Klání bylo součástí větší charitativní akce, která měla za cíl vybrat finanční prostředky pro místní základní školu.

Utkání se konala za úmorného vedra, ale aktéři na hřišti přesto předvedli pěkný fotbal. Deset přihlášených účastníků bylo rozděleno do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým na 2 x 10 minut. Z nich vždy týmy umístěné na prvních dvou místech postoupily do play off.

První skupinu s přehledem vyhrála stará garda FC Hradec Králové bez jediné porážky. Na druhém místě skončil Hlemýžď, který prohrál jen s vítězem skupiny.

Výsledky: ČT – STV 2:1, – RTA 3:4, – Rozzuřený Hlemýžď Přepychy 1:4, – FC Hradec Králové 0:3, STV – RTA 0:8, – Hlemýžď 1:6, – FC Hradec 1:4, RTA – Hlemýžď 2:3, – FC Hradec 3:5, Hlemýžď – FC Hradec 3:5.

Pořadí: 1. FC Hradec Králové 17:7 12 , 2. Hlemýžď Přepychy 16:9 9, 3. RTA 17:11 6, 4. ČT 6:12 3, 5. STV 3:20 0.

Ve druhé skupině již situace nebyla tak jednoznačná, zvláště boj o druhé postupové místo byl vyrovnaný. S dvoubodovým náskokem zvítězilo družstvo Assa Abloy, před pozdějším vítězem celého turnaje NašíAdresou, která postoupila do play off díky lepšímu skóre na úkor TV Nova.

Výsledky:
TV Nova – TV Prima 6:0, – Sport 5 2:1, – NašeAdresa 2:2, – Assa Abloy 0:2, TV Prima – Sport 5 0:5, – NašeAdresa 0:12, – Assa Abloy 0:4, Sport 5 – NašeAdresa 3:2, – Assa Abloy 0:1, NašeAdresa – Assa Abloy 4:2.

Pořadí: 1. Assa Abloy 9:4 9, 2. NašeAdresa 20:7 7, 3. TV Nova 10:5 7, 4. Sport 5 9:5 6, 5. TV Prima 0:27 0.

Semifinále: NašeAdresa – FC Hradec 5:1, Assa Abloy – Hlemýžď 1:3.

Zápas o třetí místo: FC Hradec – Assa Abloy 3:1.

Finále: NašeAdresa – Rozzuřený Hlemýžď 4:4 (7:6 na penalty).

Celkové pořadí: 1. NašeAdresa Rychnov nad Kněžnou, 2. Rozzuřený Hlemýžď Přepychy, 3. FC Hradec Králové, 4. Assa Abloy.