Hlavním bodem Galavečera krajského fotbalu, jenž se uskutečnil v Janských Lázních, bylo udělení Ceny Jana Modřického. Této poctě se dostalo čtveřici Chráska, Prachař, Košťál, Kalina, kterou Deník představuje.

VÁCLAV PRACHAŘ (1941)
Vloni se dožil 70 let. Téměř půlku života je funkcionářem TJ Velešov Doudleby nad Orlicí. Od roku 1977 nepřetržitě vykonává funkci sekretáře klubu. Působí aktivně jako člen VV OFS Rychnov nad Kněžnou a zároveň je členem DK OFS Rychnov n. K. V rámci Královéhradeckého KFS pracuje v odvolací a revizní komisi. Má velké zásluhy na obnově sportovního areálu TJ Velešov Doudleby n. O. po povodních v roce 2002. Za celoživotní přínos fotbalu obdržel v roce 2007 cenu Dr. Václava Jíry.

JOSEF CHRÁSKA (1939)
Působil v trutnovském klubu jako hráč v žácích, dorostu i v dospělých. Po ukončení aktivní činnosti se začal věnovat trénování mládeže a funkcionářské činnosti. V FK Trutnov (dříve Loko) zastával různé funkce, za jeho předsedování vyhrálo A mužstvo divizi a postoupilo do ČFL. Zároveň byl dlouholetým funkcionářem TJ Loko Trutnov. V současnosti je členem VV FK Trutnov a vykonává funkci sekretáře klubu.

VLADISLAV KOŠŤÁL (1937)
Po ukončení aktivní hráčské kariéry a přestěhování do Hradce se v roce 1963 stal rozhodčím. Od následující sezony byl zařazen do soutěží KFS, kde působil do roku 1971. Poté byl v celostátních soutěžích (divize, III. liga). Ve fotbale od roku 1975 pokračoval jako technický instruktor KFS, postupně přešel do divize a národní ligy. V letech 1988 – 1993 byl technickým instruktorem ve federální lize a po rozdělení Československa v I. lize ČR. V současnosti je členem STK KFS. Za celoživotní přínos obdržel v roce 2008 cenu Dr. Václava Jíry.

ANTONÍN KALINA (1923)
Hráčskou kariéru zahájil v Přerově, akitvní kariéru ukončil v Ústí n. O. Od roku 1990 je členem VV Slavie HK, v témže klubu vykonává dlouhodobě funkci sekretáře. V roce 2008 byl oceněn OFS Hradec udělením ceny „Fotbalová osobnost Hradecka“. (re)