Výsledky zápasů
1. kola
1. Kostelec – Vysoká 2:0 1
2. Nový Bydžov – Rychnov 3:2 1
3. Týniště – Loko Hradec 2:1 1
4. Č. Meziříčí – Solnice 1:0 1
5. Černíkovice – Opočno 3:7 2
6. Křivice – Přepychy  1:1 0
7. Deštné – Javornice 1:1 0
8. K. Lhota – Častolovice  2:4 2
9. Křovice – Slatina  1:3 2
10. Labuť – Rychnov B 2:3 2
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 40 branek

O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě.

Prosíme vítěze, na kterého čeká dárkový balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. č. 602 687 661 ohledně termínu převzetí cen.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0016 Alena Danihelková, Ohnišov 11 11
RK0020 Vladimír Gütler, Dobruška 11 11
RK0009 Václav Procházka, Týniště n. O. 11 11
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 11 11
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 8 8
RK0023 Petr Buryan, Opočno 8 8
RK0058 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 8
RK0064 Aleš Kupka, Čánka 8 8
RK0065 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 8
RK0044 Miroslav Šulc, Rychnov n. K. 8 8

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 8
RK0056 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 5 5
RK0067 Josef Černý, Jílovice 5 5
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 5
RK0014 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 5
RK0060 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 5
RK0021 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 5 5
RK0055 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 5
RK0005 Lukáš Jech, Semily 5 5
RK0019 Milan Koleno, Dobruška 5 5

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0026 Milan Koty, České Meziříčí 5 5
RK0070 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 5
RK0018 Jaroslav Macek, Dobruška 5 5
RK0068 Martin Nosek, Solnice 5 5
RK0031 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 5
RK0013 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 5 5
RK0066 Ladislav Procházka, Jílovice 5 5
RK0063 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 5
RK0074 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 5
RK0038 Martin Střihavka, Voděrady 5 5

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0077 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 5
RK0076 Josefa Suchánková, Potštejn 5 5
RK0017 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 5
RK0039 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 5
RK0059 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 2
RK0034 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 2 2
RK0003 Láďa Beran, Týniště n. O. 2 2
RK0037 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 2 2
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 2 2
RK0061 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 2

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0024 Roman Izák, Opočno 2 2
RK0054 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 2
RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 2
RK0028 Juraj Jirásek, Sněžné 2 2
RK0027 Milan Jirásek, Křovice 2 2
RK0029 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 2 2
RK0069 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 2
RK0008 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 2 2
RK0071 Pavel Marek, Javornice 2 2
RK0073 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 2

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0007 Pavel Provazník, Týniště n. O. 2 2
RK0006 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 2 2
RK0062 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 2
RK0022 Martin Sosna, Dobruška 2 2
RK0025 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 2
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 2 2
RK0045 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 2 2
RK0015 Pavel Vacek, Dobruška 2 2
RK0041 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 2
RK0043 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0004 Maty Beranová, Týniště n. O. -1 -1
RK0010 Jiří Budula, Týniště n. O. -1 -1
RK0049 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. -1 -1
RK0036 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -1 -1
RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. -1 -1
RK0035 Josef Hejhal, Kostelec n. O. -1 -1
RK0046 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 -1
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice -1 -1
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice -1 -1
RK0072 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. -1 -1

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 77. místo)
RK0032 Josef Plachetka, Houdkovice -1 -1
RK0033 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 -1
RK0002 Lukáš Beran, Týniště n. O. -4 -4
RK0001 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. -4 -4
RK0075 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 -4
RK0048 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -7 -7
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. -7 -7