Vedoucí Vamberk B stihl nastřílet pět gólů za poločas

Rychnovsko - Všechna mužstva z horní poloviny tabulky fotbalové okresní III. třídy vyhrála. Vedoucí rezerva Vamberka ve druhé půli nasazela do sítě Lukavice pět gólů.

19.4.2010

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Okresní III. třída

Javornice – Domašín 4:0
Branky: Ešpandr Lukáš 2, Bárta David, Koutský Stanislav. Rozhodčí: Valášek. Diváků 40. ČK 0:1 (vyloučený nehlášen). Poločas: 2:0.

Labuť Rychnov – Křivice 2:0
Branky: Dapecí Pavel z penalty, Fröhde Stanislav. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml., Moravec. ŽK 0:2. Diváků 30. Poločas: 1:0. Bojovné utkání.

Přepychy B - Dobruška C 1:3
Branky: Jelen Jiří – Slavík Jiří 2, Vozdek Pavel. Rozhodčí: Charvát, Fišer. ŽK 3:2, ČK 1:0 (Čtvrtečka Lukáš). Diváků 80. Poločas: 0:2.

Kostelec B – Roveň 2:1
Branky: Mitana Roman 2 – Pavlišta Milan. R: Hradský. Diváků 60. ŽK 3:2. Poločas: 1:1.

Vamberk B – Lukavice 6:0
Branky: Sedláček Pavel z penalty, Horák Pavel, Potužník Pavel, Páral Radim, Hanyk Josef, Jindra Jaroslav. R: Knapek, Záliš, Veselík. Diváků 93. ŽK 3:3. Poločas: 1:0.

Doudleby B – Slatina 1:0
Branky: Kopsa Jan. R: Kohoutek. Diváků 97. Hráno bez karet. Poločas: 1:0.

Příští program
Sobota 24. dubna: Slatina - Labuť Rychnov (hřiště Roveň) 14.00, Roveň - Přepychy B, Křivice - Vamberk B, Lukavice – Javornice, Domašín - Kostelec B vše 17.00.
Neděle 25. dubna: Dobruška C - Doudleby B 10.00

(mch, six)

19.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Hudebník a dirigent Václav Hybš.

Orchestr Václava Hybše navodí vánoční atmosféru i v Kostelci

Zámek se proměnil v ráj betlémů

Rychnov nad Kněžnou - Osm desítek betlémů je k vidění v Kolowratském zámku v Rychnově nad Kněžnou. Tradiční výstava se koná v kulisách Hladíkovy síně, která již od osmého prosince láká návštěvníky k obdivování různorodých řemeslných vánočních skvostů.

Čermák: „Prošli jsme si klasickou kocovinkou“

Rychnov nad Kněžnou /ROZHOVOR/ - Rychnovští fotbalisté přezimují na jedenáctém místě tabulky krajského přeboru.

Dohrávku začalo lépe Opočno, Jičín udeřil „slepenými“ góly

Opočno - V dohrávaném utkání jedenáctého kola Krajské ligy hokejisté Opočna podlehli lídrovi z Jičína 1:4. V neděli 17. prosince se Baroni střetnou se stejným soupeřem, tentokrát na jičínském ledě.

Pocta Miloši Formanovi: Hoří, má panenko slaví padesátiny na Střelnici

Královéhradecko, Vrchlabí - „Na Vrchlabí nedám dopustit. Pro mě je to hned po Praze nejdůležitější město,“ vyslovil Miloš Forman svůj vztah k Vrchlabí. V pátek se stane jeho významnou osobností.