Souboj o čelo jasně pro Javornici

Rychnovsko - Duel rezervních mužstev pro domácí Přepychy. Labuť exportovala body z Opočna

25.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Okresní přebor III. třída

Přepychy B - Dobruška B 2:1
Branky: Lukeš Roman 2 – Hlavsa Leoš. Rozhodčí: Kudláček. ŽK 2:3. Diváků 45. Poločas: 1:0. Ve vyrovnaném utkání šťastnější domácí zvítězili.

Javornice - Deštné C 4:0
Branky: Šrefl Martin, Endler Tomáš, Mačo Jiří, Motl Jaroslav. Rozhodčí: Kerhat, Morong, Kudláček. ŽK 0:3.Diváků 60. Poločas: 1:0.

Opočno B - Labuť Rychnov 0:2
Branky: Fröhde Stanislav, Lochman Pavel. Rozhodčí: Matuška, Fišer, Provazník. ŽK 1:1.Diváků 30. Poločas: 0:1.

Lukavice - Doudleby B 0:0
Rozhodčí: Kohoutek. Diváků 50. ŽK 1:1. Utkání skočilo bez branek.

Křivice - Kostelec B 1:2
Branky: Matička Ondřej – Mitana Roman, Bulavcsjak Milan. Rozhodčí: Knapek. ŽK 1:1. Diváků 50. Poločas: 1:2.

Roveň – Slatina 4:2
Branky: Luňáček Jaroslav 2, Pavlišta Milan, Mikyska Alan – Stoklas Jakub, Čížek Jan. Rozhodčí: Feichtinger, Moravec, Müller. ŽK 1:3. Diváků 80.

12. Doudleby B 0 2 1 3:4 2
Příští program – sobota 30. srpna: Doudleby B – Křivice, Deštné C – Opočno B obojí 17.00.

Neděle 31. srpna: Dobruška B – Slatina 13.30, Labuť Rychnov nad Kněžnou – Lukavice 14.00 (umělá tráva), Kostelec nad Orlicí B – Roveň, Přepychy B – Javornice B obojí 17.00.

(mch)

25.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
Obrovskou historii má hornictví na Žacléřsku, uhlí se tam dolovalo 422 let.  Jeho dějiny popsal Jiří Mauer.
23

Z hornické bašty je skanzen

SNÍH NA ČERNÉ HOŘE. SkiResort již díky moderní technologii, navzdory teplému počasí, zasněžuje část sjezdovky Anděl.
9

Továrna na sníh už chrlí zásoby na Černé hoře

Anketa Deníku: Proč jdu letos volit?

Královéhradecký kraj - Zeptali jsme se: Jdete letos volit a proč?

Vítězný tým Ruce v bok byl suverénní, neztratil ani bod

Rychnov nad Kněžnou - Rychnovští Sokolové uspořádali nohejbalový turnaj trojic.

Řidiči si oddychnou. Do Úprkovy ulice se vrátí auta již příští úterý

Hradec Králové - O měsíc dříve, než bylo původně v plánu, se vrátí automobilová i autobusová doprava na opravenou Úprkovu ulici v Malšovicích.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.