Krajská I. A třída

Kostelec n. O. – Chlumec n. C. 0:2

Už ve 2. min. mohli jít domácí do vedení. Z trestného kopu se do míče opřel Klapal, hostující brankář míč neudržel a dobíhající Šrámek ho nedokázal v jasné gólové situaci uklidit do sítě. Ve 13. min. Klapal jedovatou střelu zopakoval , brankář míč vyrazil, ale v malém vápně na něj nikdo z domácích hráčů nereagoval. Od 20. min. hosté převzali iniciativu. Ve 28. min. chyboval u postranní čáry L. Šrámek a hosté se akcí přes středního záložníka dostali kolmou nahrávkou za záda obránce Mitany a pro Jelínka nebyl problém zavěsit – 0:1. Ve druhém poločase hosté pokračovali v aktivní hře. Ve 49. min. mohli jít do dvoubrankového vedení, když domácí brankář Dušek vyrobil penaltu, kterou však dokázal zlikvidovat. Domácí viditelně nebyli ve své kůži a působili odevzdaně. Za celý druhou půli si nevytvořili šanci, a tak zákonitě nemohli utkání zvrátit. Navíc v 68. min. podruhé inkasovali. Závěr zápasu rozkouskovalo neustálé přerušování hry a hosté si taktickým a bojovným výkonem výhru pohlídali.

Stanislav Procházka, trenér FC Kostelec n. O.: „Měli jsme problémy se složením sestavy. Vedle zraněného Kvasničky a distancovaného Řeháka nastoupili i hráči, kteří nebyli zcela fit (J. Šrámek., Pinkas ). Do utkání pak zasáhli i čtyři dorostenci , které bohužel zkušení hráči nedokázali podržet. Náš výkon byl špatný – bez agresivity a zájmu. Prohráli jsme doma po téměř jedenácti měsících, což se může stát. Rozladěn jsem z přístupu některých hráčů. Musíme si sednout a situaci vyhodnotit.“

Branky: 28. Jelínek, 68. Svoboda. FC Kostelec n. O.: Dušek – Mitana (30. Chaloupka), Hodač, Bolehovský, Jiroušek – Mlynář, Klapal, L. Šrámek – J. Šrámek 45. Švandrlík), Karnas (68. Vilímek), Pinkas.

Dobruška – Trutnov B 3:0 kontumačně

Fotbalový klub z Podkrkonoší dopoledne v den utkání oznámil telefonicky, že vzhledem ke zdravotním problémům osmi hráčů k zápasu do Dobrušky nepřijede.