Všechny zápasy zástupců Rychnovska skončily shodným výsledkem – remízou 1:1.

Okresní derby v Kostelci nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší domácí, po změně stran pak hosté z Dobrušky. Penaltový rozstřel zvládli lépe Kostelečtí.

V magnetu kola Rychnov nad Kněžnou hostil lídra z Kratonoh a byl favorizovanému soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Domácí se ujali vedení ve 22. minutě zásluhou Trejtnara, hosté vyrovnali v 69. minutě Mládkem a byli úspěšnější v penaltové loterii.
Fotbalisté Týniště nad Orlicí se sice radují z premiérového bodového zisku zvenku za remízu 1:1, ale v Chlumci nad Cidlinou po velmi dobrém výkonu sahali dokonce po vítězství.

Kostelec – Dobruška 1:1
P. K. 4:3

Pavel Krupka, trenér FK Kostelec nad Orlicí: „V prvním poločase jsme si vytvořili velikou převahu, ale vstřelili bohužel pouze jednu branku, což bylo málo. Druhý poločas se nám herně nedařilo, a když jsme neproměnili obrovskou šanci, soupeř nás za to pět minut před koncem potrestal. Opět jsme přišli o dva hráče, kteří kvůli zranění nedohráli."
Bohuslav Jakoubek , trenér SK Dobruška: „Zápas dvou rozdílných poločasů . V prvním poločase měli navrch domácí, ve druhém jsme zlepšili pohyb, napadání a důraz, měli jsme zase více ze hry my. Ve složení, ve kterém jsme přijeli, bod bereme, přesto nás prohraný penaltový rozstřel mrzí. Budeme bojovat dál. Opět férové řízení trojicí rozhodčích."

Rychnov – Kratonohy 1:1
P. K. 3:5
Jan Čermák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Škoda, že jsme získali jen bod. Mohli jsme mít víc a nebo také nic… Tak už to chodí. Ale popořadě: po ránu jsme sečetli padlé a zraněné, po poledni doplnili tým o dorostence a odpoledne si vyšlápli na favorita. Dobrou hrou jsme ho potrápili a zisk minimálně bodu si zasloužili. Jsem rád, že jsme se hostů nebáli a měli k nim dostatečný respekt, ne však strach. Takže nezbývá nic jiného než jít dál a pokračovat v nastoupené cestě."
Václav Pišta, trenér TJ Sokol Kratonohy: „Domácí vstoupili do zápasu lépe připravení, více odhodlaní a díky tomu se ujali vedení po nádherné akci. Ve druhém poločase se náš výkon zlepšil ve všech směrech, ale na víc než vyrovnání to nestačilo. Jsme rádi, že jsme po penaltách získali druhý bod, který v konečném zúčtování může sehrát důležitou roli."

Chlumec – Týniště 1:1
P. K. 6:5

Karel Vítek, trenér FK Chlumec nad Cidlinou: „Bylo to utkání dvou poločasů, kdy my byli lepší v prvním a Týniště ve druhém. Škoda, že jsme do přestávky z našich šancí proměnili jedinou. Zápas ukázal, že poslední výsledky hostů nebyly náhodné, po pauze nedali penaltu, přesto zaslouženě vyrovnali. V 89. minutě nás vychytal gólman, z dorážky byla jen tyč a v 90. minutě jsme zahodili další šanci. V penaltovém rozstřelu to bylo drama, s plus bodem pro nás díky brankáři Kukalovi."
Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Chtěli jsme přivézt tři body. První poločas jsme trochu prospali, hned v úvodu jsme po špatně zahraném ofsajd systému dostali branku. Poté jsme si vytvářeli šance, které jsme však bohužel neproměnili. Po přestávce jsme nastoupili s tím, že musíme zvýšit bojovnost a přidat na důrazu, to jsme plnili. Měli jsme převahu, kterou jsme však nedokázali gólově zúročit, Slezák dokonce neproměnil penaltu. Nakonec se nám podařilo krásnou střelou mladého Forejtka vyrovnat, a i poté jsme měli další příležitosti. Domácí mohli rozhodnout v 90. minutě po závaru. Penalty jsou vždy loterií a soupeř při nich byl šťastnější. Pro nás je výsledek ztrátou, protože v Chlumci se rozhodně vyhrát dalo." (dr, hl)