Rychnovská Labuť a rezerva Častolovic už nad sebou mají čtyřbodovou díru.

OKRESNÍ III. TŘÍDA

Další souboj mužstev z horních pater tabulky skončil stejným výsledkem 2:1. V Křivicích se však těšili ze tří bodů domácí hráči. Do lukavické sítě se dvakrát trefil Matoulek. Opět ztratila Roveň. V Doudlebách její hráči neskórovali a inkasovali hned třikrát. Dvojice ze dna (Labuť a častolovická rezerva) až na týmy před sebou ztrácí 4 body.

Doudleby B – Roveň 3:0
Branky: Dvořák Petr 2, Kráčmer Matěj. Rozhodčí: Mucha, Kout. ŽK 3:1. Diváků 50. Poločas: 2:0.

Křivice – Lukavice 2:1
Branky: Matoulek Roman 2 – Baudyš Milan. Rozhodčí: Šolc. ŽK 4:3, ČK 1:1 (Matička Ondřej – Jirsa Petr). Diváků 80. Poločas: 1:0. Utkání nedohrála dvojice fotbalistů – domácí Matička a Jirsa z Lukavice.

Javornice – Slatina 2:2
Branky: Ešpandr Lukáš, Filip Libor – Stoklas Jakub 2. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 2:2. Diváků 120. Poločas: 0:2. Bod hostům zachránily dva góly v podání Stoklase.

Deštné C – Domašín 1:2
Branky: Prouza Jan – Václavek Jan, Hrudík Aleš. Rozhodčí: Feichtinger, Moravec, Jedlinský. ŽK 4:3. Diváků 70. Poločas: 1:1. Vyrovnanému šlágru kola by spíše slušela remíza, ale šťastnější nakonec byli hosté z Domašína, kteří šńůru vítězných utkání už prodloužili o čtvrtý zářez.

Labuť Rychnov – Opočno B 1:1
Branky: Jangl Miloslav – Schejbal Michal. Rozhodčí: Kohoutek, Nedvídek, Rada. ŽK 0:2. Diváků 40. Poločas: 0:0. Pro zachraňující se rychnovskou Labuť je remízový bod z domácího trávníku málo.

Dobruška B – Častolovice B 3:1
Branky: Šmída Zdeněk, Lemfeld Martin, Jirásek Milan – Kubík Norbert. Rozhodčí: Matuška, Charvát, Fišer. Diváků 25. Poločas: 1:1.

1. Domašín 10 1 6 37:23 31
2. Křivice 8 5 4 37:24 29
3. Deštné C 8 4 5 33:22 28
4. Lukavice 9 1 7 35:35 28
5. Roveň 8 3 6 36:23 27
6. Dobruška B 7 5 5 32:23 26
7. Javornice 8 2 7 28:38 26
8. Opočno B 5 5 7 20:18 20