Fortuna liga (1. místo)
RK0010 Martin Střihavka, Voděrady 16 41

Fortuna národní liga (2. – 5. místo)
RK0015 Jaroslav Beránek, Rychnov n. Kn. 13 38
RK0027 Jan Čtvrtečka, Náchod 13 38
RK0058 Jan Horák, Dobruška 10 38
RK0064 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 8 36

ČFL (6. – 17. místo)
RK0043 Jiří Klossowski, Dobruška 16 35
RK0005 Vladimír Gütler, Hradec Králové 13 35
RK0051 Libuše Dostálková, Rychnov n. Kn. 10 35
RK0041 Milan Koleno, Dobruška 10 35
RK0062 Lukáš Beránek, Čestice 13 32
RK0031 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 32
RK0030 Petr Hellinger, Dobruška 13 32
RK0024 Dominik Hellinger, Dobruška 10 32
RK0032 Radek Horák, Dobruška 10 32
RK0034 Petr Rudolf, Olešnice 7 32
RK0039 Jaroslav Suchánek, Potštejn 7 32
RK0040 Josefa Suchánková, Potštejn 7 32

Divize (18. – 33. místo)
RK0035 Jiří Rudolf, Olešnice 16 29
RK0016 Jan Beránek, Horní Jelení 13 29
RK0052 Miroslav Dostálek, Rychnov n. Kn. 7 29
RK0059 Jíří Tauz, Kvasiny 7 29
RK0012 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 7 29
RK0038 Jaroslav Suchánek, Choceň 4 29
RK0007 Pavel Marek, Rychnov n. Kn. 16 26
RK0028 Ondřej Čtvrtečka, Náchod 13 26
RK0023 Lucie Šmídová, Dobruška 13 26
RK0008 Michaela Křepelová, Rychnov n. Kn. 10 26
RK0003 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 26
RK0047 Jiří Prokeš, Náchod 10 26
RK0011 Jana Vaněčková, Houdkovice 10 26
RK0049 Oldřich Kubec, Rychnov n. Kn. 7 26
RK0048 Iva Nosková, Polom 4 26
RK0013 Viliam Vaněček, Rychnov n. Kn. 4 26

Krajský přebor (34. – 45. místo)
RK0036 Libor Hladík, Nový Hrádek 10 23
RK0006 Martin Sosna, Dobruška 10 23
RK0061 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 7 23
RK0014 Josef Plachetka, Houdkovice 7 23
RK0021 Pavel Nosek, Solnice 4 23
RK0009 Václav Vaněček ml., Houdkovice 4 23
RK0029 Jan Hellinger, Dobruška 10 20
RK0025 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 20
RK0026 Stáňa Dvořáková, Nové Město 7 20
RK0033 Jiří Kotek, Černilov 7 20
RK0050 Věra Kubcová, Rychnov n. Kn. 7 20
RK0063 Jaromír Novotný, Olešnice 7 20

I. A třída (46. – 70. místo)
RK0053 Pavel Konvalinka, Vamberk 7 17
RK0060 Martin Nosek, Solnice 7 17
RK0002 Ladislav Procházka ml., Jílovice 7 17
RK0001 Radek Hanuš, Ještětice 4 17
RK0070 Milan Kotyška, České Meziříčí 13 16
RK0019 Stanislava Krejčová, Solnice 10 16
RK0076 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 16
RK0017 Božena Šulová, 8 14
RK0078 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 7 12
RK0079 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 4 12
RK0045 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 11
RK0069 Milan Kotyška, Nové Město 2 11
RK0056 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 1 11
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 1 11
RK0057 Miroslav Broulík, Kostelec n. O. 0 11
RK0067 František Pašta, Solnice 10 10
RK0066 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 10
RK0068 Matěj Slezák, Opočno 1 10
RK0055 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 4 8
RK0022 Milan Nosek, Solnice 4 8
RK0018 Václav Vaněček st., Houdkovice 4 8
RK0046 Roman Izák, Opočno -2 8
RK0077 Jan Koblic, Vamberk 7 7
RK0020 Božek Krejčí, Solnice 7 5
RK0074 Michal Kain, Dobruška 4 5

I. B třída (71. – 78. místo)
RK0075 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 4 4
RK0073 Milan Konopka, Rokytnice v O.h. 8 3
RK0042 Václav Hlavsa, Dobruška 5 2
RK0072 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 4 2
RK0037 Radka Gottwaldová, Olešnice 4 0
RK0054 Jaroslav Šitina, Byzhradec 4 0
RK0071 Jirka Dohnal, Bílý Újezd 1 -1
RK0044 Petr Kain, Dobruška 0 -1

Družstva

1. místo
Čestní 39 99
2. místo
Rampušák Team 31 94
3. místo
Vetřelci 18 93
4. místo
Čtyřicátníci 30 90
Kečupáci 27 90
6. místo
Rakeťaci 33 84
Amatéři 33 84
8. místo
Rodinný klan 21 81
9. místo
Šipkaři 33 78
10. místo
Tipéři 18 72
11. místo
Dukla 26 69
12. místo
Rumcajs Ole 27 61
13. místo
Primátor 21 57
14. místo
Prochy Team 18 54
15. místo
Třetí triumvirát 15 48
16. místo
Trávník 15 34
17. místo
Sibiř 18 27
18. místo
Píšťalky 17 10

Výsledky zápasů 4. kola
1. Kostelec n. O. – Dobruška⋌1 (1:0)
2. Třebeš – Rychnov n. Kn. ⋌1 (1:0)
3. Hořice – Černilov⋌0 (2:2)
4. Třebechovice – Solnice⋌1 (2:1)
5. Lázně Bělohrad – Týniště⋌1 (2:1)
6. České Meziříčí – Třebeš⋌1 (3:1)
7. Vamberk – Javornice⋌1 (2:1)
8. Hejtmánkovice – Opočno 1 (2:1)
9. Lípa – Předměřice⋌1 (5:2)
10. Přepychy – Slavia HK B ⋌2 (1:5)
Supertrefa: 35 branek