Výsledky zápasů
16. kola
1. Kostelec – Nový Bydžov ⋌2:3 2
2. Dobruška – Jičín⋌1:2 2
3. Sobotka – Týniště ⋌ 2:2 0
4. Lípa – Opočno ⋌1:2 2
5. Ohnišov – Albrechtice⋌ 0:7 2
6. Doudleby – Velké Poříčí ⋌1:4 2
7. Zdelov – Javornice ⋌1:3 2
8. Křivice – Borohrádek ⋌2:6 2
9. K. Lhota – Deštné ⋌6:1 1
10. Domašín – Labuť RK⋌5:4 1
Supertrefa: v 10 zápasech padlo 55 gólů

O jeho triumfu rozhodlo, že byl blíže Supertrefě.
V čele průběžného pořadí se drží Kateřina Vaněčková z Houdkovic, která v tomto kole získala 8 bodů a celkově jich má na svém kontě 80.
Prosíme vítěze, na kterého čeká balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 80
RK0065 Zdeňka Procházková, Jílovice 14 68
RK0073 Pavel Marek, Rychnov n. K. 14 65
RK0039 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 65
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 62
RK0089 Darina Borisová, Týniště n. O. 5 57
RK0019 Milan Koleno, Dobruška 8 56
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 5 56
RK0076 Josefa Suchánková, Potštejn 5 56
RK0041 Václav Vaněček st., Houdkovice -4 56
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0087 Jiří Fišer, Týniště n. O. 5 54
RK0094 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 2 54
RK0072 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 8 53
RK0043 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 53
RK0010 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 53
RK0038 Martin Střihavka, Voděrady 5 53
RK0028 Juraj Jirásek, Sněžné 2 53
RK0026 Milan Koty, České Meziříčí 2 53
RK0009 Václav Procházka, Týniště n. O. 2 53
RK0046 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 50
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0018 Jaroslav Macek, Dobruška 2 50
RK0013 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 2 50
RK0056 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. -1 50
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -1 48
RK0020 Vladimír Gutler, Dobruška 5 47
RK0074 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 47
RK0077 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 47
RK0023 Petr Buryan, Opočno 2 47
RK0022 Martin Sosna, Dobruška -1 47
RK0017 Miloš Šenkýř, Dobruška -4 47
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40 místo)
RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 45
RK0093 Milena Koblicová, Vamberk 5 45
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 2 45
RK0032 Josef Plachetka, Houdkovice 8 44
RK0003 Láďa Beran, Týniště n. O. 5 44
RK0067 Josef Černý, Jílovice 2 44
RK0058 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 2 44
RK0063 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 44
RK0034 Milda Bartoš, Kostelec n. O. -1 44
RK0064 Aleš Kupka, Čánka -1 44
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0033 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 44
RK0055 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -4 44
RK0062 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -4 44
RK0029 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 2 43
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 5 42
RK0092 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 42
RK0068 Martin Nosek, Solnice 5 42
RK0096 Michaela Filipová, Rychnov n. K. -1 42
RK0004 Maty Beranová, Týniště n. O. 2 41
RK0070 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -4 41
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0066 Ladislav Procházka, Jílovice 5 38
RK0059 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 38
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 2 38
RK0097 Milan Nosek, Solnice -1 38
RK0007 Pavel Provazník, Týniště n. O. -1 38
RK0044 Miroslav Šulc, Rychnov n. K. -1 38
RK0005 Lukáš Jech, Semily 8 35
RK0071 Pavel Marek, Javornice 5 35
RK0016 Alena Danihelková, Ohnišov 0 35
RK0061 Libor Hladík, Nový Hrádek -1 35
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0001 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 2 34
RK0095 Martina Filipová, Rychnov n. K. 2 33
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 2 33
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 0 33
RK0078 Lucie Šmídová, Hřibiny -1 33
RK0002 Lukáš Beran, Týniště n. O. 11 32
RK0035 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 5 32
RK0060 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 32
RK0006 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 2 32
RK0045 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 2 32
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0069 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. -1 32
RK0031 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. -1 32
RK0008 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 5 31
RK0084 Petra Čtvrtečková, Náchod -4 30
RK0091 Jiří Klossowski, Dobruška 0 29
RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. -4 29
RK0027 Milan Jirásek, Křovice -4 29
RK0048 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 27
RK0088 Libor Beran, Albrechtice 0 27
RK0080 Radek Hanuš, Ještětice -1 27
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0081 Petr Hellinger, Dobruška -4 27
RK0024 Roman Izák, Opočno 2 26
RK0014 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 26
RK0021 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -1 26
RK0082 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 5 24
RK0036 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 22
RK0049 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 21
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška -4 21
RK0054 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -4 20
RK0086 Dominik Hellinger, Dobruška 2 18
PRALESNÍ LIGA (91. – 95. místo)
RK0090 Petr Kain, Dobruška -4 9
RK0037 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 7
RK0015 Pavel Vacek, Dobruška -4 7
RK0025 Lilia Ščerbaková, Opočno -4 5
RK0075 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 -1
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)
RK0098 Pavlína Nosková, Solnice -7 -8