    2    34
RK0036    Miroslav Charvát, Čestice    -1    33
RK0071    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    8    32
RK0074    Oldřich Kubec, Rychnov    8    32
RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    32

KRAJSKÝ PŘEBOR (61.- 70. místo)

RK0082    Lukáš Beran, Týniště     -1      32
RK0030    Matěj Mazura, Doudleby    8    30
RK0109    Petr Dekov, Přepychy    5    29
RK0004    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    29
RK0039    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    29
RK0016    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    29
RK0027    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    11    28
RK0098    Jiří Vyšehrad, Týniště    8    28
RK0077    Aleš Hašek ml., Dobruška    -1    27
RK0051    Bořek Krejčí, Solnice    5    26

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71.- 80. místo)

RK0003    Milena Koblicová, Vamberk  2    26
RK0060    Jaroslav Macek, Dobruška    2    26
RK0111    Andrea Dekovová, Přepychy    8    25
RK0101    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    25
RK0056    Josef Podolský, Dobruška    2    24
RK0070    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    23
RK0043    Jaroslav Zahradník, Houdkovice    0    23
RK0108    Leoš Hlavsa, Výrava    -1    23
RK0054    Milan Koleno, Dobruška    -1    23
RK0049    Jan Krejčí, Solnice    -1    23

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)

RK0013    Marie Kuchařová, Rychnov    -4      23
RK0102    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    8    22
RK0084    Leoš Romanovský, Vamberk    5    21
RK0010    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    20
RK0040    Kačka Vaněčková, Houdkovice    2    20
RK0044    Vladimír Stára, Rychnov    0    20
RK0093    Zdenek Lohniský, Týniště    2    19
RK0002    Miloš Dohnálek, Rychnov    11    17
RK0050    Stáňa Krejčová, Solnice    2    17
RK0081    Vladimír Beran, Týniště    -1    17

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)

RK0090    Jiří Fišer, Týniště   -1    17
RK0103    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    -1    15
RK0061    Dominik Hellinger, Dobruška    11    14
RK0024    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    14
RK0062    Jan Hellinger, Dobruška    2    14
RK0099    Josef Hanyk, Vamberk    -1    14
RK0029    Milan Mazura, Doudleby    2    12
RK0076    Aleš Hašek st., Dobruška    5    11
RK0079    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    2    11
RK0083    Darina Borisová, Týniště    -1    11

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE (101 – 109. místo)

RK0110    Jaroslav Zeman, Albrechtice    -1    11
RK0032    Jaroslav Šitina, Byzhradec    2    9
RK0095    František Pašta, Solnice    0    9
RK0005    Kateřina Přibylová, Dobruška    0    7
RK0097    Miroslav Dostálek, Rychnov    0    6
RK0094    Miroslav Filip, Rychnov    2    5
RK0096    Libuše Dostálková, Rychnov    0    3
RK0107    Petr Loprais, Chlumec n. C.    0    2
RK0100    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    5    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (110. místo)

RK0015    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    0    -18

Výsledky zápasů 10. kola

1. Rychnov – Hořice                3:0         1
2. Přepychy – Vrchlabí             3:2         1
3. Chlumec – Ohnišov              3:0         1
4. Častolovice – Deštné            1:1         0
5. Černíkovice – Borohrádek     5:2         1
6. Lípa – Rychnov B                 2:2         0
7. Roveň – Přepychy B            1:1         0
8. Slatina – Černíkovice B         1:1         0
9. Opočno B – Dobré              3:0         1
10. Albrechtice B – Častolovice B   9:0    1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 40 branek.