Vedoucí Lukavice nastřílela céčku Dobrušky čtyři branky

Slatina – Roveň 1:2Fakta – branky: Hrabák Jiří – Luňáček Jaroslav 2. Rozhodčí: Fišer Jiří – Dostál Milan. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Opočno B – Albrechtice B 2:3Fakta – branky: Gábor Patrik 2 – Sychra Miroslav, Janeček Petr, Šklíba Patrik. Rozhodčí: Reichl Petr – Dostálek Miroslav. Diváci: 20. Poločas: 2:0.

7.10.2013

Fotbalový míčFoto: Ilustrační foto

Dobruška C – Lukavice 0:4
Fakta – branky: Pross Roman, Voltr Jan, Chochola Karel, Kába Zdeněk. Rozhodčí: Steklík Lukáš – Mucha Milan, Moravec Miroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:2.
Častolovice B – Dobré 2:0
Fakta – branky: Mráz Petr, Brandejs Jan. Rozhodčí: Dostálek Miroslav – Moravec Miroslav, Broulík Miroslav. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Doudleby B – Křovice 1:0
Fakta – branka: Vidlička Marcel. Rozhodčí: Unger Jaroslav. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.    ⋌(dr, mch)

7.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.