Šlágr kola skončil smírně, první zůstává Deštné C

Rychnovsko - Šlágr víkendu ve fotbalové okresní III. třídě se hrál v Přepychách, kde místní rezerva, jíž v tabulce patří druhá příčka, hostila vedoucí Deštné C. Souboj o vedení skončil smírně, což hostům zaručilo setrvání v čele. Dramatický zápas se hrál v Rovni. Dobruška B se ujala vedení, ale domácí vývoj dvěma góly zvrátili. Závěr utkání však patřil hostům, kteří dvougólový obrat Roveňským oplatili.

20.4.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

OKRESNÍ III. TŘÍDA

Roveň – Dobruška B 2:3

Branky: Šimerda Miroslav 2 – Macek Jan, Slánský Jan, Malý Vítězslav. ŽK 0:1. Poločas: 2:1.

Křivice – Slatina 4:0

Branky: Kubec 3, Matoušek Jiří. Rozhodčí: Kerhat Zdeněk. ŽK 2:1. Poločas: 1:0.

Přepychy B – Deštné C 1:1

Branky: Sedlák Lukáš – Fabián Martin. Rozhodčí: David Miroslav. Poločas: 1:1.

Opočno B – Doudleby B 2:3

Branky: Jelen Lukáš 2 – Schod Radek 2, Teplý Antonín. Rozhodčí: Kohoutek Miloš, Feichtinger Jindřich, Müller Jiří. ŽK 2:1. Poločas: 1:0.

Javornice – Labuť Rychnov 0:0

Rozhodčí: Vích Pavel, Kudláček Milan, Provazník Martin; ŽK: 0:1

Kostelec B – Lukavice 2:0

Branky: Plocek Josef, Mitana Marek. Rozhodčí: David, Dostálek, Morong. Diváků 50. ŽK 2:3, ČK 1:1 (Mitana Roman – Horníček Lukáš). Poločas: 0:0.

Volby 2017: Kompletní výsledky z Rychnovska

Rychnovsko - Kompletní výsledky parlamentních voleb ze všech měst a obcí v okrese:

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Rychnov nad Kněžnou - V Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou se v pondělí 23. října od 17.30 hodin uskuteční Večer plný krásy a splněných přání, který připravila přední česká kosmetička Vlasta Libotovská.

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Hradec Králové - Když na začátku srpna dalo po prohlídce kbelské zkušebny leteckých motorů vedení Hradce Králové zelenou projektu Evropského centra vývoje, výzkumu a výroby moderních turbovrtulových leteckých motorů na hradeckém letišti, čekali investoři ještě na posouzení krajského úřadu.