Třikrát rozhodovaly penalty

Rychnovsko Nejvyšší okresní fotbalová soutěž měla na programu 19. kolo.

27.4.2015

STŘELEC. Solnický útočník Radek Schod (na snímku) se podílel jedním gólem na vítězství svého týmu ve Voděradech. Foto: V. Podstavek

Voděrady - Solnice 0:2

Fakta branky: Schod Radek, Schod Zdeněk. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav Václavík Ondřej, Roleček Jan. ŽK: 2:1. Diváci: 79. Poločas: 0:1.

Černíkovice B - Žďár 2:2

P. K. 3:2

Fakta branky: Plodek František, Zahradník Radek Malijovský Petr, Slezák Vojtěch. Rozhodčí: Leimer Václav Valášek Martin. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (Šumpík Josef). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Javornice - Přepychy 2:1

Fakta branky: Krejčí Adam 2 Blažej Michal. Rozhodčí: Prokeš Jiří Moravec Miroslav. ŽK: 1:5. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Častolovice B - K. Lhota 2:2

P. K. 5:6

Fakta branky: Mráz Petr, Přikryl Tomáš Rešl David, Pápay Jakub. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav Filip Miroslav, Broulík Miroslav. ŽK: 2:3. Diváci: 52. Poločas: 1:1.

Rokytnice - Křivice 1:1

P. K. 3:4

Fakta branky: Pelant Pavel Lebeda Zdeněk. Rozhodčí: Slezák Václav Fenyk Dušan. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Petrovice - Lukavice 2:0

Fakta branky: Brandejs Jiří, Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Václavík Ondřej Jindáček Milan, Leimer Václav. ŽK: 1:1. Diváci: 111. Poločas: 1:0.

Kostelec B - Dobruška B 5:3

Fakta branky: Brandejs Michal 2, Rada Jan 2, Křehký Adam Macek Jan 2, Hrnčíř Tomáš. Rozhodčí: Vojka Petr Moravec Miroslav, Valášek Martin. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0. (dr, mch)

Opočno vzdorovalo Náchodu polovinu utkání

Opočno - Páté kolo Krajské hokejové ligy nabídlo souboj týmů ze suterénu tabulky, ve kterém poslední Opočno hostilo předposlední Náchod. Z výhry se radovali hosté, domácí Baroni stále čekají na první bodový zisk.