Nová fotbalová sezona na Rychnovsku odstartovala zápasy prvního kola Poháru OFS.

Nedošlo k žádnému velkému překvapení, papíroví favorité slavili postup do dalšího kola, které se uskuteční o prvním srpnovém víkendu. Nejvíce gólů (7) padlo v Křovicích a Dobrušce, kde se z výher radovaly favorizované týmy Přepych a Deštného. Duel „béček“ v Rychnově vyhráli domácí, kteří těsně zdolali Vamberk 3:2.

Úvodní pohárové dějství završí středeční dohrávka Voděrady – Rokytnice v Orlických horách (17.30), na vítěze tohoto duelu pak v dalším kole čeká Zdelov.

Pohár OFS – 1. kolo

Čermná - Doudleby B 4:1

Fakta – branky: 26. Vosáhlo, 37. a 88. Vaněk Tomáš, 68. Kroupa Libor – 22. Václavík David. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Reichl Petr, Broulík Miroslav. ŽK: 1:1. Diváci: 66. Poločas. 2:1.

Křovice - Přepychy 2:5

Fakta – branky: 60. Moravec Matěj, 75. Hoffinger Matěj – 3. Žid Lukáš, 23. Šmída Luboš, 35. Rejchrt Tomáš, 49. a 51. Tomín Martin. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Hloušek Jakub. Hráno bez karet. Diváci: 25. Poločas: 0:3.

Olešnice - Č. Meziříčí B 1:5

Fakta – branky: 45. Tamáš Emil – 35. Facuna Petr, 44. Baše Karel, 55. Horký David, 65. Novák Tomáš, 68. Hrudík Petr. Rozhodčí: Mucha Milan. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Rychnov B - Vamberk B 3:2

Fakta – branky: 25. z pen. a 78. Hillebrand Jakub, 89. Vrána Jan – 67. Dostál Ondřej z pen., 82. Mazánek Jan. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Jedlinský Luboš, Jedlinský Miroslav. ŽK: 1:2. Diváci: 56. Poločas: 1:0.

Dobruška C - Deštné 1:6

Fakta – branky: 81. Umlauf Tomáš – 4. a 16. Macháček Lukáš, 14. a 60. Ježek Jan, 59. Kříž Patrik, 70. Lanta Zděněk. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Špaček Ladislav, Knapek Jaroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 20. Poločas: 0:3.

Petrovice - Křivice 1:0

Fakta – branka: 58. Polák David. Rozhodčí: Jedlička Martin – Jindáček Milan, Broulík Miroslav. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (53. Sršeň Jiří). Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Příští program - 2. kolo
Sobota 5. srpna: Deštné v Orlických horách – Ohnišov (17), Čermná nad Orlicí – Žďár nad Orlicí (17.30).

Neděle 6. srpna: České Meziříčí B – Černíkovice (16), Kostelecká Lhota – Lukavice, Přepychy – Kostelec nad Orlicí B (oba 17), Rychnov nad Kněžnou B – Javornice, Petrovice – Borohrádek (oba 17.30).