I. A TŘÍDA

Třebechovice p. O. – Dobruška 0:2 (0:2)
Branky: Hájek 2.

Úpice – Kostelec nad Orlicí 1:0 (1:0)
Branka: Winter.

Černilov – Vysoká nad Labem 1:2 (1:0)
Branky: Ježek – Samek, Bitnar.

Kunčice – Nový Hradec Králové 3:2 (1:0)
Branky: R. Brzek 2, Doležal – Olšák, Jarotek.

Chlumec nad Cidlinou – Ohnišov 3:0 (1:0)
Branky: Hermann, M. Kučera, Havránek.

Police nad Metují – Roudnice 0:1 (0:0)
Branka: Dvořáček.

Přepychy – Vrchlabí 3:2 (1:2)
Branky: Prát 2, vlastní – Šlechta, Kraus.

Tabulka

1. Kunčice               11 9 1  1 27:15 28
2. Vrchlabí               11 7 2  2 26:14 23
3. Úpice                   11 6 3  2 20:10 21
4. Vysoká n. L.        11 7 0  4 16:12 21
5. Chlumec n. C.     11 6 2  3 25:18 20
6. Nový HK             11 6 1  4 26:20 19
7. Dobruška            11 4 4  3 13:12 16
8. Přepychy            11 4 2  5 20:20 14
9. Ohnišov              11 4 1  6 18:23 13
10. Roudnice          11 3 3  5 13:20 12
11. Třebechovice    11 4 0  7 13:23 12
12. Černilov            11 3 1  7 15:21 10
13. Kostelec n. O.   11 2 3  6 13:16  9
14. Police n. M.       11 0 1 10 10:31  1

I. B TŘÍDA – skupina A

Hostinné – Mostek 5:4 (2:1)
Branky: D. Kracík z pen., Maličký, Nosek, Polák, Zeman – Honců 2 (1 z pen.), O. Pacák, Kuhn.

Sobotka – Jičín B 0:6 (0:2)
Branky: Meszároš 2, Zugar 2, Kocourek, Srb.

St. Paka – Libáň 2:2 (0:2)
Branky: Zavadil, Krejčí – Banyácski, Balcar.

Ml. Buky – Kopidlno 0:5 (0:2)
Branky: Havelka 2, Klaban, Janáček, Machačný.

N. Město – J. Lázně 6:1 (2:1)
Branky: Starý 3, Paďour, Vítek, Srubjan – Kult.

Žacléř – Rudník 5:1 (3:1)
Branky: L. Vít 3, Skála, Kovačík –  Čáp.

Miletín – Bílá Třemešná 1:1 (1:0)
Branky: Stránský – Jar. Kubelka.

Tabulka

1. Kopidlno           11 7 1 3 30:12 22
2. St. Paka            11 7 1 3 23:18 22
3. Hostinné           11 5 4 2 24:31 19
4. B. Třemešná     11 5 3 3 23:15 18
5. N. Město n. M.  11 5 2 4 28:13 17
6. Jičín B              11 5 2 4 24:14 17
7. Miletín               11 4 4 3 21:15 16
8. Sobotka           11 5 1 5 15:25 16
9. Libáň                11 4 2 5 25:25 14
10. Žacléř             11 3 2 6 23:23 11
11. Mostek           11 3 2 6 18:28 11
12. Ml. Buky         11 3 2 6 14:25 11
13. Rudník           11 3 2 6 19:31 11
14. J. Lázně          11 3 2 6 14:26 11

I. B TŘÍDA – skupina B

Malšovice – Dobruška B 3:2 (2:1)
Branky: Bartoš, Lemon, Tobiášek – Alt, J. Zrzavý.

Police B – Doudleby 2:2 (1:1)
Branky: Pataki, Hečko z pen. –  Kotyza, Mar. Mazura.

Č. Meziříčí – Provodov 2:1 (0:1)
Branky: Krajňak, Baše – Eimer. 

Opočno – Loko HK 5:1 (1:0)
Branky: O. Polák 3, L. Jelen 2 – Šubrt.

Častolovice – Deštné 1:1 (1:1)
Branky: Sehnal – Kánský.

Třebeš – Předměřice 1:1 (1:1)
Branky: Majer – Strakatý.

Černíkovice – Borohrádek 5:2 (2:0)
Branky: Vik 3, Hrouda, Dulínek – P. Matějus, Brendl.

Tabulka

1. Deštné               11 7 3 1 29:14 24
2. Třebeš               11 7 2 2 35:13 23
3. Častolovice        11 5 4 2 28:16 19
4. Černíkovice        11 6 1 4 30:27 19
5. Malšovice           11 5 2 4 21:20 17
6. Doudleby n. O.  11 5 1 5 22:19 16
7. Police n. M. B      11 5 1 5 24:27 16
8. Předměřice        11 5 1 5 21:28 16
9. Provodov          11 5 0 6 24:24 15
10. Č. Meziříčí         11 3 4 4 12:15 13
11. Opočno           11 4 1 6 24:31 13
12. Loko HK           11 3 3 5 12:19 12
13. Borohrádek      11 3 1 7 18:33 10
14. Dobruška B      11 2 0 9 17:31  6