Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem 1. kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jaroslav Macek z Dobrušky

Rychnov n. K. – Vítězem prvního kola jarní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jaroslav Macek z Dobrušky (RK0026), který stejně jako další tři soutěžící získal 11 bodů.

1.4.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Zdeněk Prager

Výsledky zápasů
1. kola

1. Ústí n. O. – Týniště n. O. ⋌1:0 1
2. Kratonohy – Rychnov ⋌2:2 0
3. Bílá Třemešná – Ohnišov ⋌3:2 1
4. Opočno – České Meziříčí ⋌0:5 2
5. Albrechtice – Rychnov B ⋌ 1:5 2
6. Vamberk – Brohrádek ⋌ 0:2 2
7. Lípa – Deštné ⋌ 3:1 1
8. Javornice – Kostelec B ⋌6:0 1
9. Voděrady – Přepychy ⋌3:4 2
10. Petrovice – Žďár ⋌1:1 0
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 42 branek.

O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě (42 gólů), když tipoval, že padne 36 branek.
Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Jaroslava Macka, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0063 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 11 11
RK0039 Martin Hrudík, Dobruška 11 11
RK0013 Bořek Krejčí, Solnice 11 11
RK0026 Jaroslav Macek, Dobruška 11 11
RK0028 Alena Danihelková, Ohnišov 8 8
RK0034 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 8
RK0046 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 8
RK0045 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 8 8
RK0008 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 8 8
RK0049 Miroslav Jelen, Týniště n. O. 8 8

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0009 František Kroš, Javornice 8 8
RK0004 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 8
RK0025 Viktor Macek, Běstviny 8 8
RK0015 Josef Plachetka, Houdkovice 8 8
RK0078 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 8
RK0050 Lukáš Beran, Týniště n. O. 5 5
RK0051 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 5
RK0016 Vladimír Gutler, Dobruška 5 5
RK0064 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 5
RK0023 Juraj Jirásek, Sněžné 5 5

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0030 Milan Jirásek, Nové Město n. M. 5 5
RK0024 Milan Koty, České Meziříčí 5 5
RK0010 Stáňa Krejčová, Solnice 5 5
RK0001 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 5 5
RK0003 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 5
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 5
RK0052 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 5
RK0059 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 5
RK0055 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 5
RK0068 Pavel Provazník, Týniště n. O. 5 5

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0042 Martin Střihavka, Voděrady 5 5
RK0076 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 5
RK0077 Josefa Suchánková, Potštejn 5 5
RK0031 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 5
RK0027 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 5
RK0057 Jaroslav Šitina, Byzhradec 5 5
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 5 5
RK0044 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 5
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 5
RK0067 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 2

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0035 Petr Buryan, Opočno 2 2
RK0011 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 2
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 2 2
RK0017 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 2
RK0019 Radek Hofman, Dobruška 2 2
RK0007 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 2
RK0069 Lukáš Jech, Semily 2 2
RK0038 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 2 2
RK0041 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 2 2
RK0005 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 2

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0079 Aleš Kupka, Čánka 2 2
RK0054 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 2 2
RK0022 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 2 2
RK0062 Ladislav Procházka ml., Jílovice 2 2
RK0058 Ladislav Procházka st., Jílovice 2 2
RK0014 Jiří Řízek, Houdkovice 2 2
RK0061 Kateřina Skalská, Malá Úpa 2 2
RK0018 Martin Sosna, Dobruška 2 2
RK0037 Teresa Šolínová, Val 2 2
RK0056 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 2 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 2
RK0048 Vladimír Zahrádka, Týniště n. O. 2 2
RK0053 Josef Albrecht, Týniště n. O. -1 -1
RK0060 Josef Černý, Jílovice -1 -1
RK0070 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. -1 -1
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. -1 -1
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška -1 -1
RK0032 Roman Izák, Opočno -1 -1
RK0029 Milan Jirásek, Křovice -1 -1
RK0074 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 -1

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 79. místo)
RK0002 Pavel Marek, Javornice -1 -1
RK0075 Lukáš Spačil, Ostrava -1 -1
RK0047 Darinka Borisová, Týniště n. O. -4 -4
RK0073 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -4 -4
RK0071 Alena Dohnalová, Kostelec n. O. -4 -4
RK0006 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -4 -4
RK0066 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -4
RK0065 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -4
RK0033 Pavel Vacek, Dobruška -4 -4

Autor: Leoš Dragúň

1.4.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Adolf Klepš

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Ilustrační fotografie.

Křovičtí hasiči zvou na zabíjačkové pochoutky

Opočno vzdorovalo Náchodu polovinu utkání

Opočno - Páté kolo Krajské hokejové ligy nabídlo souboj týmů ze suterénu tabulky, ve kterém poslední Opočno hostilo předposlední Náchod. Z výhry se radovali hosté, domácí Baroni stále čekají na první bodový zisk.

V obci Přepychy přivítajío víkendu nové občánky

Přepychy - V Přepychách přivítají do života další čtyři nové občánky. Stane se tak v sobotu 21. října v kapli Panny Marie v údolí Dřízna.

Lukavice hostí lídra z Javornice

Rychnovsko - Krajská I. B třída nabídne o víkendu hned tři okresní derby.

Kraj chce slučovat střední školy

Královéhradecko - Kapacity středních škol dvakrát převyšují počet žáků devátých tříd.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení