Šlágr kola pro Albrechtice

Rychnovsko - Lídr soutěže vyhrál na půdě třetího. Sehnal se v Přepychách blýskl hattrickem.

7.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

OKRESNÍ PŘEBOR

Šlágrem druhého jarního kola fotbalového okresního přeboru II. třídy byl souboj vedoucích Albrechtic na hřišti třetích Petrovic.

Petrovice – Albrechtice 0:3
Branky: Kamš Jiří, Kotyza Jiří, vlastní. Rozhodčí: Medlík, Malý, Hron. ŽK 1:1. Diváků 220. Poločas: 0:2. Lídr nejvyšší okresní soutěže zápas rozhodl dvěma brankami už do přestávky.

Přepychy B – Zdelov 1:4
Branky: Sehnal Zdeněk 3, Kopecký Marcel – Pinkas Karel. Rozhodčí: Leimer, Morávek. ŽK 7:0. Diváků 80. Poločas: 0:1. Přepyšská rezerva sehrála další zápas bohatý na branky. Po prohře 3:5 v Albrechticích inkasovala čtyři góly od Zdelova před vlastním publikem. V dresu hostujícho celku zazářil kanonýr Zdeněk Sehnal, autor hattricku.

Solnice – Borohrádek 0:3
Branky: Kučera Stanislav, Kučera Michal, Matějus Jan. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 2:2. Diváků 70. Poločas: 0:0. Solničtí fotbalisté se na domácím trávníku během 180 jarních minut netrefili do sítě a podruhé prohráli.

Žďár n. O. – Černíkovice B 3:1
Branky: Brzokoupil Milan 2, Sršeň Ladislav – Vacek Michal. Rozhodčí: Jedlinský. ŽK 4:1. Diváků 80. Poločas: 2:0.

Kost. Lhota – Lípa n. O. 1:1
Branky: vlastní – Šreiber Josef. Rozhodčí: Závolský, Pilař, Kincl. Bez karet. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Rychnov B – Dobré 4:0
Branky: Kučera Ivan, Reichl Lukáš, Kubín Lukáš, Pirkl Jan. Rozhodčí: Moravec. ŽK 0:1. Diváků 70. Poločas: 2:0. Naprosto zasloužené vítězství domácích fotbalistů.

Voděrady – FC Rokytnice 2:3
Branky: Holoubek Stanislav 2 – Štěpánek Roman, Koukol Pavel, Friedrich Tomáš. Rozhodčí: Rada, Šolc, Kohoutek. ŽK 5:1. Diváků 80. Poločas: 1:2. Na dva zásahy Holoubka odpověděli hosté třikrát.

Příští kolo

Sobota 12. dubna: FC Rokytnice – Dobré, Rychnov B – Kostelecká Lhota, Lípa n. O. – Žďár n. O., Zdelov – Petrovice vše 16.30.
Neděle 13. dubna: Albrechtice – Voděrady, Solnice – Černíkovice B, Borohrádek – Přepychy B vše 16.30.

FOTOvycházka po hřebenech Krkonoš

Hokejová extraliga: Mountfield HK - Piráti Chomutov.
27

Hrdina Pavelka: První nula

Naši prvňáci: Již ve středu ZŠ Bílý Újezd

Rychnovsko - Mami, tati, ve středu 24. ledna vyjdou fotky z naší Základní školy Bílý Újezd.

Sláva Černigova pomalinku pohasíná. Je z něj levná ubytovna

Hradec Králové - Proslulý chirurg Christian Barnard, Peter O'Toole, Pierre Richard, Gilbert Bécaud, skupiny Smokie či Boney M, Helena Vondráčková, Karel Gott, ale i prezident Václav Havel. Ti všichni strávili alespoň jednu noc v hradeckém hotelu Černigov.

Historické události malé obce připomíná druhý díl publikace

Mokré - Slavnostní křest druhého dílu knihy o historii obce Mokré na Rychnovsku se konal v pátek 19. ledna v místním společenském klubu.

Semechničtí vypili v Novém Městě hořkou „třináctku“

Opočno - Krajský hokej: Opočenští Baroni prohráli v Nové Pace, když desetkrát inkasovali.