Deštné C – Borohrádek 1:0
Branky: Kaplan Kamil. Rozhodčí: Štancl, Částka, Pail. ŽK 3:0. Diváků 60. Poločas: 1:0.

Černíkovice B– Zdelov 1:3
Branky: Hanuš Jan – Novotný Jan 2 /1x z penalty/, Sehnal Zdeněk. Rozhodčí: Šolc, Nedvídek, Dostálek. ČK 1:1 /Jičínský Jan – Hamerský Jakub/. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Dobruška B – Žďár n. O. 0:4
Branky: XBílek Jan 2, Rydrych Petr, Václavík Petr. Rozhodčí: Moravec, Špaček st., Špaček ml. ŽK 1:3. Diváků 30. Poločas: 0:2.

Voděrady – Solnice 1:7
Branky: Široký Kamil – Vacek Michal 2, Schod Zdeněk 2, Holub Jaroslav, Zaňka David, Olejarz Stanislav. Rozhodčí: Fišer. ŽK 3:2, ČK 1:0 /Říčař Luděk/. Diváků 60. Polo〜čas:1:3. Kanonáda posunula Solnici na druhé místo.

Dobré– Rychnov B 3:1
Branky: Dyntar Jan, Švorc Ondřej, Dostál Tomáš – Tlapák Jakub. Rozhodčí: Slezák V., Moravec, Knapek. ŽK 2:1. Diváků 65. Poločas: 3:0.

Lípa n. O. – Petrovice 1:0
Branky: Šreibr Josef. Rozhodčí: Nedvídek, Valášek, Vašata. ŽK 2:3. Diváků 100. Poločas: 0:0.

FC Rokytnice – Kost. Lhota 4:3
Branky: Friedrich Tomáš, Kánský Jan, Kánský Petr, Homoláč Alexandr – Jakubec Petr 2, Kijonka Martin. Rozhodčí: Mucha, Müller. ŽK 1:3. Diváků 40. Poločas: 2:0. Vítězná branka domácích padla dvě minuty před koncem.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 17. října: Solnice – Dobré, Žďár nad Orlicí – Voděrady, Zdelov – Dobruška B vše 15.30.

Neděle 18. října: Kostelecká Lhota – Deštné v Orlických horách C, Petrovice – 1. FC Rokytnice v Orlických horách , Rychnov nad Kněžnou B – Lípa nad Orlicí, Borohrádek – Černíkovice B vše 15.30. (mch, six)