Magnetem třetího kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl sousedský duel, v němž Zdelov hostil sousední Borohrádek.

Utkání nabídlo 130 divákům celkem pět branek, když z těsného vítězství 3:2 se radovali domácí hráči.

Jedenáct gólů bylo k vidění v Javornici, která přestřílela Deštné 8:3. V domácím dresu se blýskl hattrickem Adam Krejčí. Černíkovice se po výhře v Rokytnici radovaly z prvních bodů.

Zdelov – Borohrádek 3:2
Fakta – branky: 29. Zeman Radek, 56. Dostálek Richard, 66. Hurdálek Tomáš – 51. a 75. (pen.) Bílek Jan. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav. ŽK: 2:3. Diváci: 130. Poločas: 1:0.

Rokytnice – Černíkovice 1:4
Fakta – branky: 5. Presbruchý Radek – 38. Vašata Matěj, 76. Stodůlka Martin, 88. Pauker Petr, 65. Huk Ihor. Rozhodčí: Jedlička Martin – Špaček Ladislav. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Javornice – Deštné 8:3
Fakta – branky: 36. a 70. Kovaříček Josef, 39. Krunčík Tomáš, 20., 59. a 64. Krejčí Adam, 76. Šrefl Martin, 88. Kráčmer Jakub – 11. Macháček Lukáš, 33. Macek Libor, 85. vlastní (Suk Daniel). Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav, Nosek Martin. ŽK: 2:2. Diváci: 92. Poločas: 3:2.

K. Lhota – Žďár 2:3
Fakta – branky: 31. Rešl David, 49. Pápay Jakub – 38. Vacek Michal, 55. a 76. Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Broulík Miroslav. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (71. Šípek Jiří). Diváci: 156. Poločas: 1:1.

Kostelec B – Křivice 0:2
Fakta – branky: 68. Lochman Petr, 70. Lochman Jan. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Matula Pavel. Hráno bez karet. Diváci: 20. Poločas: 0:0.

Přepychy – Ohnišov 2:0
Fakta – branky: 21. Rathouský Jan, 85. Hejzlar Tomáš. Rozhodčí: Jindáček Milan – Jedlinský Miroslav. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Petrovice – Lukavice 3:3, pen. 2:4
Fakta – branky: 31. Bušák David, 70. Lukášek Miroslav, 88. Maršík Jaroslav – 2. Boško David, 15. Trejtnar Lukáš, 60. Kába Zdeněk. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Hlaváč Martin, Filip Miroslav. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2.