Jak se těšíte? Nervozita stoupá nebo jste v klidu?
Před sedmnácti lety jsem byl hráčem, který se o nic nemusel starat. Dnes se tato situace obrátila. Společně s mými spoluhráči, kteří slaví kulaté narozeniny, jsme zároveň organizátory celé této sportovně společenské akce. Těšíme se všichni až rozhodčí pískne do píšťalky, protože už budeme vědět, že začne zábava a odpadne starost.

Co se vám při vzpomínce na památný pohárový zápas vybaví nejvíce?
Vybaví se mi zaplněné ochozy našeho stadionu a nádherná atmosféra. Byli jsme zvyklí hrát maximálně před dvě stě diváky a teď tu byla najednou návštěva, za kterou by se nestyděl ani ligový tým. Z utkání se mi vybaví jesličky, které se mi podařilo nasadit Michalu Horňákovi.

Vzpomenete si, na koho jste tehdy hrál? S kým jste se na hřišti nejvíce potkával?
Na to si vzpomínám moc dobře. (smích) Vlasta Svoboda byl se své době považován za jednoho z nejrychlejších záložníků ligy. Na hřišti to jen potvrzoval a měl jsem s ním veliké problémy.

Před sedmnácti lety zaplnilo rychnovský stadion 6000 diváků. Kolik podle vašeho názoru přijde v neděli?
Vůbec to nedokážu odhadnout, můžu jen tipovat. Byli bychom rádi za tisícovou návštěvou, která by nám pomohla k nákupu bezpečných branek pro mládežnická mužstva našeho klubu. Má být krásné počasí, tak si snad diváci najdou cestu na náš stadion v hojném počtu, aby viděli v „akci" sparťanské legendy Novotného, Frýdka, Lokvence, Straku či Skuhravého. Vstupenky budou slosovatelné a první cenou bude podepsaný dres Sparty.

V roce 1996 jste se Spartou prohráli 0:6. Nyní sice nepůjde tolik o skóre, určitě však nebudete chtít prohrát. Jaký výsledek by jste brali?
Výsledek při takových to utkání opravdu není moc důležitý. Spíš jde o to, aby se diváci i hráči bavili fotbalem.  Doufám, ze padne spousta branek. Ale je to přece jenom odveta, budeme se snažit o jeden gól vyhrát. (smích) Bude to ale těžké, Sparta má hodně silnou sestavu.