KP dorostu

26. kolo: Slavia HK – Kostelec/Častolovice 9:0, Solnice – Broumov 1:3, Hostinné – Týniště n. O. 2:12, Jaroměř – Chlumec/Lovčice 6:2, Vrchlabí – Rychnov n. K. 6:0, Hronov/Stárkov – Nové Město n. M. 0:4.

 1. Pardubičky 26  21   2  1  1  133:31  67
 2. Nové Město n. M. 26  21   3  1  1  126:44  66
 3. Slavia HK 27  21   5  1  0  131:28  65
 4. Jaroměř 24  16   4  4  0  116:37  56
 5. Vrchlabí 27  17   7  0  3  112:49  54
 6. Chlumec/Lovčice 26  14   9  2  1  104:57  47
 7. Č.Kostelec/Skalice 27  11  10  3  2   81:64  42
 8. Hronov/Stárkov 26  11  12  1  2   65:76  37
 9. Hořice/Bělohrad 25  11  14  0  0   55:82  33
10. Kostelec/Častol. 27   9  14  1  3   50:88  32
11. Broumov 27   8  15  2  2   54:94  30
12. Týniště n. O. 27   9  16  0  2   55:85  29
13. Solnice 27   8  16  1  2   66:87  28
14. N.Paka/St.Paka 26   7  16  1  2   63:86  25
15. Rychnov n. K. 27   4  19  4  0   39:86  20
16. Hostinné 27   0  26  0  1   18:274  1

KS dorostu

Finálová skupina - 2. kolo: Třebechovice p. O. – Předměřice n. L. 3:3 (PK 5:3), Dvůr Králové/Bílá Třemešná – Borohrádek 2:0, Vamberk/Rokytnice – Skřivany 2:3.

1. Skřivany 2  1  0  1  0  42:23  28
2. Předměřice  2  1  0  0  1  38:36  19
3. Vamberk/Rokytnice 2  0  2  0  0  32:27  17
4. Borohrádek 2  0  1  0  1  23:27  16
5. Dvůr/B. Třemešná 2  1  0  1  0  24:38  14
6. Třebechovice 2  0  0  1  1  27:35  14

Skupina o umístění - 2. kolo: Rudník – Dobruška/Opočno 3:0, Rasošky/Smiřice – Stěžery 0:5, Babí/Velké Poříčí – Kopidlno/Libáň 11:0.

1. Rudník 3  2  1  0  0  61:17  28
2. Stěžery 2  2  0  0  0  47:11  27
3. Dobruška/Opočno 2  1  1  0  0  56:28  24
4. Babí/V. Poříčí 2  2  0  0  0  48:29  16
5. Kopidlno/Libáň 2  0  2  0  0  39:36  16
6. Rasošky/Smiřice 3  0  3  0  0   5:133  0

KP mladšího dorostu

Finálová skupina - 2. kolo: Jaroměř – Nový Hradec 1:2, Chrudim – Rychnov n. K. 2:0, Vysoké Mýto – Jičín 3:1.

1. Chrudim  2  2  0  0  23:10  22
2. Jičín  2  0  1  1  23:21  22
3. Jaroměř  2  0  0  2  18:13  21
4. Nový Hradec  2  1  1  0  17:21  16
5. Rychnov n. K. 2  0  0  2  20:17  16
6. Vysoké Mýto 2  2  0  0  14:32  14

KP starších žáků

Skupina o umístění - 2. kolo: Červený Kostelec – Rychnov nad Kněžnou 6:1.

1. Jaroměř 1  1  0  0  0  40:20  20
2. Č. Kostelec 2  1  1  0  0  29:27  15
3. Rychnov n. K. 1  0  1  0  0  30:25  13
4. Hořice 1  1  0  0  0  27:30  12
5. Nové Město n. M. 1  0  1  0  0  18:42   6

KS starších žáků

26. kolo: Hostinné – Velké Poříčí 3:6, Nová Paka/Stará Paka – Dobruška/Opočno 2:0, Vamberk/Rokytnice v Orlických horách – Roudnice/Kunčice 1:0, Dvůr Králové – Hořiněves 3:3 (PK 6:5), Týniště nad Orlicí – Černilov 7:2, Borohrádek – Slavia Hradec/Malšova Lhota 1:2, Kostelec nad Orlicí/Častolovice – Třebechovice pod Orebem 0:2, Solnice – Žacléř 3:0.

 1. Hořiněves 27  21   2  2  2  104:39   69
 2. Dvůr Králové 26  18   4  3  1  114:25   61
 3. Týniště n. O. 27  18   6  2  1   80:29   59
 4. Vamberk/Rokyt. 27  17   7  2  2  111:33   56
 5. Žacléř 25  14   4  4  4   63:24   53
 6. Borohrádek 27  16   9  2  0  103:51   52
 7. Roudnice/Kunčice 27  16   9  1  1   84:43   51
 8. Solnice 26  15   9  1  1   79:50   48
 9. Třebechovice 25  13   9  0  3   64:32   42
10. Slavia/M. Lhota 27  10  13  3  1   47:59   37
11. Černilov 27  10  15  0  2   60:102  32
12. N.Paka/St.Paka 27   8  13  1  5   47:54   31
13. Velké Poříčí 27   5  18  3  1   31:94   22
14. Dobruška/Opočno 28   5  21  1  1   44:91   18
15. Kostelec/Častol. 26   2  22  1  1   21:119   9
16. Hostinné 27   0  27  0  0   17:224   0