Ostatním zápasům vystavilo stop zimní počasí a musely být odloženy. Při derby mezi Týništěm a Rychnovem se odehrál první poločas, ale pak zvítězil zdraví rozum nebo spíš sněhový příval, a utkání krajského přeboru bylo o poločase ukončeno. Nyní bude záležet na sportovně-technické komisi, zda se zápasy odehrají ještě na podzim či až na jaře.

I.A třída

Kostelec – Černilov 3:0

Fakta – branky: 48. Švandrlík, 64. Klapal, 90. Hochmann. Rozhodčí: Vaníček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Kostelec n. O.: Lohniský – Bolehovský – Scholze, Řehák, Kozel (88. Málek) – J. Šrámek (46. Švandrlík), Klapal, Tichý (85. Plocek), L. Šrámek L. – Cvejn (73. Hochmann), Mlynář.

Stanislav Mára, trenér a jednatel FC Kostelec nad Orlicí: „Od začátku utkání jsme  diktovali tempo hry. Ve třetí minutě pronikl do velkého vápna L. Šrámek, položil si i brankaře, ale trefil pouze tyč. Hosté se snažili, ale pozorně hrající obrana domácích jim toho mnoho nedovolila. Sněžení, začalo zesilovat, takže terén byl pro hráče čím dál těžší. Branky se ti nejvěrnější diváci dočkali hned po přestávce, kdy po centru dorazil do branky Švandrlík. V 64. minutě se ukázkově z dobrých 25 metrů trefil Klapal. To jsme již zcela ovládli hru a zatlačili hosty do hluboké defenzívy. Z vytvořeného tlaku rezultoval za sražení domácího hráče pokutový kop. Řehák však „Panenkovsky" trefil pouze břevno. V závěru vytěsnil brankař Voltr střelu na kopačky Hochmanna, ten se nemýlil a uzavřel skóre na 3 : 0. Podali jsme velmi dobrý kolektivní výkon a zaslouženě na těžkém terénu zvítězili."

I.B třída

Provodov – Opočno 3:1

Fakta – branky: 17. a 78. (obě z pen.) Blažej, 54. Macek – 85. Jelen. Rozhodčí: Chudoba. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas. 1:0.
Opočno: Krulich – Lukášek (33. Pfeifer), Tláskal, Petr, Čuda – Škrabal, Musil, T. Přibyl, Školník – O. Polák, Jelen.

Martin Šnajdr, trenér TJ Spartak Opočno: „Na dobře připraveném hřišti jsme opět prohospodařili první poločas, jak je naším zvykem. Domácí se ujali vedení z penalty po zcela nesmyslném zákroku ve vápně. Domácího brankáře jsme ohrozili pouze dvěma střelami a jednou velkou šancí, ale Pfeifer branku netrefil. Jinak naše akce končily před vápnem domácích. Druhý poločas byl z naší strany o trochu lepší, ale hned na začátku jsme inkasovali z ojedinělé akce Provodova druhý gól. Pak už to bylo víceméně z naší strany dobývání provodovské obrany, kdy jsme si vytvořili několik pološancí a jednu větší, ale Pfeifer opět branku netrefil. Domácí útočili do otevřené obrany a mohli dát snad pět gólů, ale s koncovkou na tom byli stejně jako my. Po druhé penaltě, která byla hodně přísná, bylo o výsledku rozhodnuto a my už jen snížili Jelenem pět minut před koncem. Trošku mně hlava nebere, že v zápasech venku hrajeme jen 45 minut, začneme vždy, když už prohráváme. Jedno vítězství na podzim u poslední Dobrušky hovoří za vše. Zápasy venku jsou pro nás spíše výletní!"

Doudleby – Třebeš 1:6

Fakta – branky: 17. Kráčmer –   44. a 59. Krykorka, 3. Štajer, 16. Sochor, 49. Munzar, 70. Mizerík. Rozhodčí: Volný. ŽK: 4:0. Diváci: 43. Poločas: 1:3.
Doudleby n. O.: Gärtner – Bursa – Lyer, Matěj Mazura, Mareš (46. Matoušek) – Langr, Říčař, Kotyza (71. Krejčí), Kopsa – Vidlička (46. Hudousek), Kráčmer.

Václav Prachař, sekretář TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Hrálo se za neustálého sněžení. Ve druhém poločase už bylo na hřišti téměř pět centimetrů sněhu. Na těžkém terénu byli hosté obratnější a využili toho k vysokému vítězství."