Deset gólů padlo v okresním dorosteneckém derby v Olšině, kde domácí Týniště nad Orlicí porazilo v duelu krajského přeboru Solnici 9:1.

KP dorostu

27. kolo: Slavia Hradec Králové – Vrchlabí 5:1, Kostelec/Častolovice – Jaroměř 0:7, Chlumec/Lovčice – Nová Paka/Stará Paka 6:0, Týniště nad Orlicí – Solnice 9:1, Nové Město n.ad Metují – Rychnov nad Kněžnou 8:0, Červený Kostelec/Česká Skalice – Hronov/Stárkov 1:2, Hořice/Lázně Bělohrad – Hostinné 3:1, Broumov – Pardubičky 1:5.

 1. Pardubičky 27  22   2  1  1  138:32  70
 2. Nové Město n. M. 27  22   3  1  1  134:44  69
 3. Slavia HK 28  22   5  1  0  136:29  68
 4. Jaroměř 26  17   4  5  0  124:38  61
 5. Vrchlabí 28  17   8  0  3  113:54  54
 6. Chlumec/Lovčice 27  15   9  2  1  110:57  50
 7. Č. Kostelec/Skalice 28  11  11  3  2   82:66  42
 8. Hronov/Stárkov 28  12  12  1  3   68:78  41
 9. Hořice/Bělohrad 27  12  15  0  0   59:85  36
10. Týniště n. O. 28  10  16  0  2   64:86  32
11. Kostelec/Častol. 28   9  15  1  3   50:95  32
12. Broumov 28   8  16  2  2   55:99  30
13. N.Paka/St.Paka 28   8  17  1  2   65:93  28
14. Solnice 28   8  17  1  2   67:96  28
15. Rychnov n. K. 28   4  20  4  0   39:94  20
16. Hostinné 28   0  27  0  1   19:277  1

KS dorostu

Finálová skupina - 3. kolo: Skřivany – Třebechovice pod Orebem 7:3, Předměřice nad Labem – Dvůr Králové/Bílá Třemešná 3:1., Borohrádek – Vamberk/Rokytnice 1:3.

1. Skřivany 4  3  0  1  0  51:26  34
2. Předměřice 3  2  0  0  1  41:37  22
3. Vamberk/Rokytnice 3  1  2  0  0  35:28  20
4. Borohrádek 3  0  2  0  1  24:30  16
5. Dvůr/B. Třemešná 4  1  2  1  0  25:43  14
6. Třebechovice 3  0  1  1  1  30:42  14

Skupina o umístění - 3. kolo: Stěžery – Rudník 3:2, Dobruška/Opočno – Babí/Velké Poříčí 4:0, Kopidlno/Libáň – Rasošky/Smiřice 11:1.

1. Stěžery 3  3  0  0  0  50:13  30
2. Rudník 4  2  2  0  0  63:20  28
3. Dobruška/Opočno 3  2  1  0  0  60:28  27
4. Kopidlno/Libáň 3  1  2  0  0  50:37  19
5. Babí/V. Poříčí 3  2  1  0  0  48:33  16
6. Rasošky/Smiřice 4  0  4  0  0   6:144  0

KP mladšího dorostu

Finálová skupina - 3. kolo: Nový Hradec – Vysoké Mýto 1:0, Rychnov n. K. – Jaroměř 4:1, Jičín – Chrudim 2:0.

1. Jičín 3  1  1  1  25:21  25
2. Chrudim 3  2  0  1  23:12  22
3. Jaroměř 3  0  0  3  19:17  21
4. Nový Hradec  3  2  1  0  18:21  19
5. Rychnov n. K.  3  1  0  2  24:18  19
6. Vysoké Mýto 3  2  0  1  14:33  14

KP starších žáků

Skupina o umístění - 3. kolo: Rychnov n. K. – Jaroměř 0:9, Nové Město n. M. – Červený Kostelec 2:3.

1. Jaroměř 2  2  0  0  0  49:20  23
2. Č. Kostelec 3  2  1  0  0  32:29  18
3. Rychnov n. K. 2  0  2  0  0  30:34  13
4. Hořice 1  1  0  0  0  27:30  12
5. Nové Město n. M. 2  0  2  0  0  20:45   6

KS starších žáků

27. kolo: Dobruška/Opočno – Dvůr Králové 0:6, Velké Poříčí – Borohrádek 0:1, Hořiněves – Hostinné 11:1, Žacléř – Roudnice/Kunčice 3:0, Kostelec/Častolovice – Solnice 1:2, Slavia/M. Lhota – Vamberk/Rokytnice 2:3, Černilov – N.Paka/St.Paka 2:1.

 1. Hořiněves 28  22   2  2  2  115:40   72
 2. Dvůr Králové 28  20   4  3  1  127:25   67
 3. Vamberk/Rokyt. 28  18   7  2  2  114:35   59
 4. Týniště n. O. 27  18   6  2  1   80:29   59
 5. Žacléř 27  16   4  4  4   67:24   59
 6. Borohrádek 28  17   9  2  0  104:51   55
 7. Roudnice/Kunčice 28  16  10  1  1   84:46   51
 8. Solnice 28  16  10  1  1   83:54   51
 9. Třebechovice 27  14  10  0  3   67:35   45
10. Slavia/M. Lhota 28  10  14  3  1   49:62   37
11. Černilov 28  11  15  0  2   62:103  35
12. N.Paka/St.Paka 28   8  14  1  5   48:56   31
13. Velké Poříčí 28   5  19  3  1   31:95   22
14. Dobruška/Opočno 29   5  22  1  1   44:97   18
15. Kostelec/Častol. 27   2  23  1  1   22:121   9
16. Hostinné 29   0  29  0  0   18:242   0