Rychnov se v duelu s exdivizním Trutnovem ujal vedení parádním gólem nestárnoucího Kotka, ale soupeř po přestávce vyrovnal na konečných 1:1. Fotbalisté Týniště v oboustranně kvalitním a rušném utkání plném zvratů remizovali v Olšině s Broumovem a stále čekají na první letošní domácí vítězství.

Rychnov n. K. – Trutnov 1:1

Fakta – branky: 28. Kotek – 51. Kamitz. Rozhodčí: Buchta. ŽK: 4:1. Diváci: 78. Poločas: 1:1.
Rychnov nad Kněžnou: Lasák – Pohl, Lochman, Brandejs, O. Stieber (70. Valášek) – Samek, Bárnet, Kotek, Dapecí (65. Volný) – Trejtnar (58. Reich), Zajíček (85. Počtýnský).
Trutnov: Šťastný – Tobiáš, Makovský, V. Kozák, Trnovský – Kovář, Marks, Mařas (46. Groer), Kamitz – Holubec (89. Dušek), Jan Čech.

Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Se silným soupeřem, který potvrdil své kvality, jsme sehráli vyrovnanou partii. Do vedení nás dostal nechytatelnou střelou náš kapitán a nejlepší hráč utkání Fanda Kotek. Bohužel jsme zaspali začátek druhého poločasu a Trutnov až moc snadno vyrovnal. Velice si cením nasazení všech hráčů a doufám, že v tomto duchu budeme pokračovat."

Týniště – Broumov 3:3

Fakta – branky: 34. Huňák, 87. Winkler, 90. Voženílek – 17. Kuru, 51. Růžička z pen., 90. (+1) Mucha. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 3:5.  Diváci: 120. Poločas: 1:1.
Týniště:  Marčišin – Tomášek, Horák, Jan Plašil, Huňák – R. Schod (74. Winkler), Voženílek, D. Stejskal, J. Hrubý (70. Novák) – Merganc, Václavek.
Broumov: Bohuška – Beran, Semerák, Schubert (37. Mucha), Růžička – Wilke, Němeček, Kuru (80. Michálek), Svoboda – Kotyza, Jaroš (74. Gajdoš).

Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Mladý běhavý tým Broumova nás v prvním poločase přehrával. Místo abychom hráli na dvě tři přihrávky, tak jsme drželi míč a měli problémy. Navíc jsme po zbytečné chybě inkasovali úvodní gól. Po přestávce jsme konečně začali hrát to, co jsme si řekli a byli jasně lepší. Zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu, jen je škoda neproměněných šancí. Naopak jsme obdrželi gól z penalty na 1:2. V závěru jsme strhli vedení na svoji stranu, ale bohužel opět po naší nedůrazné hře hosté v prodloužení vyrovnali na 3:3. Je to škoda, navzdory tomu, že soupeř hrál velmi dobře. V nastaveném čase jsme měli náskok udržet."

Nový Bydžov B – Libčany 0:2

Fakta – branky: 22. Libřický, 88. Jelínek. Rozhodčí: Otava (Kopidlno). ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.
Nový Bydžov B: J. Vaníček – Šorm (71. Pospíšil), Matějka, Stránský, Dudla – A. Langr, Krejčí (55. Šusta), Tomáš Vaněk (55. Novák), Zich – Tlustý, Dítě (63. Prokopec).
Libčany: Tošovský – Sýkora, Jan Koblížek, Kučera, Rensa – Pavelka (86. D. Schejbal), M. Černý, R. Jelínek, Libřický – Klouda, Placák (80. Bína).

Č. Skalice – Jičín  1:1

Fakta – branky: 20. Kubánek – 5. Miler. Rozhodčí: Janeček (Jaroměř). ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Česká Skalice: Čejchan – Bareš (90. Nymsa), Kudláček, Goll, Novák – Chmelík, Pohl, Diviš, Vít – Sedláček, Kubánek (87. Pejchal).
Jičín: Puš – Jan Drusan, Řeháček, Hošek, Ulvr – L. Haken, T. Haken, Miler (85. Horák), Vacek – Kocourek (75. Zugar), Škopán.

Kratonohy – L. Bělohrad 1:1

Fakta – branky: 6. Nun – 21. Rychecký. Rozhodčí: Kalaš (Teplice n. M.).  ŽK: 2:5. Diváci: 84. Poločas: 1:1.
Kratonohy: Vaněk – Bořke, Lesák, Klement, Dušek – Hamák, Franc, Jakubec (35. P. Sadílek), Tomášek – Nun, Hanáček.
Lázně Bělohrad: Čížek – Marek (80. Zejfart), Lánský, Kazda, Hartl – Šrám, Wagenknecht, Loner, Blažek – L. Jezbera (73. P. Jezbera), Rychecký (90. Hrnčíř).

Hořice –  Olympia 4:2

Fakta – branky: 18. Nečesaný, 21. Vávra, 49. L. Michálek, 68. Rubeš – 3. Trnka, 74. Mařas. Rozhodčí: Horský (Týniště). ŽK: 1:4. Diváci: 250. Poločas: 2:1.
Hořice:  Žižka – Ruml, Kramule, Krois, D. Pour  – Vávra (82. D. Michálek), Palm, A. Pour (88. Minich), Nečesaný – Rubeš, L. Michálek (75. Hudek).
Olympia Hradec: Moník – Špaček, Dujsík, Kabeláč, Matějka (58. Michek) – Hůlka,  Mařas, Trnka, Musil (78. Kolínek) – Bělka (69. Vejchoda), Židík (64. Vlkanova).

Slavia Hradec – Jaroměř 2:1

Fakta – branky: 8. Linhart, 48. Veselý – 45. Holub. Rozhodčí: Korec (Staré Buky). ŽK: 3:5. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Slavia Hradec: Mašek – Baťka, Šolc, O. Krempa, Špaček – Veselý (83. Horák), Lán, Hloušek, Erber (76. Klicnar) – Linhart (90. Hrůša), Hutla (86. Šedina).
Jaroměř: Klofanda – Brožek, Hrobský, Svoboda, Rejchrt – Rosuschan, Ruprich, Michálek, Ulrych (74. Vokál) – Škoda, Holub.

Čtvrteční utkání Červený  Kostelec – Dvůr Králové B skončilo po uzávěrce vydání.  (dr, hl)