Výsledky zápasu 12. kola1. Dobruška – Jičín           1:6             2
2. Častolovice – Kostelec n. O.         2:1              1
3. Doudleby n. O. – Deštné              ⋌1:2             2
4. Provodov – Rychnov n. K. B       3:2             1
5. Černíkovice – Č. Meziříčí        1:7             2
6. Zdelov –  Lípa n. O.           1:5             2
7. Rokytnice v O. h. – Petrovice     1:1             0
8. Voděrady – Solnice           1:4             2
9. Lípa n. O. B – Čermná n. O.          4:5             2
10. Javornice B – Č. Meziříčí B          3:0             1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 51 branek.

O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě. Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Petra Hellingera, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.

Celkovou vítězkou populární tipovací soutěže se stala Lucie Šmídová z Hřibin (90 bodů). O pouhé dva body méně má dvojice Miroslav Dostálek a Bohuslav Šolín. Nejlepší tipéry budeme informovat o termínu převzetí cen za celkové pořadí. 

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0001    Lucie Šmídová, Hřibiny    2    90
RK0045    Miroslav Dostálek, Rychnov    11    87
RK0009    Bohuslav Šolín, Val    5    87
RK0046    Libuše Dostálková, Rychnov    11    84
RK0010    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    81
RK0052    Ladislav Procházka, Jílovice    2    81
RK0029    Lukáš Beran, Týniště    5    78
RK0081    Alena Danihelková, Ohnišov    2    76
RK0014    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    75
RK0061    Oldřich Kubec, Rychnov    8    72

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0051    Zdeňka Procházková, Jílovice    8    72
RK0042    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    69
RK0011    Jaroslav Macek, Dobruška    8    69
RK0023    Jiří Budula, Týniště    2    69
RK0072    Jaroslav Beránek, Rychnov    -1    69
RK0047    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    66
RK0048    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    8    66
RK0039    Pavel Marek, Rychnov    8    66
RK0022    Václav Procházka, Týniště    11    65
RK0082    Pavel Konvalinka, Vamberk    11    64
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0080    Milan Koty, České Meziříčí    5    64
RK0028    Darina Borisová, Týniště    5    63
RK0033    Jana Jirušková, Čestice    5    63
RK0066    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    63
RK0083    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    61
RK0012    Juraj Jirásek, Sněžné    8    60
RK0068    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    60
RK0074    František Kroš, Javornice    5    60
RK0087    Josef Plachetka, Houdkovice    5    59
RK0076    Kateřina Filipová, Rychnov    -1    58

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0004    Petr Hellinger, Dobruška    11    57
RK0035    Josef Albrecht, Týniště    2    57
RK0055    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    57
RK0053    Ladislav Procházka st., Jílovice    -4    57
RK0079    Milan Kotyška, České Meziříčí    8    55
RK0016    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    54
RK0008    Libor Hladík, Nový Hrádek    0    54
RK0049    Aleš Kupka, Čánka    -1    54
RK0064    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    54
RK0067    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -4    54

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0075    Michaela Filipová, Rychnov    5    52
RK0021    Petr Buryan, Opočno    8    51
RK0032    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    8    51
RK0044    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    51
RK0036    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    51
RK0015    Vladimír Gutler, Dobruška    5    51
RK0057    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -1    51
RK0084    Miroslav Jedlinský, Rychnov    5    49
RK0056    Josefa Suchánková, Potštejn    2    48
RK0054    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    46

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0077    František Pašta, Solnice    -1    46
RK0034    Vladimír Jiruška, Čestice    5    45
RK0043    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    45
RK0013    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    2    45
RK0030    Miroslav Koroptvička, Týniště    5    42
RK0002    Jan Hellinger, Dobruška    2    42
RK0071    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    41
RK0027    Zdeněk Lohniský, Týniště    0    41
RK0037    Stáňa Krejčová, Solnice    8    39
RK0020    Milan Koleno, Dobruška    5    39

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0078    Zdeněk Sýkora, Týniště    0    38
RK0088    Pavel Marek, Javornice    -1    38
RK0065    Václav Vaněček ml., Houdkovice    0    37
RK0063    Jana Vaněčková, Houdkovice    0    37
RK0003    Dominik Hellinger, Dobruška    2    36
RK0005    Radek Hofman, Dobruška    2    36
RK0073    Jaroslav Šitina, Byzhradec    0    34
RK0060    Josef Černý, Jílovice    2    33
RK0017    Martin Sosna, Dobruška    2    33
RK0090    Martin Nosek, Solnice    5    31

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0086    Milena Koblicová, Vamberk    2    31
RK0069    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.    0    31
RK0062    Věra Kubcová, Rychnov    5    30
RK0040    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    30
RK0089    Jan Krejčí, Solnice    8    29
RK0018    Lilia Ščerbaková, Opočno    0    29
RK0085    Iva Dohnálková, Rychnov    -1    25
RK0038    Bořek Krejčí, Solnice    2    24
RK0091    Milan Nosek, Solnice    2    24
RK0031    Vladimír Beran, Týniště    -1    24

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0006    Kateřina Ficencová, Chábory    -1    24
RK0024    Pavel Provazník, Týniště    -1    21
RK0041    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    18
RK0019    Roman Izák, Opočno    8    16
RK0070    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    0    16
RK0007    Josef Ficenec, Dobruška    -7    12
RK0058    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    11
RK0059    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    11
RK0025    Ladislav Provazník, Týniště    2    9
RK0026    Lukáš Jech, Semily    -1    6

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (91. místo)
RK0050    Miroslav Filip, Rychnov    -1    -3