LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0042    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    8
RK0015    Vladimír Gutler, Dobruška    8    8
RK0003    Dominik Hellinger, Dobruška    8    8
RK0013    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    8    8
RK0001    Lucie Šmídová, Hřibiny    8    8
RK0028    Darina Borisová, Týniště    5    5
RK0067    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    5
RK0059    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    5    5
RK0049    Aleš Kupka, Čánka    5    5
RK0011    Jaroslav Macek, Dobruška    5    5

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0057    Jaroslav Suchánek, Potštejn     5           5
RK0056    Josefa Suchánková, Potštejn    5    5
RK0018    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    5
RK0009    Bohuslav Šolín, Val    5    5
RK0065    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    5
RK0064    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    5    5
RK0044    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    2    2
RK0072    Jaroslav Beránek, Rychnov    2    2
RK0021    Petr Buryan, Opočno    2    2
RK0060    Josef Černý, Jílovice    2    2

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0058    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.  2                      2
RK0068    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    2
RK0045    Miroslav Dostálek, Rychnov    2    2
RK0006    Kateřina Ficencová, Chábory    2    2
RK0043    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    2
RK0016    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    2    2
RK0002    Jan Hellinger, Dobruška    2    2
RK0004    Petr Hellinger, Dobruška    2    2
RK0005    Radek Hofman, Dobruška    2    2
RK0071    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    2

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0069    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.  2                      2
RK0034    Vladimír Jiruška, Čestice    2    2
RK0033    Jana Jirušková, Čestice    2    2
RK0048    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    2    2
RK0038    Bořek Krejčí, Solnice    2    2
RK0074    František Kroš, Javornice    2    2
RK0062    Věra Kubcová, Rychnov    2    2
RK0022    Václav Procházka, Týniště    2    2
RK0040    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    2
RK0017    Martin Sosna, Dobruška    2    2

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0054    Lukáš Spáčil, Ostrava    2                      2
RK0055    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    2
RK0014    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    2
RK0066    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    2
RK0063    Jana Vaněčková, Houdkovice    2    2
RK0035    Josef Albrecht, Týniště    -1    -1
RK0029    Lukáš Beran, Týniště    -1    -1
RK0046    Libuše Dostálková, Rychnov    -1    -1
RK0036    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -1    -1
RK0019    Roman Izák, Opočno    -1    -1

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0026    Lukáš Jech, Semily  -1             -1
RK0012    Juraj Jirásek, Sněžné    -1    -1
RK0020    Milan Koleno, Dobruška    -1    -1
RK0030    Miroslav Koroptvička, Týniště    -1    -1
RK0047    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    -1    -1
RK0037    Stáňa Krejčová, Solnice    -1    -1
RK0061    Oldřich Kubec, Rychnov    -1    -1
RK0027    Zdeněk Lohniský, Týniště    -1    -1
RK0039    Pavel Marek, Rychnov    -1    -1
RK0032    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    -1    -1

Výsledky zápasů 1. kola1. Rychnov – Týniště           1:2    2
2. Častolovice – Vrchlabí         1:0           1
3. Deštné – Dobruška B           1:3           2
4.Doudleby - Smiřice                    2:1           1
5. Přepychy – Černíkovice         1:5           2
6. Borohrádek –Vamberk          3:2          1
7. Petrovice –Javornice             2:2         0
8. Žďár - Křivice                                  1:1          0
9. Černíkovice B – K. Lhota                 3:3            0
10. Labuť RK – Lípa B                                         6:0         1
Supertrefa: V deseti zápasech padlo 40 branek.

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0052    Ladislav Procházka, Jílovice    -1        -1
RK0053    Ladislav Procházka st., Jílovice    -1    -1
RK0051    Zdeňka Procházková, Jílovice    -1    -1
RK0024    Pavel Provazník, Týniště    -1    -1
RK0025    Ladislav Provazník, Týniště    -1    -1
RK0073    Jaroslav Šitina, Byzhradec    -1    -1
RK0031    Vladimír Beran, Týniště    -4    -4
RK0023    Jiří Budula, Týniště    -4    -4
RK0010    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    -4    -4
RK0007    Josef Ficenec, Dobruška    -4    -4

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 74. místo)
RK0008    Libor Hladík, Nový Hrádek      -4                    -4
RK0050    Miroslav Filip, Rychnov    -7    -7
RK0070    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    -7    -7
RK0041    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -7    -7