Solnice ztratila body a dva vyloučené

Rychnovsko – Podzimní část nejvyšší okresní fotbalové soutěže vyvrcholila předehrávkou prvního jarního kola.

10.11.2014

Ilustrační foto.Foto: Josef Tůma

Podzimní mistr ze Solnice v závěrečném utkání na hřišti rezervy Dobrušky neuspěl v penaltovém rozstřelu a přišel o dva vyloučené hráče.

Dobruška B – Solnice 2:2
P. K. 5:4
Fakta – branky: Malý Vítězslav 2 – Hovorka Patrik 2. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Jindáček Milan, Jedlička Martin. ŽK: 2:4. ČK: 0:2 (Hartman Radek, Zaňka David). Diváci: 82. Poločas: 2:2.
Žďár – K. Lhota 3:3
P. K. 3:4
Fakta – branky: Winkler Marek, Malijovský Petr, Plíhal Lukáš – Andrýs Miloš, Rešl David, Svatoš Roman. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Nedvídek Miroslav, Matuška Tomáš. ŽK: 2:3. Diváci: 2:1. Poločas. 2:1.
Lukavice – Křivice 2:0
Fakta – branky: Voltr Jan, Šabata Tomáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Roleček Jan, Fenyk Dušan. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas. 0:0.
Černíkovice B – Voděrady 1:2
Fakta – branky: Hanuš Jan – Falta Tomáš, Plachetka Radek. Rozhodčí: Leimer Václav – Jedlinský Miroslav. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2.
Petrovice – Kostelec B 2:2
P. K. 6:7
Fakta – branky: Kolář Bohuslav, Vích Michal – vlastní, Kozel Michal. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Přepychy – Rokytnice 3:1
Fakta – branky: Blažej Michal 3 – Hůlka Lukáš. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Roleček Jan, Matuška Tomáš. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas. 1:1.
Javornice – Častolovice B 4:0
Fakta – branky: Krunčík Jaroslav 2, Šrefl Martin 2. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich – Nosek Milan, Knapek Jaroslav. ŽK: 4:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. ⋌(dr, mch)

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

NOVÝ DOPRAVNÍ TERMINÁL postaví hned vedle vlakového nádraží. Co bude se stávajícím nevyhovujícím autobusovým nádražím, které stojí jen o pár metrů vedle je zatím ve hvězdách.

Bagr už hrábl do země, terminál pro autobusy bude příští rok

Březhradští se odvolali proti nebezpečné čističce

Hradec Králové - Spolek Zdravý a bezpečný Březhrad se odvolal proti povolení k provozu chemické čistírny odpadních vod v areálu bývalé březhradské Salmy.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.