Solnice a Lípa „loupily“ na hřištích favoritů

Rychnovsko - Fotbalová I. B třída: Okresní derby v Opočně rozhodla jediná branka.

13.6.2018

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajská fotbalová I. B třída - skupina B měla na programu předposlední kolo sezony.

Opočno - Doudleby 1:0

Fakta – branka: 2. Smola. Rozhodčí: Radek Kalaš. ŽK: 4:3. Diváci: 155. Poločas: 1:0. Opočno: Effenberk – P. Franc, Trubač (84. Serbousek), Lukášek, Čtvrtečka – Pfeifer (72. J. Franc), Smola, O. Přibyl, T. Přibyl – Vondřejc, Hrabar. Doudleby n. O.: Gärtner – Michal Mazura, Krmaš, Chudý, Hudousek (70. Hostinský) – Trejtnar, Šponar, D. Cit, Kopsa (86. Kudláček) – Tomáš Mazura (46. J. Šrámek), Souček.

Jakub Zahradník, trenér TJ Spartak Opočno: „Mise splněna. Dnes jsme podali zodpovědný týmový výkon, kde každý z hráčů odvedl maximum toho, na co má. To byl základ našeho úspěchu. Když jsme k tomu přidali ve 2 minutě gól, který nám dal trochu klidu, mohli jsme se stáhnout do obrany, trpělivě bránit a čekat na brejky. Jeden takový nám skoro vyšel, kdy jsme sehráli krásnou akci, překonali i gólmana, ale na brankové čáře nám sebral radost jeden z hráčů hostí. Naštěstí nás to nemuselo mrzet a my tak získali definitivum i pro příští sezonu.“

Marek Mazura, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Naše předpoklady se vyplnily, ale co nás uzemnilo, byl přístup sudího AR1. Za oprávněnou kritiku jeho jednostranného výkonu jsme nejdříve dostali ubezpečení, že pro nás už nic nezvedne. Jeho arogantní chování vygradovalo nadávkami na mou osobu „blbečku“ a „jsi ču.ák“.Pan asistent předvedl jaký je stav ve fotbale. Bohužel na jaře nás podobně zařízl už podruhé. Podali jsme dobrý výkon, ale ne dost kvalitní, abychom vyhráli proti rozhodčím.“

Vamberk - Albrechtice 2:2, pen. 5:6

Fakta – branky: 53. Šrom, 67. Brož – 36. Moravec, 89. Hořínek. Rozhodčí: Zbyněk Prinz. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Vamberk: M. Cit – Vídeňský, Halamka, Vidlička (40. Müller), Brož – Hájek, Šrom, Richter, Hojný – Ptáček, O. Kotyza (81. Brandejs). Albrechtice n. O.: Králík – Sršeň, Hořínek, Sehnal, Zeman – Jaroš, Sychra, Barták, Chmelík (74. Macháček) – Šmerda, Moravec (46. Forejtek).

Eduard Cina, trenér SK Albrechtice nad Orlicí: „Náš výkon neměl potřebnou kvalitu a domácím jsme tři body ukradli na poslední chvíli, kdy se trefil Dáva Hořínek. Na penalty máme specialistu v brance – Míšu Králíka, který chytil rozhodující penaltu v nekonečné přetahované. Rozhodčí nic nepokazili a proto je mohu pochválit.“

Č. Meziříčí - Č. Skalice 1:9

Fakta – branky: 45. L. Baše – 20., 35. a 49. Hanel, 31., 56. a 70. Panenka, 44. Voráček, 64. Valeš, 89. Novotný. Rozhodčí: Martin Vitvar. ŽK: 1:1. Diváci: 130. Poločas: 1:4. České Meziříčí: D. Frynta – L. Baše, T. Havel, D. Baše, Kozák (60. Hovorka) – Hrudík (46. P. Havel), Rezek, Ježek, Slánský – Fiala, Jakub Tomášek.

Martin Šnajdr, trenér FC České Meziříčí: „Gratuluji Skalici k zasloužené výhře a také k postupu do I.A třídy. Úvod zápasu nám vyšel,ale pak jsme už tahali za kratší konec. Inkasujeme hrozně laciné góly a na druhé straně nejsme své šance schopni proměnit. Hosté nám ukázali, jak s takovými situacemi naložit. Upozornili jsme před utkáním na dva hráče, oba nadstandardní, a oni nám dají šest gólů! V našem současném rozpoložení už jen vyhlížíme konec sezony!“

Velké Poříčí - Lípa 3:6

Fakta – branky: 6. Hubka, 60. Pařízek, 74. Hanzl – 5. Brzokoupil, 14. a 51. Provazník, 66. Kozel, 88. a 92. Charvát. Rozhodčí: Milan Fryš. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Lípa n. O.: Hlach – D. Mondík, T. Jedlička, Škop (91. Vlček), Brzokoupil – Tulka (88. Čepelka), Kozel, Horký, Sikora – Provazník, Charvát.

Jan Zemánek, trenér TJ Sokol Lípa nad Orlicí: „Další z povedených zápasů našeho mužstva. V prvním poločase jsme kromě prvních deseti minut byli lepším týmem a zaslouženě jsme vedli. Ve druhé půli nás domácí dostali pod tlak a naše hra se změnila pouze na brejky. Ty jsme ovšem řešili díky skvělé práci našeho útoku znamenitě. Domácí mocně dotahovali, my jsme ovšem bojovým výkonem ubránili cenné vítězství. Chválím všechny hráče za skvělý týmový výkon proti velice fotbalovému soupeři.“

Třebechovice - Solnice 0:1

Fakta – branka: 89. M. Kadavý. Rozhodčí: Tomáš Franěk. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Solnice: Blažek – Tomeš, F. Kadavý, T. Kubec (75. Kos), Gajda – Hovorka, Z. Schod, R. Schod, J. Kubec – M. Kadavý, Novák (80. M. Nosek).

Martin Kadavý, trenér SK Solnice: „Domácí měli po většinu zápasu územní převahu, ale i my jsme dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Za obrovskou bojovnost jsme byli nakonec odměněni v poslední minutě. Děkuji všem hráčům za krásný sportovní zážitek při loučení našeho realizačního týmu.“

Malšovice - Častolovice 2:2, pen. 3:2

Fakta – branky: 36. Niger, 90. Krejčí – 10. (pen.) a 87. (pen.) T. Přikryl. Rozhodčí: Josef Janota. ŽK: 3:2. Diváci: 55. Poločas: 1:1. Častolovice: Junek – Lorenc, Novák, Kánský, Šimerda – Slavík, Ježek, M. Přikryl (71. J. Jedlička), T. Přikryl – Kapucián, Brandejs.

Miroslav Přikryl, asistent trenéra AFK Častolovice: „Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Nám se přesto podařilo vsítit dvě branky a sahali jsme po vítězství. Domácí vyrovnali v 90.min a šlo se na penalty. Ty nám bohužel příliš nejdou…“

13.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Uklízeč/-ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem pavel.husek@husek.cz., - místo vhodné i pro OZP, - PP na zkrácený úvazek nebo DPP (dle dohody).. Pracoviště: Branilo consulting s.r.o. - pracoviště, Tyršova, č.p. 260, 517 54 Vamberk. Informace: Pavel Hušek, +420 602 124 041. Potravinářství - Potravinářství Řezník, uzenář 26 000 Kč Řezníci a uzenáři Řezník/ice. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky od 7:00 do 18:00 hodin nebo osobně na pracovišti. , - místo výkonu práce je na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorech Penny Marketu, Nabízené výhody:, - lázně, firemní oblečení, poukázky na prací prostředek, zvýhodněný tarif O2, slevové poukázky na odběr zboží.. Pracoviště: Novák maso - uzeniny s.r.o. - prodejna, Smetanova, č.p. 1607, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: David Andrle, +420 725 130 921. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 21 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Manipulant/ka VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem v.wolf@acl-automotive.com., - SOU, - praxe s obsluhou VZV, - stravenky, příspěvek na penzijní spoření, - nástup možný ihned.. Pracoviště: Acl automotive s.r.o. - solnice, Průmyslová, č.p. 678, 517 01 Solnice. Informace: Veronika Wolf, +420 603 500 481. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 16 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocný/-á pracovník/-ice v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail petovska@neratov.cz., - ZŠ, - pomocné práce v kuchyni - umývání nádobí, úklid v kuchyni, čištění a krájení zeleniny, škrábání brambor, - příprava salátů a surovin pro vaření v kuchyni, - obsluha konvektomatu, uskladňování zboží, spolupráce s kuchařem, - podnikové stravování.. Pracoviště: Sdružení neratov, z.s. - hospoda a prodejna v neratově, 517 61 Rokytnice v Orl.horách. Informace: Marzena Peťovská, +420 494 530 058.

Mnoho osobních soubojů svedl s velmi těsnou obranou Vítkovic hradecký útočník René Kropáček.

Plán zněl: Neprojde!

Tip liga - Ilustrační snímek.

Tipujte fotbalové zápasy a hrajte o televizor a sud piva

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.