VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Trio okresních týmů v přeboru vyhrálo

Rychnovsko - Fotball mládeže.

26.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KP dorostu
6. kolo: Solnice – Červený Kostelec 5:4, Slavia Hradec Králové – Rychnov nad Kněžnou 2:4, Týniště nad Orlicí – RMSK Cidlina B 5:3, Chlumec n. C. – Nová Paka/Stará Paka 3:1, Česká Skalice – Žacléř 3:0, Třebechovice – Dvůr Králové n. L. 2:1, Trutnov B/Úpice – Smiřice 1:4.
1. RMSK Cidlina B ⋌6  5  1  0  0  35:10  15
2. Chlumec n. C. ⋌6  4  0  1  1  17:6  15
3. Smiřice ⋌6  4  1  1  0  21:6  14
4. Česká Skalice ⋌6  4  1  1  0  20:11  14
5. Žacléř ⋌6  4  2  0  0  13:11  12
6. Týniště n. O. ⋌6  3  2  0  1  18:14  10
7. Rychnov n. K. ⋌6  3  2  0  1  14:13  10
8. N.Paka/St.Paka ⋌6  3  3  0  0  16:14   9
9. Solnice⋌ 6  3  3  0  0  14:21   9
10. Č. Kostelec ⋌6  2  4  0  0  18:20   6
11. Třebechovice ⋌6  2  4  0  0  16:22   6
12. Dvůr Králové ⋌6  1  4  0  1   9:18   4
13. Trutnov B/Úpice⋌ 6  0  5  1  0   4:27  2
14. Slavia HK⋌ 6  0  6  0  0   7:29  0

KS dorostu – sk. B
7. kolo: Borohrádek – Předměřice nad Labem 5:1, Meziměstí/Teplice – Dobruška/Opočno 6:1, Rasošky/Josefov – České Meziříčí 2:2 – P. K. 3:2, Vamberk – Stěžery 3:1.
1. Vamberk ⋌7  6  1  0  0  35:7  18
2. Meziměstí/Teplice ⋌7  6  1  0  0  38:12  18
3. Stěžery ⋌7  4  3  0  0  40:20  12
4. Dobruška/Opočno ⋌6  4  2  0  0  26:13  12
5. Borohrádek ⋌7  3  4  0  0  22:27   9
6. Předměřice n. L. ⋌6  1  4  1  0  12:35   5
7. České Meziříčí ⋌7  1  5  0  1  16:46   4
8. Rasošky/Josefov ⋌7  0  5  1  1  10:39   3

KP mladšího dorostu
7. kolo: Červený Kostelec – Trutnov 2:11, Třebeš – Chlumec n. C. 4:4 – P. K. 2:4, Vrchlabí – Slavia/Stěžery 0:2, Broumov – Nové Město nad Metují 1:0, Jičín – FC Olympia Hradec Králové B 4:2, Olympia Hradec Králové A – Hořice/Dohalice 6:0, Jaroměř – Rychnov nad Kněžnou 4:1, Kostelec nad Orlicí/Častolovice – Nová Paka/Stará Paka 3:1.
1. Trutnov ⋌7  7  0  0  0  83:7  21
2. Jičín ⋌7  7  0  0  0  46:9  21
3. Č. Kostelec ⋌7  5  1  0  1  23:19  16
4. Olympia HK A ⋌6  5  1  0  0  34:12  15
5. Jaroměř ⋌7  5  2  0  0  19:18  15
6. Třebeš ⋌7  4  2  0  1  34:15  13
7. Broumov ⋌7  4  3  0  0  19:16  12
8. Chlumec n. C. ⋌7  3  3  1  0  16:28  11
9. Vrchlabí ⋌7  3  3  0  1  14:19  10
10. Slavia/Stěžery ⋌7  2  4  0  1   9:22   7
11. Olympia HK B ⋌6  2  4  0  0  18:19  6
12. Kostelec/Častol. ⋌7  2  5  0  0  9:36  6
13. Rychnov n. K. ⋌7  1  5  1  0  5:30  5
14. Nové Město n. M.⋌ 7  0  5  2  0  3:20  4
15. Hořice/Dohalice ⋌7  1  6  0  0  5:39  3
16. N.Paka/St.Paka ⋌7  0  7  0  0  7:35  0

KP starších žáků
7. kolo: Červený Kostelec – Úpice/Rtyně 3:6, Třebeš – Chlumec n. C 2:4, Vrchlabí – Slavia/Stěžery 3:1, Broumov – Nové Město/Rozkoš 4:0, Olympia Hradec A – Hořice 2:0, Jaroměř – Rychnov n. K. 3:2, Kostelec/Častolovice – Nová Paka/Stará Paka 2:3.
1. Olympia HK A ⋌7  6  0  0  1  23:2  19
2. Jičín ⋌6  6  0  0  0  36:4  18
3. Jaroměř ⋌7  5  0  1  1  29:8  18
4. Vrchlabí ⋌7  6  1  0  0  23:6  18
5. Broumov ⋌7  4  3  0  0  27:18  12
6. Chlumec n. C ⋌7  3  3  1  0  29:16  11
7. Úpice/Rtyně ⋌7  3  3  0  1  17:21  10
8. Rychnov n. K. ⋌7  3  4  0  0  30:20  9
9. Slavia/Stěžery ⋌7  3  4  0  0  20:22  9
10. N.Paka/St.Paka ⋌7  3  4  0  0   8:32  9
11. Třebeš ⋌7  2  4  0  1  13:16  7
12. N. Město/Rozkoš ⋌7  1  4  2  0   4:23  7
13. Olympia HK B ⋌6  2  4  0  0   9:22  6
14. Hořice ⋌7  2  5  0  0   6:29  6
15. Kostelec/Častol. ⋌7  1  5  1  0  15:27  5
16. Č. Kostelec ⋌7  0  6  0  1  11:34  1

KS starších žáků
5. kolo: Vamberk – Nový Hradec 0:2, Předměřice n. L. – Dobruška/Opočno 3:2, Velké Poříčí – Dvůr Králové n. L. 3:3 – P. K. 1:3, Třebechovice p. O. – Hostinné 13:3, Babí – Javorka 0:7, Týniště n. O. – Rychnov n. K. 5:1.⋌(dr)
1. Javorka ⋌5  5  0  0  0  29:2  15
2. Nový Hradec ⋌5  5  0  0  0  26:3  15
3. Týniště n. O. ⋌5  4  1  0  0  23:6  12
4. Dvůr Králové ⋌5  2  1  2  0  11:11 10
5. Třebechovice ⋌5  2  2  0  1  24:13   7
6. Babí ⋌5  2  2  0  1  15:21   7
7. Předměřice n. L. ⋌5  2  3  0  0  11:17   6
8. Velké Poříčí ⋌5  1  2  1  1  8:15   6
9. Rychnov n. K. ⋌5  0  2  2  1  5:16   5
10. Vamberk ⋌5  0  3  1  1  9:23   3
11. Hostinné ⋌5  1  4  0  0  15:38   3
12. Dobruška/Opočno ⋌5  0  4  0  1  7:18   1

Autor: Leoš Dragúň

26.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Počítání volebních hlasů.
AKTUALIZUJEME
70

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Rychnovsko - Pozvánka na fotbal:

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení