V Křivicích padlo devět branek, z výhry se radovaly Častolovice

Rychnovsko - Fotbalový Okresní přebor II. třídy pokračoval patnáctým kolem.

27.3.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Pořízek

Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o posledním březnovém víkendu zápasy patnáctého kola.

Vedoucí Častolovice uspěly i v druhém jarním utkání, když si po výhře 6:3 odvezly z Křivic tři body.

Křivice - Častolovice 3:6

Fakta – branky: 3. a 68. Tobiášek Ladislav, 68. Vystavěl Dominik – 8. a 22. Bartoš Vladimír, 30. Přikryl Tomáš, 55. a 63. Vik Tomáš (1x pen.), 66. Brandejs Michal. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Valihora Jaromir, Jedlinský Miroslav. ŽK:1:0. Diváci: 43. Poločas: 1:3.

Zdelov - Petrovice 5:2

Fakta – branky: 9. a 17. Neubecker Michael (1x pen.), 25. a 81. Novák Tomáš, 89. Weisser Jan – 32. Maršík Jaroslav, 74. Lukášek Tomáš. Rozhodčí: Leimer Václav – Jaroš Daniel, Reichl Petr. ŽK: 0:3. Diváci: 106. Poločas: 3:1.

Deštné - Kostelec B 3:1

Fakta – branky: 39. Drapák Petr, 53. Kříž Patrik, 89. Cohorna Matěj – vlastní (77. Vítek Jakub). Rozhodčí: Jindáček Milan – Záliš Martin, Knapek Jaroslav. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Hráno na UT v Černíkovicích.

Č. Meziříčí B - Javornice 2:2, P. K. 2:4

Fakta – branky: 41. a 90. Havel Tomáš – 26. Krejčí Adam, 72. Kráčmer Jakub. Rozhodčí: Matula Pavel – Valihora Jaromir, Knapek Jaroslav. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1.

Lukavice - Rokytnice 5:0

Fakta – branky: 25. a 85. Thiel Libor, 51. Voltr Jan. 80. Kába Zdeněk, 87. Pazderník Robin. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav, Nosek Martin. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

K. Lhota - Žďár 3:1

Fakta – branky: 10. Plocek Jiří, 60. Jakubec Petr, 85. Bažo Patrik – 48. Vacek Michal. Rozhodčí: Hrubý Miloš – Nedvídek Miroslav, Mucha Milan. ŽK: 2:5. Diváci: 72. Poločas: 1:0.

Borohrádek - Přepychy 3:1

Fakta – branky: 20. Sazima Tomáš, 61. Moravec Martin, 69. Nyč Petr 67. Blažek Michal. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Rozum Jaroslav, Nosek Milan. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

14. Č. Meziříčí B  14  1  2 11  15:45  5

Příští program – sobota 1. dubna (16.00): Lukavice – České Meziříčí B, Rokytnice v O. h. – Zdelov, Žďár – Křivice, Častolovice – Borohrádek. Neděle 2. dubna (16.00): Petrovice – Kostelecká Lhota, Přepychy – Deštné v O. h., Kostelec B – Javornice.

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.

Kam za zábavou: Elegance první republiky

Rychnovsko, Vamberk /POZVÁNKY/ - Muzeum a knihovna ve Vamberku zvou na zajímavou výstavu „Móda hraběnek, švadlenek i známých osobností“, která potrvá až do 26. listopadu. Koná se u příležitosti 160. výročí založení knihovny v tomto městě. K vidění jsou prvorepublikové textilie a doplňky z let 1920 až 1940 ze soukromé sbírky Vlaďky Dobiášové.