VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Solnice podlehla v okresním derby Týništi

Rychnovsko - Fotbal mládeže: V utkání krajského přeboru starších žáků tým Kostelec/Častolovice porazil Rychnov vysoko 6:1.

9.6.2017
SDÍLEJ:

KDO S KOHO? V utkání krajského přeboru starších žáků tým Kostelec/Častolovice porazil Rychnov nad Kněžnou 6:1.Foto: www.fotbalfoto.cz

KP dorostu

28. kolo: Chlumec n. C. – Slavia Hradec B 2:0, Hořice – Č. Kostelec/Č. Skalice 2:4, Solnice – Týniště n. O. 1:5, Broumov – Skřivany 5:0, Třebechovice – Jičín 1:5, utkání Vamberk – Dvůr Králové bylo odloženo na úterý 13. června.

1. Olympia B/RMSK B 24 17  6  1  0   95:47  53
2. Chlumec n. C. 25 15  6  3  1   66:39  52
3. Jičín 24 15  7  1  1   95:50  48
4. Skřivany 25 13  7  4  1   82:50  48
5. Hořice 24 13  6  0  5   58:32  44
6. N.Paka/St.Paka 24 12  7  2  3   80:54  43
7. Kostelec/Skalice 25 10  9  5  1   72:71  41
8. Slavia HK B 24 11 11  0  2   55:52  35
9. Týniště n. O. 24  9 13  1  1   52:67  30
10. Broumov 24  9 14  1  0   50:78  29
11. Solnice 25  6 13  2  4   55:74  26
12. Vamberk 23  7 12  1  3   27:47  26
13. Třebechovice 24  5 15  2  2   31:73  21
14. Dvůr Králové 23  3 19  1  0 30:114  11

KS dorostu

22. kolo: České Meziříčí – N.Paka/St.Paka 0:1, Rudník – Borohrádek 3:2, Úpice/Žacléř – Meziměstí/Teplice Úpice 1:1 – P. K. 4:3, Hostinné – Rasošky 13:1, Hronov/Stárkov – Dobruška/Opočno 6:0, Předměřice n. L. – Babí/Velké Poříčí 15:1.

1. Hronov/Stárkov 22 19 2 1 0  118:30  59
2. Meziměstí/Teplice 22 16 2 1 3  113:20  53
3. Rudník 22 16 5 1 0  114:40  50
4. Borohrádek 22 14 4 2 2  104:49  48
5. Hostinné 22 15 7 0 0  124:75  45
6. Dobruška/Opočno 22 9 11 1 1   80:55  30
7. Předměřice n. L. 22 9 13 0 0   77:77  27
8. České Meziříčí 22 8 13 0 1  57:101 25
9. N.Paka/St.Paka 22 6 14 2 0  55:93  22
10. Úpice/Žacléř 22 5 13 2 2  35:83  21
11. Babí/V. Poříčí 22 5 16 0 1  48:113  16
12. Rasošky 22 0 22 0 0  23:212    0

KP mladšího dorostu - skupina o umístění

4. kolo: Jaroměř – Nové Město/Č. Skalice 15:0, Kostelec/Častolovice – Rychnov/Vamberk 2:3.

1. Č. Kostelec 3  3  0  0  0  12:2  9
2. Jaroměř 3  2  0  1  0  19:2  8
3. Rychnov/Vamberk 4  2  2  0  0  10:8  6
4. Kostelec/Častol. 3  0  2  0  1   4:8  1
5. N. Město/Č. Skalice 3  0  3  0  0  0:25  0

KP starších žáků - skupina o umístění

4. kolo: Jaroměř – Nové Město/Rozkoš 9:0, Kostelec/Častolovice – Rychnov n. K. 6:1.

1. Kostelec/Častol. 3  3  0  0  0  22:2  9
2. Rychnov n. K. 4  2  1  1  0  19:9  8
3. Jaroměř 3  1  1  0  1  13:8  4
4. Č. Kostelec 3  1  2  0  0  3:14  3
5. N. Město/Rozkoš 3  0  3  0  0  0:24  0

KP mladších žáků - finálová skupina

9. kolo: Chlumec/RMSK – Třebeš 1:4, Třebeš – Vrchlabí 7:0, Chlumec/RMSK – Vrchlabí 2:2, Broumov – N. Město n. M. 2:0, N. Město n. M. – Kostelec n. O. 0:3, Broumov – Kostelec n. O. 1:3, Třebechovice – Jaroměř 1:4, Dvůr Králové – Jaroměř 2:6, Třebechovice – Dvůr Králové 7:1.

1. Třebeš 18 16 1 0 0 71:16 49
2. Jaroměř 18 13 5 0 0 59:34 39
3. Chlumec/RMSK 18 9 6 0 0 45:41 30
4. Kostelec n. O. 18 9 9 0 0 35:42 27
5. Třebechovice 18 7 8 0 0 32:35 24
6. Dvůr Králové 18 6 9 0 0 33:36 21
7. Nové Město n. M. 18 5 11 0 0 28:51 17
8. Vrchlabí 18 4 12 0 0 31:58 14
9. Broumov 18 3 11 0 0 26:47 13

KP mladších žáků - o umístění skupina 1

9. kolo: Úpice/Rtyně – Č. Kostelec 1:2, Lánov – Hostinné 1:2, Javorka – Jičín I 1:0, Jičín I – Hořice 1:1, České Meziříčí – Hostinné 4:1, Rozkoš – Č. Kostelec 1:4, Lánov – České Meziříčí 2:0, Úpice/Rtyně – Rozkoš 8:0, Javorka – Hořice 1:0.

1. Č. Kostelec 18 11 3 0 0 35:22 37
2. Hořice 18 11 4 0 0 38:8 36
3. Hostinné 18 11 7 0 0 72:38 33
4. Úpice/Rtyně 18 10 5 0 0 52:32 33
5. Jičín I 18 9 5 0 0 45:18 31
6. Javorka 18 8 10 0 0 53:34 24
7. Č. Meziříčí 18 6 9 0 0 36:45 21
8. Lánov 18 6 11 0 0 29:41 19
9. Rozkoš 18 0 18 0 0 17:139 0

KP mladších žáků - o umístění skupina 2

9. kolo: Rasošky – Černilov 0:13, Hořiněves/Smiřice – Rasošky 13:0, Vamberk – Třebeš 0:3, Hořiněves/Smiřice – Černilov 0:4, Vamberk – Rychnov n. K. 0:4, Třebeš – Rychnov n. K. 0:4, Olympia Hradec A – Nový Hradec 2:2, Nový Hradec – Týniště n. O. 3:0, Olympia Hradec A – Týniště n. O. 3:0.

1. Rychnov n. K. 18 17 0 0 0 75:7 52
2. Černilov 18 12 4 0 0 82:17 38
3. Nový Hradec 18 12 4 0 0 60:17 38
4. Týniště n. O. 18 9 7 0 0 55:27 29
5. Olympia HK A 18 9 8 0 0 62:30 28
6. Hořiněves/Smiřice 18 6 8 0 0 60:38 22
7. Třebeš 18 5 10 0 0 38:42 18
8. Vamberk 18 3 14 0 0 38:63 10
9. Rasošky 18 0 18 0 0 0:229 0

Autor: Leoš Dragúň

9.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.
AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Hudebník a dirigent Václav Hybš.

Orchestr Václava Hybše navodí vánoční atmosféru i v Kostelci

Houdkovice se o víkendu promění v „masový“ ráj

Houdkovice - Tuto sobotu od 9 hodin ráno do 13 hodin začne v Houdkovicích tradiční předvánoční prodej masa a uzenářských specialit.

Zámek se proměnil v ráj betlémů

Rychnov nad Kněžnou - Osm desítek betlémů je k vidění v Kolowratském zámku v Rychnově nad Kněžnou. Tradiční výstava se koná v kulisách Hladíkovy síně, která již od osmého prosince láká návštěvníky k obdivování různorodých řemeslných vánočních skvostů.

Čermák: „Prošli jsme si klasickou kocovinkou“

Rychnov nad Kněžnou /ROZHOVOR/ - Rychnovští fotbalisté přezimují na jedenáctém místě tabulky krajského přeboru.

Dohrávku začalo lépe Opočno, Jičín udeřil „slepenými“ góly

Opočno - V dohrávaném utkání jedenáctého kola Krajské ligy hokejisté Opočna podlehli lídrovi z Jičína 1:4. V neděli 17. prosince se Baroni střetnou se stejným soupeřem, tentokrát na jičínském ledě.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT