Šlágr v Olšině skončil dělbou bodů

Rychnovsko - Remízový magnet. Ve šlágru 19. kola nejvyšší krajské fotbalové soutěže se střetly dva nejlepší týmy – lídr tabulky z Týniště přivítal na hřišti v Olšině druhý Jičín.V oboustranně kvalitní partii se hosté ujali vedení už v 11. minutě brankou Michala Voldána, který využil zaváhání týnišťské obrany v rozehrávce a rychlou akci svého týmu zakončil přesnou střelou pravé tyči. V 50. minutě Lukáš Slezák nádherně umístěnou střelou z trestného kopu vyrovnal na 1:1. Domácí si v dalším průběhu vytvořili místy až drtivou převahu, vypracovali si i řadu slibných šancí, ale nejlepší hráč na trávníku – jičínský brankář Michal Puš – však i s notnou dávkou štěstí svůj celek několikrát výrazně podržel a proto nakonec došlo k dělbě bodů. Fakta z utkání, další výsledky a tabulku krajského přeboru najdete na straně 21.   (hl)          Foto: Vojtěch Podstavek

7.4.2014

Střet dvou nejlepších týmů na 19. kole nejvyšší krajské fotablové soutěže.Foto: Vojtěch Podstavek

Autor: Redakce

7.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.