Okresní přebor starších žáků
Javornice – Union Rokytnice 7:2 (Dvořák Filip 2, Cabalka Jan, Nosek Ondřej, Žiška Zdeněk, Štěpánek Michal, Janeček Jaroslav – Geršlová Veronika 2), Slatina – Velké Poříčí 4:0 (Houser Lukáš 2, Dušek Karel, Vodák Jan), Solnice – Přepychy 4:0 (Prokop Matouš 2, Nosek Filip, Nosek Pavel).
1. Solnice  ⋌16  1  1  154:11  50
2. Přepychy  ⋌14  2  2  79:19  44
3. Velké Poříčí ⋌ 7  1  10  34:73  22
4. Slatina  ⋌6  0  12  49:75  18
5. Javornice  ⋌3  2  13  23:101    13
6. Union Rokytnice  ⋌1 0  9     7:67    3

Okresní přebor ml. žáků – jaro
Doudleby – Ohnišov 8:0 (Müller Radek 3, Novák Rostam, Koleš Michal, Kotýza Jan, Petr Radim, Zawada Filip).
1. Borohrádek  ⋌7  1  0   118:34  46
2. Rychnov B  ⋌6  1  1  87:35  44
3. Přepychy  ⋌4  2  3  76:63  35
4. Solnice  ⋌5  0  4  48:35  30
5. Opočno  ⋌5  0  4  74:67  27
6. Doudleby  ⋌4  2  3  50:77  25
7. Č. Meziříčí  ⋌4  0  4  48:69  24
8. 1.FC Rokytnice  ⋌0  0  8  50:59  22
9. Albrechtice ⋌ 2  2  5  56:90  20
10. Ohnišov ⋌ 2  0  7  32:93  13

Okresní přebor elévů
Závěrečné turnaje v Rychnově nad Kněžnou a v Albrechticích nad Orlicí určily konečné pořadí a umístění mužstev v okresním přeboru elévů.  Celkovým vítězem a přeborníkem okresu pro sezonu 2012/2013 se stalo mužstvo SK Albrechtice n. O. Po 12. kole základní části se mužstva rozdělila do dvou skupin, ve kterých se mezi sebou střetla o konečné  umístění a odehrála spolu čtyři finálové turnaje.
Výsledky: Albrechtice Solnice 2:2, Albrechtice – Borohrádek 2:1 (Janda Filip 2, Marha Josef, Šrajbr Libor, Vojtěch Jiří), Albrechtice – Ohnišov 3:2 (Marha Josef 2, Jaroměřský Michal – Čančara Matyáš), Solnice – Borohrádek 2:0 (Novák Ondřej, Hlavsa Jan – Moravec David), Solnice – Ohnišov 2:2 (Novák Ondřej, Zbořil Karel, Hlavsa Jan – Komůrka Josef, Čančara Matyáš), Borohrádek – Ohnišov 2:0 (Nyč Matěj 2, Fuchsa Tomáš, Bártl Jan, Moravec David – Ludvík Vít, Komůrka Josef).

Skupina o 1. – 4. místo
1. Albrechtice    ⋌24    3     3     115:41      75
2. Solnice                   ⋌20    4     6        90:37      64
3. Borohrádek           ⋌ 15     2  13        88:50      47
4. Ohnišov               ⋌13     2  15        75:58      41

Skupina o 5. – 8. místo
5. Opočno                  ⋌16    3    11      109:59      51
6. Rychnov B   ⋌14    2    14      110:73      44
7. Přepychy                 ⋌5    2    23        58:151    17
8. Černíkovice           ⋌4    0    26        34:174    12

Okresní přebor přípravek
Přípravky zakončily sezonu 2012/2013 posledními turnaji v Solnici a v Opočně, které určily konečné pořadí mužstev v jednotlivých skupinách. Po 15. kole základní části se mužstva rozdělila do třech skupin, ve kterých se mezi sebou střetla o konečné umístění. Celkovým vítězem a přeborníkem okresu pro sezonu 2012/2013 se stalo mužstvo SK Solnice.

Výsledky: Solnice – Ohnišov 1:4 (Červinka Martin – Čančara Matyáš 3, Jedina Petr), Solnice – České Meziříčí 0:2 (Šichan Petr 2), Solnice – Týniště 1:0 (Tomek Adrian Tomáš), Ohnišov – České Meziříčí 3:1 (Čančara Matyáš 3 – Šichan Petr), Ohnišov – Týniště 5:1 (Čančara Matyáš 3, Jedina Petr, Nejedlý Adam – Zemánek Matěj), České Meziříčí –  Týniště 1:2 (Šichan Petr – Marha Jan 2), Vamberk – Opočno 7:5 (Tobiška Ondřej 6, Ferebauer Adam – Kopecký Jiří 3, Kahanec Jan, Sobotka Tobiáš), Vamberk – Častolovice 9:0 (Tobiška Ondřej 5, Ferebauer Adam 2, Diblíková Adéla 2), Vamberk –  Borohrádek 11:3 (Tobiška Ondřej 6, Brožek David 3, Ferebauer Adam, Diblíková Adéla – Grulich Matyáš 2, Sazima Radek ), Opočno – Častolovice 2:2 (Kahanec Jan, Dvořák Lukáš – Šupler Ondřej, Vondráček Michal), Opočno – Borohrádek 5:6 (Dvořák Lukáš 3, Kahanec Jan, Serbousek Jaroslav – Nyč Petr 3, Sazima Marek 2, Janečková Natálka), Častolovice – Borohrádek 0:1 (Sazima Marek). ⋌(dr, vl)

Skupina o 1. – 4. místo
1. Solnice             ⋌30    8    1      119:18     98
2. Ohnišov            ⋌26    5    8      114:56     83
3. Č. Meziříčí     ⋌25   3  11      105:30     78
4. Tyniště    ⋌21   4  14         96:44     67

Skupina o 5. – 8. místo
5. Vamberk           ⋌27   3     9     191:75      84
6. Opočno               ⋌17   7   15     123:101   58
7. Častolovice      ⋌10   9    20       46:90      39
8. Borohrádek        ⋌10   6    23       85:157   36

Skupina o 9. – 11. místo
9. Kostelec    ⋌11   2   23      74:116   35
10. Doudleby      ⋌5   2   29      46:170   17
11. Rychnov    ⋌ 1   5   30      31:173      8