Dobruška – Rychnov 2:3
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Nastoupili jsme kvůli zraněním a nemocem v hodně zdecimované sestavě a ani tentokrát jsme nedokázali bodovat. Bohužel děláme fatální chyby a to nás potom sráží i herně. Chybí nám pohyb, důraz a nasazení. Když potom neproměňujeme ani šance, jsou naše výsledky a umístění takové jaké jsou. Jediná cesta z této situace je zlepšená docházka na tréninky a využití zimní přestávky k tvrdé a poctivé přípravě."
Jan Chasák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Jsem rád, že jsme zakončili podzim tříbodovým ziskem. Myslím že jsme vyhráli zaslouženě, většinu utkání jsme byli lepším týmem. Rozhodnout se nám podařilo ve druhém poločase. Škoda závěru utkání, kdy jsme přenechali iniciativu soupeři a zbytečně jsme si situaci zkomplikovali, kdy po rohu následovala penalta a kontaktní gól. Ale utkání jsme dotáhli vítězného konce. Vyhráli jsem zaslouženě a po posledním podzimním utkání jsme spokojeni."

Libčany – Týniště 1:2
Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „V závěrečném podzimním utkání jsme chtěli uspět a udržet se na vedoucí příčce. Na těžkém terénu jsme předváděli pěkný kombinační fotbal. Ujali jme se vedení a další vytvořené příležitosti jsme navíc ještě neproměnili. Soupeř nás poté potrestal a vyrovnal. Na naší straně však i dál přibývaly šance. Nakonec se nám podařilo přece jen vstřelit vítězný gól a i v deseti jsme své vedení uhájili. Myslím,že to bylo zasloužené vítězství. Náš tým podal výborný výkon, za který si všichni hráči zaslouží poděkování."   ⋌(dr, hl)