V poháru OFS rozhodčí rozdali tři červené karty

Rychnovsko – Odehrálo se druhé kolo poháru Okresního fotbalového svazu Rychnov nad Kněžnou.

3.8.2010

Pohár OFSFoto: Zdeněk Hanzlík

Ve dvou utkáních došlo ke třem vyloučením, zvláště v zápase Rychnov B – Solnice A bylo zbytečné a může domácí vzhledem k málo početnému kádru mrzet. V utkání Čermná – Voděrady došlo dokonce k dvojnásobnému vyloučení hostujících hráčů.

Rychnov B – Solnice A 3:1
Branky: Pazderník, Homola, Brandejs – Kubec. Rozhodčí: Leimer. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Mondík R.). Diváků: 80. Poločas: 2:0.

Labuť RK – Doudleby B 3:2
Branky: Matuška D. 2, Polívka – Hloušek E., Teplý A. Rozhodčí: Knapek, Kohoutek, Záliš. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Křovice – Petrovice 2:4
Branky: Šanovec 2 – Hošek David 3, Baťha Karel. Rozhodčí: Feichtinger, Nosek. ŽK: 2:2. Diváků: 25. Poločas: 1:3.

Čermná – Voděrady 2:0
Branky: Rak Kamil, Lodr Jan. Rozhodčí: Bém, Fišer, Hradský. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (Mráze Jaroslav, Urban Vít). Poločas: 1:0.

Albrechtice B – Vamberk B 2:1
Branky: David, Buneš – Sedláček (pen.). Rozhodčí: Moravec, Nedvídek, Serbousek. ŽK: 3:2. Diváků: 40. Poločas: 0:1.

Roveň – Kost. Lhota A 3:2
Branky: Barnet Ivo 2, Luňáček – Žežula T., Myšák Z. Rozhodčí: Mucha, Moravec, Záliš. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 2:1.

Černíkovice B – Žďár 2:3
Branky: Víteček, Pavel – Bílek, Rektor, Dobiáš. Rozhodčí: Seibert, Nedvídek, Charvát. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:2.

Dobré A – Dobruška B 1:1 (pen. 4:3)
Branky: Dyntar Jan – Jirásek Milan. Rozhodčí: Serbousek, Műller. ŽK: 1:1. Diváků: 75. Poločas: 0:1.⋌ (han)

Autor: Zdeněk Hanzlík