Týniště doma úřadovalo, pěti góly smetlo dvorské béčko

Královéhradecko - Fotbalový Votrok krajský přebor Hradecka měl o víkendu na programu další zápasy.

10.6.2013

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Slavia Hradec – Lázně Bělohrad 2:1

Fakta – branky: 83. Hutla, 85. Erber – 89. Šorm. Rozhodčí: Kubišta (Kosičky). ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (87. Loner). Diváci: 62. Poločas: 0:0. Slavia Hradec Králové: Mašek – Špaček, Klicnar, Krempa, Baťka – Mottl (78. Šolc), Erber (90. Kašpar), Hloušek, Veselý (71. Hutla) – Homolka (87. Horák), Lán. Lázně Bělohrad: Čábela – Wagenknecht, Kazda, Velich, Hartl – Šrám, Lánský, Loner, M. Černý – Rychecký, K. Černý (87. Šorm).

Týniště nad Orlicí – Dvůr Králové B 5:0

Fakta – branky:  9., 80., a 90. Voženílek, 60. Voda, 71 Špaček. Rozhodčí: Bačo (Hradec Králové). ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Týniště n. O.: Marčišin – Odehnal, Plašil, Voženílek, Winkler – Novák (75. Shrbený), Vydarený, Slezák, Lemfeld – Špaček, Schod (46. Voda). Dvůr Králové B: Švejdar – Picha, D. Bednář (57. Ruprich), Volf, T. Novotný (80. Hlava) – V. Hák, Černý, Macek, Krušina (75. M. Hák) – Vondrouš, Žaba.

Kratonohy – Jičín 1:1

Fakta – branky: 81. Mikolanda – 6. T. Haken. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 0:1. Kratonohy: Dvořák – Bořke (61. Šikl), Lesák, Hrůša, Dušek – Hamák, R. Štěpánek (61. J. Štěpánek), Dostál, Fidra – Nun (46. Mikolanda), T. Veverka. Jičín: Puš – Gaubmann, Ulvr, Řeháček, Drusan – Kocourek, Vacek, T. Haken, Vích (80. Bucek) – Miler, Kubíček (61. Jezbera).

Hořice – Broumov 1:0

Fakta – branka: 34. Lacina. Rozhodčí: Filip (Rychnov nad Kněžnou) ŽK: 3:3. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Hořice: Žižka – D. Pour, Rubeš (73. Ruml), Kočí, Šedivý – Lacina, Palm, Vávra (87. Tomáš), Nečesaný (75. D. Michálek) – A. Pour, Skalský (83. Kramule). Broumov:  Drahorád – Schuber, Beran, Růžička, Štejnar – Kuru, Zinke, Němeček, Michálek (59. Svoboda) – Wilke, Jaroš (16. Čihák).

Rychnov nad Kněžnou – Olympia Hradec 0:3

Fakta – branky: 22. Hruška, 59. Vejchoda, 60. Vlkanova. Rozhodčí: Filip (KFS Pardubice). ŽK: 1:0. Diváci: 99. Poločas: 0:1. Rychnov nad Kněžnou: Vrána – Pups, Trejtnar (70. Polívka), Semerád, Brandejs – Volný (57. Kočnar), Pohl, Valášek, Vala – Zajíček, Počtýnský. Olympia Hradec Králové: Jaška – Mařas, Prokopec, Vlkanova, Michek (46 Matějka) – Haupt,  Vejchoda (75. Pluhovský), Chromek (70. Pleger), Hruška – Hůlka, Trnka (62. Musil).

Nový Bydžov B – Trutnov 1:2

Fakta – branky: 42. z pen. Labík – 66. Čech, 77. Holubec. Rozhodčí: Otava (Budčeves). ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov B: Božič – Dudla, Kalužík, Přikryl, Novák – Dítě, Krejčí, Pospíšil (80. Havrda), T. Vaněk – Janouch (38. Labík), O. Vaníček. Trutnov: Šťastný – Trnovský (46. Doubic), Křižovič, V. Kozák (56. Kovář), Tobiaš – Vilám (86. Groer), Makovský, Marks, Holubec – Čech (80. Kejzlar), Kamitz.

Česká Skalice – Libčany 1:3

Fakta – branky: 41. Diviš – 8. a 48. Klouda, 32. Jukl. Rozhodčí: Ježek (Jílovice). ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (77. Pohl). Diváci: 80. Poločas: 1:2. Česká Skalice: Krunčík – Chmelík (81. Novák), Pohl, Tolda, Vít – Blažej (67. Suchánek), Pejchal, Belák, Voráček (79. Frinta) – Diviš, Sedláček (67. Železov). Libčany: Tošovský – Kocián, Novotný, Řehounek (67. Sýkora), Pospíšil (73. Kučera) – Klouda, Friedl, Jukl, Ujec – Jelínek, Jedlička.

Červený Kostelec – Jaroměř nedohráno

Vinou nepříznivých povětrnostních podmínek bylo nedělní utkání ve 20. minutě první půle za bezbrankového stavu předčasně ukončeno. Na náhradním termínu se oba oddíly prozatím nedohodly.