Hráči z města pohádek v sobotu zvítězili v Dobrušce, ale tým z Olšiny neponechal nic náhodě, když v Broumově vyhrál přesvědčivě 7:1 a jeho příznivci se tak mohou po pěti letech znovu těšit na divizi. Rychnovští zakončili sezonu výhrou v Úpici.

Dobruška – Jičín 1:6
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Jsme rádi, že konec soutěže ukončil i naše trápení ze závěrečných utkání. Vzhledem ke zraněním, nemocem, školním povinnostem a odjezdu některých hráčů do zahraničí  jsme závěrečná utkání vůbec nezvládli. Hlavním důvodem však je ztráta kondice z důvodu tréninkové morálky.

Teď musíme situaci co nejrychleji vyřešit a připravit se na nový soutěžní ročník. Je třeba si vzít z uplynulé sezony ponaučení a dívat se dopředu."

Broumov – Týniště 1:7
Vladimír Pacholík, asistent trenéra SK Týniště nad Orlicí: „Poslední utkání sezony jsme zvládli tak, jak jsme si všichni představovali a přáli. Od úvodu jme byli aktivnější, vytvořili si i několik slibných příležitostí a už v 17. minutě jsme vedli 2:0. Po změně stran se nám i nadále dařilo proměňovat šance a nakonec jsme výrazně a po zásluze zvítězili. Zápasem v Broumově jsme završili úspěšné tříleté období, kdy jsme hráli na špici krajského přeboru. A protože se chceme posunout dál, rádi přijímáme výzvu k účasti v divizi. Čeká nás nyní hodně horké léto a s tím  spousta práce.

Musíme se na náročnou republikovou soutěž co nejpečlivěji připravit, abychom v ní hráli důstojnou roli a v těžké konkurenci obstáli se ctí."

Úpice – Rychnov 1:2
Václav Hájek, vedoucí mužstva FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „V posledním utkání sezony už oběma týmům prakticky o nic nešlo a odehrálo se jen z povinnosti. Vyhráli jsme zaslouženě, měli jsme více ze hry a vytvořili si i více šancí.

Po bezbrankovém prvním poločase jsme vstřelili dvě branky, domácí snížili po naší chybě deset minut před koncem utkání na konečných 1:2."