Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Supertrefa rozhodovala mezi trojicí

Rychnovsko - V čele průběžného pořadí Fortuna ligy se stále drží Milan Řičař s tříbodovým náskokem.

7.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Nejvyšším ziskem v 8. kole čtenářské soutěže Fortuna liga bylo čtrnáct bodů z dvaceti možných. Podařilo se je získat trojici hráčů, mezi nimiž musela o vítězi kola rozhodnout Supertrefa – pomocné kritérium.  Celkovému počtu 37 vstřelených branek v deseti utkáních zařazených na soutěžní tiket 8. kola Fortuna ligy se nejvíce přiblížila Marie Vaněčková z Houdkovic, která tipovala 36 gólů. Jiří Pavelka z Vamberka byl také velmi blízko, hádal 39 vstřelených branek. Zbývající čtrnáctibodový čtenář Pavel Provazník z Kostelce nad Orlicí si myslel, že padne 34 gólů. V čele průběžného pořadí se v konkurenci 269 hráčů nadále drží rychnovský čtenář Milan Řičař. Tři resp. pět bodů ztrácí „klan“ Vaněčků z Houdkovic. Žádáme vítěznou Marii Vaněčkovou, aby se o výhru přihlásila na telefonním čísle redakce Rychnovského deníku 494 535 264. (re)

Správné výsledky 8. kola Fortuna ligy

1. Týniště nad Orlicí – Police nad Metují 1:0 1
2. Přepychy – Nový Bydžov B 2:2 0
3. Doudleby nad Orlicí – Česká Skalice 2:1 1
4. Broumov – Rychnov nad Kněžnou 3:0 1
5. Roudnice – Dobruška 2:2 0
6. Červený Kostelec – Kostelec nad Orlicí 4:1 1
7. Malšovice – Opočno 4:1 1
8. Nové Město nad Met. – České Meziříčí 1:1 0
9. Vamberk – Albrechtice 6:1 1
10. Černíkovice – Častolovice 2:1 1

Supertrefa: 37 gólů

Průběžné pořadí Fortuna ligy po 8. kole

Liga mistrů
RK0142 Milan Řičař, Rychnov 8 56
RK0015 Václav Vaněček, Houdkovice 8 53
RK0186 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 51
RK0032 Petr Ficenec, Chábory 11 50
RK0062 Renata Holubářová, Slatina 8 50
RK0017 Marie Vaněčková, Houdkovice 14 47
RK0063 Miroslav Charvát ml., Čestice 11 47
RK0061 Marie Charvátová, Čestice 11 47
RK0010 Aleš Krupka, Opočno 11 47
RK0123 Václav Vágner, Dobruška 8 47

Evropská liga
RK0014 Josef Plachetka, Houdkovice 5 47
RK0090 Ladislav Provazník, Týniště 11 44
RK0146 Ludmila Dohnálková, Rychnov 8 44
RK0138 Petr Hellinger, Dobruška 8 44
RK0065 Dušan Janský, Houdkovice 8 44
RK0148 Petra Jehličková, Rychnov 8 44
RK0150 Blanka Jehličková, Rychnov 8 44
RK0085 Petr Mitlehner, Týniště 8 44
RK0054 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 44
RK0194 Eva Dvořáčková, Doudleby 11 42

I. liga
RK0113 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 11 41
RK0103 Milan Bartoš, Křovice 8 41
RK0064 Miroslav Charvát, Čestice 8 41
RK0066 Adam Janský, Houdkovice 8 41
RK0135 Jaroslav Knapek, Dobruška 8 41
RK0147 Milena Koblicová, Vamberk 8 41
RK0039 Zdeněk Kotyza, Peklo n.Z. 8 41
RK0037 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 8 41
RK0122 Radka Moravcová, Dobruška 5 41
RK0083 Josef Šesták ml., Č. Meziříčí 5 41

II. liga
RK0016 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 41
RK0008 Břetislav Brož, Kostelec -1 41
RK0197 František Kroš, Javornice 8 39
RK0143 Pavel Vacek, Rychnov 8 39
RK0086 Pavel Provazník, Kostelec 14 38
RK0059 Josef Martínek, Vamberk 11 38
RK0144 Miloš Dohnálek, Rychnov 8 38
RK0137 Vladimír Gütler, Dobruška 8 38
RK0164 Hanka Hamerská, Vamberk 8 38
RK0149 František Jehlička, Rychnov 8 38

Česká liga
RK0058 Marcela Plachetková, Houdkovice 8 38
RK0048 Jan Pohl, Rychnov 8 38
RK0097 Josef Albrecht, Týniště 5 38
RK0091 Petr Bažant, Lípa n. O. 5 38
RK0116 Josef Podolský, Dobruška 5 38
RK0128 Petr Cejnar, Dobruška 2 38
RK0166 Katka Šatrová, Vamberk -1 38
RK0168 Alžběta Šatrová, Vamberk -1 38
RK0187 David Lehmden, Houdkovice 5 37
RK0199 Radek Hartman, Skuhrov 8 36

Divize
RK0180 Miroslav Jedlinský, Kostelec 2 36
RK0031 Milan Hofman, Dobruška 11 35
RK0127 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 35
RK0028 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 35
RK0071 Lenka Janská, Houdkovice 8 35
RK0156 Oldřich Krsek, Vamberk 8 35
RK0108 Jakub Mervart, Dobruška 8 35
RK0074 Jiří Šťoviček, Rychnov 8 35
RK0102 Milan Vanžura, Dobré 8 35
RK0105 Libuše Dostálková, Rychnov 5 35

Krajský přebor
RK0040 Vlasta Kotyzová, Peklo 5 35
RK0109 Jirka Smola, Dobruška 5 35
RK0019 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 35
RK0098 Antonín Závodní, Týniště 5 35
RK0170 Claudia Cardinálová, Vamberk 2 35
RK0009 Josef Černý, Jílovice 2 35
RK0140 Dominik Hellinger, Dobruška 2 35
RK0124 Matěj Moravec, Dobruška 2 35
RK0202 Pavel Pecka, Lípa n. O. 8 34
RK0185 Martin Don Střihavka, Voděrady 11 33

Krajská I. A třída
RK0125 Jaroslav Macek, Dobruška 2 33
RK0155 Jiří Pavelka, Vamberk 14 32
RK0043 Jirka Dohnal, Kostelec 11 32
RK0030 Václav Musil, Dobruška 11 32
RK0057 Daniela Plachetková, Houdkovice 11 32
RK0024 Milan Mazura, Doudleby 8 32
RK0151 Jaroslav Beránek, Rychnov 5 32
RK0134 Jura Jirásek, Sněžné 5 32
RK0081 Miroslav Kratochvíl, Opočno 5 32
RK0005 Pavel Dvořák, Kostelec 2 32

Krajská I. B třída
RK0118 Milan Koleno, Dobruška 2 32
RK0120 Jakub Moravec, Dobruška 2 32
RK0018 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 32
RK0088 Pavel Jícha, Týniště -1 32
RK0189 Daniel Brož, Dobruška 11 30
RK0190 Jindřich Hencl, Dobruška 5 30
RK0046 Stáňa Krejčová, Solnice 5 30
RK0076 Martin Rochl, Albrechtice 0 30
RK0073 Jana Šťovičková, Rychnov 8 29
RK0049 Václav Hovad, Rychnov 5 29

Okresní přebor – II. třída
RK0056 Ladislav Plachetka, Houdkovice 5 29
RK0104 Miroslav Dostálek, Rychnov 2 29
RK0033 Karolína Konvalinková, Vamberk 2 29
RK0095 Budula Mandelinka, Týniště 2 29
RK0165 Franta Michera, Vamberk 2 29
RK0154 Michal Pavelka, Vamberk 2 29
RK0078 Josef Šesták, Č. Meziříčí 2 29
RK0041 Zdeněk Kotyza ml., Rybná -1 29
RK0047 Jan Krejčí, Solnice -1 29
RK0141 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 29

Okresní III. třída
RK0119 Marie Vágnerová, Dobruška -1 29
RK0110 Pavel Bartoš, Semechnice 5 27
RK0195 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 5 27
RK0099 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 2 27
RK0198 Karel Forche, Kostelec 2 27
RK0007 Ladislav Procházka, Jílovice 2 27
RK0173 Nikola Tomková, Vamberk 2 27
RK0089 Zdeněk Lohniský, Týniště 0 27
RK0084 Iva Šestáková, Č. Meziříčí 11 26
RK0169 Nora Baubergerová, Vamberk 8 26

Okresní IV. třída
RK0029 Josef Ficenec, Dobruška 8 26
RK0136 Martin Sosna, Dobruška 8 26
RK0096 Helmut Balderis, Týniště 5 26
RK0023 Milda Bartoš, Kostelec 5 26
RK0045 Bořek Krejčí, Solnice 5 26
RK0025 Jana Mazurová, Doudleby 5 26
RK0117 Ludmila Podolská, Dobruška 5 26
RK0075 Miroslav Frýda, Častolovice 2 26
RK0038 Hana Novotná, Olešnice v OH 2 26
RK0051 Jan Plašil, Javornice 2 26

Pralesní liga
RK0050 Marie Plašilová, Javornice -1 26
RK0175 Jarča Popelářová, Vamberk 11 24
RK0171 Ingrida Gombošová, Vamberk 5 24
RK0192 Petr Hofman, Dobruška 5 24
RK0052 Josef Plašil, Javornice 5 24
RK0006 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 24
RK0106 Radim Sobotka, Opočno 5 23
RK0072 Rudolf Hlaváček, Hroška -1 23
RK0131 Milan Koty, Nový Hrádek -1 23
RK0206 Pavel Michera, Vamberk 8 22

Kandidáti postupu
RK0210 Jarča Slaninová, Vamberk 2 22
RK0184 Tobiáš Sobotka, Opočno 0 22
RK0188 Josef Černík, Opočno -4 22
RK0203 Didier Drogba, Albrechtice 0 21
RK0216 Tonda Šafránek, Vamberk 11 20
RK0094 Miroslav Nuska, Týniště 8 20
RK0044 Alena Dohnalová, Kostelec 5 20
RK0001 Josef Hanyk, Vamberk 5 20
RK0026 Michaela Mazurová, Doudleby 5 20
RK0060 Marie Pávková, Jaroslav 5 20
RK0162 Ladislav Doležal, Vamberk 2 20
RK0107 Václav Mervart, Dobruška 2 20
RK0111 Jan Řepa, Dobruška 2 20
RK0013 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 20
RK0053 Petr Jelínek, Habrová 8 19
RK0036 Jan Konvalinka, Vamberk 5 18
RK0126 Olga Macková, Dobruška 5 18
RK0178 Ján Gomboš, Vamberk 2 18

S úsměvem jde všechno líp
RK0259 Jan Rohlena, Dobruška 11 17
RK0002 Jiří Matula, Rychnov 5 17
RK0114 Petr Rudolf, Olešnice v OH 2 17
RK0011 Božena Šulcová, Rychnov 0 17
RK0160 Lenka Doležalová, Vamberk -1 17
RK0129 Josef Macek, Bohdašín -1 17
RK0101 Václav Mervart ml., Dobruška -4 17
RK0244 Jana Buřičová, Vamberk 8 16
RK0182 Lucka Jirušková, Čestice 0 16
RK0196 Radek Dvořáček, Doudleby 5 15
RK0227 Zdeněk Berky, Vamberk 2 15
RK0242 Zdeněk Sýkora, Týniště 2 15
RK0219 Slávka Martincová, Vamberk 0 15
RK0022 Pavel Vacek, Dobruška -1 15
RK0100 Martin Wazquez, Dobruška -1 15
RK0027 Matěj Mazura, Doudleby 8 14
RK0215 Jaroslav Ráček, Vamberk 8 14
RK0069 Miroslav Filip, Rychnov 5 14
RK0042 Lenka Dohnalová, Kostelec 2 14
RK0158 Jarmila Pavelková, Vamberk 2 14
RK0012 Miloslav Šulc, Rychnov 0 14
RK0139 Jan Hellinger, Dobruška -1 14
RK0121 Petr Moravec, Dobruška -1 14
RK0020 Josefa Sucháková, Potštejn -1 14
RK0003 Jiří Tauz, Solnice -1 14
RK0068 Kateřina Filipová, Rychnov -4 14
RK0132 Jiří Hejzlar, Ohnišov -4 14
RK0130 Michal Kárník, Ohnišov -4 14
RK0167 Barak Obama, Vamberk -10 14
RK0211 Radka Drapačová, Vamberk 5 13
RK0209 Jaromír Slanina, Vamberk 5 13
RK0252 Jitka Kovaczová, Vamberk 2 13
RK0226 Zdeněk Vítek, Vamberk 5 12
RK0177 Tomáš Michera, Vamberk 2 12
RK0225 Marcela Vítková, Vamberk 2 12
RK0243 Božidara Hodná, Štěpánovsko -1 12
RK0269 Jakub Jedlinský, Kostelec 11 11
RK0265 Milena Nyčová, Rybná n. Z 11 11
RK0262 Libuše Čapková, Babí 8 11
RK0263 Marta Kálecká, Rychnov¨ 8 11
RK0217 Jana Kurucová, Vamberk 8 11
RK0220 Míla Timarová, Vamberk 5 11
RK0055 Marie Kuchařová, Rychnov -1 11
RK0214 Anna Vítková, Vamberk -1 11
RK0034 Pavel Konvalinka, Vamberk -4 11
RK0246 František Schnitter, Vamberk 8 10
RK0247 Pavel Mozga, Vamberk 2 10
RK0205 Marie Čermáková, Vamberk -4 10
RK0201 Tomáš Lukáš, Olešnice v OH -4 10
RK0228 Maruška Berkyová, Vamberk 11 9
RK0229 Václav Suchánek, Vamberk 2 9
RK0145 Iva Dohnálková, Rychnov 0 9
RK0218 Franta Martinec, Vamberk 0 9
RK0212 František Pašta, Solnice 11 8
RK0004 Pavel Marek, Rychnov 8 8
RK0021 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 8
RK0200 Petra Lukášková, Trnov 2 8
RK0092 Monika Brendlová, Týniště 0 8
RK0077 Radek Patrný, Rychnov 0 8
RK0159 Iveta Doležalová, Vamberk -1 8
RK0080 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 8
RK0115 Radka Gottwldová, Olešnice v OH -4 8
RK0082 Lukáš Kňourek, Opočno -4 8
RK0255 Alena Knížetová, Vamberk 8 7
RK0249 Zdeněk Kovář, Vamberk 5 7
RK0256 Antonín Rolf, Vamberk 2 7
RK0181 Ivona Jedlinská, Kostelec 5 6
RK0231 Petr Bartoš, Vamberk 2 6
RK0230 Jitka Severová, Vamberk 2 6
RK0240 Vanessa Hudgens, Vamberk -1 6
RK0176 Stefánie Koukolová, Vamberk -4 6
RK0261 Zdena Boučková, Vamberk 8 5
RK0079 Roman Izák, Opočno 8 5
RK0172 Renata Malá, Vamberk 5 5
RK0267 Milada Trejnarová, Čestice 5 5
RK0093 František Brendl, Týniště 0 5
RK0163 Renata Gombošová, Vamberk -1 5
RK0035 Pavla Konvalinková, Vamberk -4 5
RK0112 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí -7 5
RK0257 Milan Chrastina, Vamberk 2 4
RK0253 Dana Martínková, Vamberk 2 4
RK0248 Eva Mozgová, Vamberk 2 4
RK0183 Vladimír Jiruška, Čestice 0 4
RK0208 Jarča Dvořáková, Vamberk -4 4
RK0237 Sofia Rudjeva, Vamberk 2 3
RK0222 Vlasta Žuková, Vamberk 0 3
RK0239 Marigona Draguša, Vamberk -1 3
RK0174 Maruš Foglová, Vamberk -1 3
RK0223 Marie Pavlíčková, Vamberk -1 3
RK0238 Rachael Finch, Vamberk -4 3
RK0070 Martina Filipová, Rychnov 2 2
RK0268 Jiřina Kratochvílová, Opočno 2 2
RK0260 Eva Šremrová, Dlouhá Ves 2 2
RK0153 Vladimír Stára ml., Rychnov 0 2
RK0221 Vlasta Doležalová, Vamberk -7 2
RK0250 Radim Váverka, Vamberk 2 1
RK0179 Lukáš Jiruška, Čestice 0 1
RK0204 Michael Gottštein, Vamberk -4 1
RK0207 Lucka Tomková, Vamberk -7 1

Naděje umírá poslední
RK0241 Zac Efron, Vamberk -1 0
RK0236 Blanka Matragi, Vamberk -1 0
RK0193 Martina Smolová, Dobruška -1 0
RK0191 Kateřina Valášková, Hradec Kr -4 0
RK0152 Vladimír Stára, Rychnov 0 -1
RK0224 Mirek Malý, Vamberk -4 -1
RK0067 Michaela Filipová, Rychnov -7 -1
RK0258 Jiří Dvořák, Vamberk 5 -2
RK0251 Marek Hlaváč, Vamberk 5 -2
RK0087 Zdeněk Rektor, Týniště 0 -2
RK0235 Angelika Jakubovská, Vamberk 2 -3
RK0133 Alena Vážná, Ohnišov 2 -4
RK0266 Olga Kadlecová, Čestice -4 -4
RK0157 Soňa Pavelková, Vamberk -7 -4
RK0254 Daniela Venderová, Vamberk -1 -5
RK0245 Pavel Smejkal, Vamberk -4 -5
RK0234 Iveta Lutovská, Vamberk -4 -6
RK0233 Stefania Fernánder, Vamberk -7 -6
RK0161 Božena Doležalová, Vamberk -1 -7
RK0213 Karel Vítek, Vamberk -4 -7
RK0232 Susan Boyle, Vamberk -4 -9
RK0264 Nataša Štěpánová, Solnice -7 -10

7.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.

Cestáři potěšili malšovické občany. Silnici otevřou o měsíc dřív

Hradec Králové - „Konečně tu bude zase klid,“ oddechla si Věra Broučková z malšovické ulice Gollova, když se dozvěděla, že oprava nedaleké ulice Úprkova skončí o měsíc dříve, než stanovoval původní harmonogram. Ten počítal s tím, že bude silnice uzavřena od začátku srpna do 27. listopadu.

Vítězná branka Týniště nakonec neplatila

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobruška přivezla všechny body ze hřiště poslední Bílé Třemešné.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení