Týniště – Nový Bydžov 1:0
Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Věděli jsme, že Nový Bydžov má dobré mužstvo, což se potvrdilo. Hrál dobře, měl rychlý přechod do protiútoku, na což jsme byli připravení. Především v prvním poločase se nám dařilo a dostávali jsme se i do šancí. Zhruba po hodině jsme najednou přestali hrát, soupeř převzal iniciativu, dostával nás pod tlak. Ale pokud bychom proměnili naše příležitosti, mohlo to být jiné. Nakonec jsme cenné vítězství i s trochou potřebného štěstí uhájili a jsme za to rádi, protože hosté budou na jaře patřit k nejlepším týmům v krajském přeboru. Spokojeni  jsme tak hlavně s výsledkem."
Jičín – Rychnov 1:0
Jan Chasák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „O výsledku utkání rozhodl začátek druhého poločasu, kdy jsme si nechali z trestného kopu vstřelit branku a na tuto skutečnost jsme v dalším průběhu nedokázali zareagovat."

Kratonohy – Dobruška 0:0
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Utkání s dalším soupeřem z popředí tabulky jsme zvládli a odvezli si z jeho hřiště cenný bod do boje o záchranu. Myslím si, že utkání mělo celkově dobrou fotbalovou úroveň a tempo, divácky bylo zajímavé. Domácí měli sice mírně navrch v držení míče a byli nepříjemní při standardkách, my jsme zase měli jednoznačně více brankových příležitostí a celkově více zakončení, která musel řešit jejich  brankář. Výsledek je opět  dílem kolektivního pojetí, nasazení a herní kázně celého mužstva. Získaný bod je naprosto zasloužený. Bodové odstupy týmů na konci tabulky jsou minimální, musíme jít zápas od zápasu a soustředit se hlavně na své výkony."   ⋌(dr, hl)

Fotogalerii z fotbalového  utkání Týniště n. O. – Nový Bydžov najdete na internetové adrese:
rychnovsky.denik.cz/prebor