Vedení ve IV. třídě se ujala rezerva Častolovic

Rychnovsko - Fotbalisté Častolovic se probojovali do čela nejnižší okresní fotbalové soutěže poté, co vyloupili tvrz vedoucích Křovic.

20.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Ježdík

OKRESNÍ IV. TŘÍDA

Solnice B – Dobruška C 1:3

Branky: Luščák – Čančara Radek 2, Houser Pavel. Rozhodčí: Moravec Miroslav. Poločas: 0:1.

Častolovice – Křovice 3:1

Branka: Kalousek Miroslav 2, Huňara Miroslav – Dyntar Robert. Rozhodčí: Mucha Milan. ŽK: 2:0. Poločas: 2:0.

Kostelecká Lhota B – Javornice B 0:5

Branky: Podzemný Jan 2, Šrefl Martin 2, Kasper Pavel. Rozhodčí: Nosek Milan. ŽK 1:1. . Poločas: 0:3.

Čermná – Vamberk B 3:0

Branky: Brousil David 2, Lodr Jan. Poločas: 0:0.

Dobré B – Černíkovice 0:1

Branky: Štěpán Radek. Rozhodčí: Morávek Petr. ŽK 4:2. Poločas: 0:0.

Lípa B – Olešnice 2:0

Branky: Charvát Petr, Kafka Radim. Rozhodčí: Dostálek Miroslav, Morávek Petr, Morong Tomáš. Poločas: 1:0.

12. Olešnice 2 0 11 17:43 6

Příští program – sobota 25. dubna: Olešnice – Dobré B, Černíkovice C – Čermná nad Orlicí , Javornice B – Častolovice B, Křovice – Solnice B vše 17.00.

Neděle 19. dubna: Dobruška C – Lípa nad Orlicí B 10.00, Vamberk – Kostelecká Lhota B 17.00.

(mch, six)

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Dobruška ovládla i druhé derby s Krčínem, vítězný obrat přišel až po změně stran

Češi v cizině se k volebním urnám nehrnou

Chrudim dvakrát udeřila v oslabení

Východní Čechy - Krajská hokejová liga: Jičín je stále bez ztráty, na bydžovském ledě rozhodl zápas ve třetí třetině.

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

Královéhradecko, Náchod - Ve čtvrtek krátce před 14. hodinou došlo v Náchodě na Pražské, nedaleko mlýna, k tragické nehodě. Jednaosmdesátiletá žena, která se snažila přejít silnici v rekonstrukci, skončila pod koly kamionu. Vážným zraněním na místě podlehla.