Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP LIGA: Čelo se po neúspěchu první čtyřky zdramatizovalo

Rychnovsko - Průběžné pořadí Fortuna ligy po 10. kole.

3.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Liga mistrů
RK0114 Vladimír Stára ml., Rychnov -4 70
RK0060 Milan Koty, Nový Hrádek -4 64
RK0125 Aleš Kupka, Opočno 2 58
RK0039 Zdeněk Lohniský, Týniště 2 58
RK0028 Petr Mitlehner, Týniště -4 55
RK0080 Martin Sosna, Dobruška -4 55
RK0151 Miroslav Charvát ml., Čestice 2 52
RK0132 Zdeněk Kotyza, Peklo 2 52
RK0069 Jiří Lacina, Dobruška -1 52
RK0082 Jaroslav Macek, Dobruška -1 52

Evropská liga
RK0081 Vladimír Gütler, Dobruška -4 52
RK0094 Jaroslav Beránek, Rychnov -1 49
RK0085 Miroslav Kratochvíl, Opočno -1 49
RK0133 Daniela Ludvíková, Rychnov -1 49
RK0040 Ladislav Provazník, Týniště -1 49
RK0033 Lucie Jirušková, Čestice -4 49
RK0019 Josef Plašil, Javornice 5 46
RK0012 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 5 46
RK0076 Iva Šestáková, Č. Meziříčí 5 46
RK0143 Rudolf Hlaváček, Hroška 2 46

I. liga
RK0153 Miroslav Charvát st., Čestice 2 46
RK0150 Marie Charvátová, Čestice 2 46
RK0032 Šárka Rojková, Častolovice 2 46
RK0113 Josef Plachetka, Houdkovice -1 46
RK0005 Milan Mazura, Doudleby -4 46
RK0036 Dezider Lochajzna, Týniště -7 46
RK0035 Zdeno Sejček, Týniště -7 46
RK0031 Vladimír Jiruška, Čestice 5 43
RK0149 Jan Charvát, Čestice -1 43
RK0062 Jaromír Novotný, Olešnice v OH -1 43

II. liga
RK0145 Jiří Šťoviček, Rychnov -1 43
RK0034 Lukáš Jiruška, Čestice -4 43
RK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec -7 43
RK0043 Antonín Závodní, Týniště -7 43
RK0098 Vlastimil Dvořáček, Doudleby -4 41
RK0177 Josef Martinek, Vamberk -4 41
RK0064 Tomáš Lukáš, Olešnice v OH -1 40
RK0021 Marie Plašilová, Javornice -1 40
RK0027 Petr Cejnar, Dobruška -4 40
RK0066 Petr Hellinger, Dobruška -4 40

Česká liga
RK0071 Jakub Mervart, Dobruška -4 40
RK0058 Radka Moravcová, Dobruška -4 40
RK0097 Eva Dvořáčková, Doudleby -7 40
RK0055 Lilia Ščerbaková, Opočno -7 40
RK0144 Jana Šťovičková, Rychnov 0 38
RK0164 Lukáš Kňourek, Opočno -1 38
RK0044 Patrik Pardál, Petrovice 5 37
RK0029 Petr Bažant, Lípa n. O. 2 37
RK0079 Václav Mervart, Dobruška 2 37
RK0086 Jiří Hejzlar, Ohnišov -4 37

Divize
RK0093 J Macek, Bohdašín -4 37
RK0008 Lukáš Spačil, Ostrava -4 37
RK0009 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 37
RK0053 Petr Hofman, Dobruška -7 37
RK0072 Václav Mervart ml., Dobruška -7 37
RK0070 Ladislav Procházka, Jílovice -4 36
RK0018 Milan Kudláček, Doudleby 0 35
RK0139 Josef Černý, Jílovice 5 34
RK0004 Matěj Mazura, Doudleby 5 34
RK0109 Jiří Pavelka, Vamberk 2 34

Krajský přebor
RK0015 Milan Řičař, Rychnov -1 34
RK0075 Josef Šesták, Č. Meziříčí -1 34
RK0037 Miroslav Polínko, Týniště -4 34
RK0026 Jan Řepa, Dobruška -4 34
RK0063 Zdeňka Procházková, Jílovice -7 34
RK0166 Jakub Slezák, Opočno 5 32
RK0130 Jirka Dohnal, Kostelec 0 32
RK0129 Alča Donálová, Kostelec 0 32
RK0100 Josef Hanyk, Vamberk -4 32
RK0020 Jan Plašil, Javornice 5 31

Krajská I. A třída
RK0127 Milda Bartoš, Kostelec 2 31
RK0065 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH -1 31
RK0092 Michal Kárník, Ohnišov -4 31
RK0078 Jaroslav Knapek, Dobruška -4 31
RK0002 Vladislav Kuchař, Rychnov -4 31
RK0038 Budula Mandelinka, Týniště -4 31
RK0007 Jaroslav Suchánek, Potštejn -4 31
RK0010 Josefa Suchánková, Potštejn -4 31
RK0013 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -7 31
RK0118 Bořek Krejčí, Solnice -7 31

Krajská I. B třída
RK0052 Milan Vanžura, Dobré -7 31
RK0186 Fjodor Flaksa, Fulnek 5 30
RK0056 Daniel Brož, Dobruška -1 29
RK0172 Věra Šafránková, Vamberk -4 29
RK0087 Alena Danihelková, Ohnišov 5 28
RK0042 Josef Albrecht, Týniště 2 28
RK0068 Jan Hellinger, Dobruška -1 28
RK0059 Juraj Jirásek, Sněžné -1 28
RK0137 František Kroš, Javornice -1 28
RK0083 Olga Macková, Dobruška -1 28

Okresní přebor II. třída
RK0146 Ladislav Plachetka, Houdkovice -1 28
RK0045 Zdeněk Rektor, Týniště -1 28
RK0023 Jirka Smola, Dobruška -1 28
RK0090 Miloš Šenkýř, Dobruška -1 28
RK0124 Miloš Matoušek, Kostelec -4 28
RK0140 Franta Michera, Vamberk -4 28
RK0022 Jiří Barta, Kostelec -7 28
RK0099 Radek Dvořáček, Doudleby -10 28
RK0216 Nikola Jedlinská, Kostelec 5 26
RK0108 Pavel Michera, Vamberk 5 26

Okresní III. třída
RK0016 Tereza Kudláčková, Doudleby 0 26
RK0171 Milan Koleno, Dobruška -1 26
RK0157 Oldřich Kubec, Rychnov -1 26
RK0161 Jiří Tauz, Solnice -1 26
RK0003 Michaela Mazurová, Doudleby -1 25
RK0041 Pavel Provazník, Kostelec -1 25
RK0091 Bohuslav Effenberk, Val -4 25
RK0101 David Lehmden, Houdkovice -4 25
RK0126 Josef Vanický, Libel -4 25
RK0192 Jakub Jedlinský, Kostelec -1 24

Okresní IV. třída
RK0179 Věra Kubcová, Rychnov -1 23
RK0115 Vladimír Stára, Rychnov 5 22
RK0025 Pavel Bartoš, Semechnice 2 22
RK0217 Milena Koblicová, Vamberk 0 22
RK0119 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 22
RK0134 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. -1 22
RK0089 Marie Vágnerová, Dobruška -1 22
RK0107 Oldřich Krsek, Vamberk -4 22
RK0147 Marcela Plachetková, Houdkovice -4 22
RK0148 Daniela Plachetková, Houdkovice -4 22

P
ralesní liga
RK0011 Petr Rudolf, Olešnice v OH -4 22
RK0061 Hana Novotná, Olešnice v OH -7 22
RK0136 Jan Pohl, Rychnov 2 20
RK0017 Patrik Kudláček, Doudleby 0 20
RK0160 Roman Červeňák, Opočno -1 20
RK0158 Milan Nosek, Solnice -1 20
RK0156 Pavel Marek, Rychnov -4 20
RK0189 Nikola Micherová, Vamberk 5 19
RK0112 Jaroslav Šitina, Byzhradec 2 19
RK0073 Matěj Moravec, Dobruška -1 19

Kandidáti postupu
RK0102 Kačka Vaněčková, Houdkovice -1 19
RK0122 Petr Ficenec, Chábory -4 19
RK0121 Václav Musil, Dobruška -4 19
RK0165 Tomáš Slezák, Opočno -7 19
RK0088 Václav Vágner, Dobruška -7 19
RK0104 Václav Vaněček ml., Houdkovice -7 19
RK0183 Jana Buřičová, Vamberk 2 17
RK0155 Jiří Matula, Rychnov 2 17
RK0051 Ondřej Dostál, Vamberk 0 17
RK0048 Radim Sobotka, Opočno 0 17
RK0154 Milan Bartoš, Křovice -4 17
RK0159 Petr Páv, Opočno -7 17
RK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec 5 16
RK0049 Josef Černík, Opočno 0 16
RK0218 Iva Dohnálková, Rychnov 0 16
RK0074 Petr Moravec, Dobruška -1 16
RK0077 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí -1 16
RK0111 Michal Pavelka, Vamberk -4 16
RK0105 Jana Vaněčková, Houdkovice -4 16

S úsměvem jde všechno líp
RK0120 Josef Ficenec, Dobruška -7 16
RK0190 Stefánie Koukolová, Vamberk -4 15
RK0176 Dmitrij Medvěděv, Vamberk -1 14
RK0173 Katka Šatrová, Vamberk -1 14
RK0169 Ludmila Podolská, Dobruška -7 14
RK0131 Vlasta Kotyzová, Peklo 5 13
RK0220 Miloš Dohnálek, Rychnov 0 13
RK0219 Ludmila Dohnálková, Rychnov 0 13
RK0103 Majda Vaněčková, Houdkovice -10 13
RK0195 Oldřich Hostinský, Vamberk 0 12
RK0057 Jana Melicharová, Dobruška 0 11
RK0030 Martin Rochl, Albrechtice 0 11
RK0163 Martina Smolová, Dobruška -4 11
RK0187 Tomáš Michera, Vamberk 5 10
RK0168 Štěpánka Slezáková, Opočno 5 10
RK0106 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 10
RK0221 Petr Dušek, Helouska 0 10
RK0142 Barak Obama, Vamberk -1 10
RK0116 Stanislava Krejčová, Solnice -7 10
RK0197 Jiří Doležal, Vamberk 0 9
RK0204 Katka Dušková, Helouska 0 9
RK0138 Kamil Tauz, Rychnov 0 9
RK0210 Luboš Lepka, Rychnov 5 8
RK0241 Martin Dušek, Helouska 2 8
RK0230 Vlasta Červinková, Rychnov 0 8
RK0050 Josef Dostál, Vamberk 0 8
RK0233 Václav Dvořák, Doudleby 0 8
RK0054 Aleš Hašek, Dobruška 0 8
RK0237 Jaroslav Kulhavý, Vamberk 0 8
RK0229 Pavel Šponar ml., Peklo 0 8
RK0180 Herman Hluchý, Horka 0 7
RK0205 Jana Klárová, Helouska 0 7
RK0152 Sláva Dvořák, Čestice -4 7
RK0135 Pavel Dvořák, Kostelec -7 7
RK0194 Anna Hostinská, Vamberk 0 6
RK0246 Věra Pavlištová, Vamberk 0 6
RK0247 Jaroslav Provazník, Vamberk 0 6
RK0225 Eva Bezděková, Vamberk -4 6
RK0236 Ladislav Bečvář, Rychnov 0 5
RK0128 Břetislav Břož, Kostelec 0 5
RK0222 Petr Klár, Helouska 0 5
RK0199 Michaela Morongová, Vamberk 0 5
RK0227 Irena Šponarová, Peklo 0 5
RK0231 Jana Zemanová, Rychnov 0 5
RK0203 Jana Kotyzová, Vamberk -1 5
RK0174 Alžběta Šatrová, Vamberk -1 5
RK0014 Karel Forche, Kostelec -4 5
RK0117 Jan Krejčí, Solnice -4 5
RK0001 Marie Kuchařová, Rychnov -7 5
RK0084 Roman Izák, Opočno 5 4
RK0232 Yveta Kozáková, Kvasiny 2 4
RK0182 Gábina Morongová, Vamberk 0 4
RK0188 Dolly Buster, Vamberk -7 4
RK0123 Milan Hofman, Dobruška -7 4
RK0006 Jana Mazurová, Doudleby -7 4
RK0141 Klaudia Kardinálová, Vamberk -10 4
RK0110 Jarmila Pavelková, Vamberk -10 4
RK0196 František Holoubek, Vamberk 0 3
RK0198 František Martinec, Vamberk 0 3
RK0191 Jarča Popelářová, Vamberk -4 3
RK0224 Ondřej Hafera, Helouska 0 2
RK0238 Petra Kaplanová, Rychnov 0 2
RK0201 Tomáš Morong st., Vamberk 0 2
RK0181 Martin Wazquez, Dobruška 0 2
RK0239 Hana Pavlištová, Helouska -1 2
RK0170 Josef Podolský, Dobruška -7 2
RK0067 Dominik Hellinger, Dobruška 2 1
RK0208 Vladimír Klár, Helouska 0 1
RK0234 Milan Seidl, Ještětice -1 1
RK0024 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -7 1
RK0167 Petra Slezáková, Opočno 2 -1
RK0046 Miroslav Dostálek, Rychnov 0 -1
RK0228 Martin Šponar, Peklo 0 -1
RK0226 Pavel Šponar st., Peklo 0 -1
RK0249 Vlasta Doležalová, Vamberk -1 -1
RK0248 Milena Mazúchová, Kostelec -1 -1
RK0240 Ylona Dušková, Helouska -4 -1
RK0202 Eva Kotyzová, Vamberk -4 -1
RK0193 Hanka Taurová, Vamberk -4 -1

Naděje umírá poslední
RK0047 Libuše Dostálková, Rychnov 0 -2
RK0223 Jiří Dušek ml., Helouska 0 -2
RK0209 Karel Pavlišta, Helouska -1 -3
RK0184 Hanka Doležalová, Vamberk -4 -3
RK0200 Tomáš Morong ml., Vamberk 0 -4
RK0178 František Pašta, Solnice 0 -4
RK0250 Jarča Dušková, Helouska -4 -4
RK0244 Dáša Šílová, Synkov -4 -4
RK0245 Josef Štěpánek, Kvasiny -4 -4
RK0207 Zdeněk Jánský, Helouska -1 -6
RK0212 Bohuna Veselá, Roveň -1 -6
RK0242 Rostislav Palla, Rychnov -7 -7
RK0185 Hana Vondrová, Vamberk -4 -9
RK0211 Milan Šimek, Roveň -7 -9
RK0162 Lukáš Morawiec, Dobruška -10 -9
RK0213 Marie Kotyzová, Rybná n. Z. -4 -10
RK0243 Karel Nuc, Potštejn -10 -10
RK0206 Vašek Pavlišta, Helouska -4 -12
RK0175 Gordon Bajnaii, Vamberk -7 -13

248. místo
RK0235 Stanislav Krejčí, Dlouhá Ves -7 -14

3.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Ilustrační snímek.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Dobruška ovládla i druhé derby s Krčínem, vítězný obrat přišel až po změně stran

Dobruška - Prvoligové národní házenkářky Dobrušky se již podruhé v podzimní části střetly se sousedním rivalem z Krčína a stejně jako v prvním duelu vyhrály, i když se hodně nadřely.

Češi v cizině se k volebním urnám nehrnou

Královéhradecko, Náchodsko - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky začínají dnes úderem 14. hodiny.

Chrudim dvakrát udeřila v oslabení

Východní Čechy - Krajská hokejová liga: Jičín je stále bez ztráty, na bydžovském ledě rozhodl zápas ve třetí třetině.

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

Královéhradecko, Náchod - Ve čtvrtek krátce před 14. hodinou došlo v Náchodě na Pražské, nedaleko mlýna, k tragické nehodě. Jednaosmdesátiletá žena, která se snažila přejít silnici v rekonstrukci, skončila pod koly kamionu. Vážným zraněním na místě podlehla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení