Na nejvyšší příčku postoupil Domašín, který na doma soupěře opět deklasoval.

OKRESNÍ III. TŘÍDA

Na špici se po vysoké výhře nad rychnovskou Labutí prosadil Domašín. Stejný počet bodů jako vedoucí celek ovšem nasbíraly také Deštné C a Lukavice. Jediný bod ztrácí Roveň, dva Křivice a tři Javornice. Vedení ztratila Lukavice, která na vlastním trávníku opět inkasovala nečekaně vysoký počet gólů (4). Šanci vrátit se do čela propásla na domácím hřišti i Roveň, která z kopaček křivických střelců inkasovala stejný počet jako Lukavice. Sousedské derby B–mužstev Opočna a Dobrušky předznamenalo očekávaný duel „áček“, který se hraje v sobotu.

Častolovice B - Doudleby B 2:3
Branky: Šimerda Miloš 2 – Kotyza Tomáš, Teplý Antonín, Mareš Milan. Rozhodčí: David, Fišer, Slezák V. Diváků 60. Poločas: 1:2.

Opočno B – Dobruška B 1:2
Branky: Škrabal Miloslav – Petr Lukáš, Malý Martin. Rozhodčí: Šolc. ČK 0:1 (Fejtek Milan). Diváků 40. Poločas: 1:0.
Hostům se po přestávce podařilo otočit průběh utkání.

Domašín – Labuť Rychnov 5:0
Branky: Štětina Marek, Václavek Jan, Hertik Petr, Raděj Ivo, Lacina Jiří. Rozhodčí: Mucha. Diváků 40. Poločas: 1:0. Domácí fotbalisté rozhodli zápas ve druhém poločase. V posledních dvou zápasech na domácím hřišti nasypali soupeřům dvanáct gólů (!), přičemž neinkasovali.

Slatina – Deštné C 0:0
Rozhodčí: Kerhat, Moravec, Morávek. Diváků 80. ŽK 1:1.

Lukavice – Javornice 2:4
Branky: Homola Lubomír 2 – Ehl Aleš 2, Ešpandr Lukáš 2. Rozhodčí: Kohoutek. ŽK 1:0. Diváků 60. Poločas: 2:1. Domácí nepodržel brankář.

Roveň – Křivice 1:4
Branky: Šimerda Miroslav – Matička Ondřej, Matoušek Jiří 2, Pražák Jiří. Rozhodčí: Štancl, Bačo, Částka. ŽK 1:4. Diváků 100. Poločas: 0:1. Roveň doma opět ztratila.

 1. Domašín 9 1 6 35:22 28
2. Deštné C 8 4 4 32:20 28
3. Lukavice 9 1 6 34:33 28
4. Roveň 8 3 5 36:20 27
5. Křivice 7 5 4 35:23 26
6. Javornice 8 1 7 26:36 25
7. Dobruška B 6 5 5 29:23 23
8. Opočno B 5 4 7 19:17 19